Как се ориентирате на книжния пазар?!

  • 3 668
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • sofia
  • Мнения: 1 606


ей тези двечките са любимите книжки на Съни. По цял ден ме изпитва по тях Crazy

И съответно също са на "Пан" Laughing

# 16
  • Мнения: 1 214
Егмонт,Златното пате,Фют са предпочитани от нас.
За франклин има и филмче,може да се изтегли от интернет и децата го обожават.Няма глупости и неприлични думи като в някои други филмчета.
Ние сме на тема Мечо Пух ,та що има издадено го купуваме  Laughing

# 17
  • Мнения: 5 877
Аз пък не понасям "Златното пате", такива отвратителни неща съм виждала техни! Говоря най-вече за книжките за малки деца. Пълно е с груби грешки и с откровени идиотщини - от рода на книжка на тема "чуждото дете", в която в мерена реч се разказва как различни животни пъдят чуждите деца, и то доста грубичко!
Общо взето е рядкост приличното издание.

# 18
  • Мнения: 2 792
 Аз им чета романите на ПАН от поредиците Вечнита Детски Романи и Съвремени Детски Романи, преводите са добри и ми харесват, а и има доста богата колекция от заглавия Laughing.
 Енциклопедии харесвам най-много на издателство "ФЮТ", поредицата за "Франклин" и ние си я купуваме, между другато ако имате  Детска Кабелна Телевизия ЕВРОКОМ, всеки ден от понеделник до петък в 18 часа, дават "Франклин" Laughing

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 551
И ние се присъединяваме към фен клуба на Франклин. Много го харесваме и четем непрекъснато. Половината поредица я декламира по картинките  Sunglasses Освен това е и горд притежател на 3-те излезли до момента видео касети.  Grinning
Иначе купувам много и различни книжки. Не търся определено издателство. Разглеждам и преценявам на момента. Разбира се, попадала съм и на боклуци , но ... неможе да си винаги на далавера.  Mr. Green
За тези амбулантни търговци не искам и да си помислям, че постинга ще добие неприличен вид #Cussing out Излъгах се да купя "Пинокио" /за 2 лв./ и бях простоо отвратена  Banghead Сигурно и аз дори бих я преразказала по-добре. Затова моят съвет е : не купувайте от такива търговци! Naughty

# 20
  • Мнения: 3 042
А аз веднъж си харесах за малчо "Дядовата ръкавичка" - чудесни илюстрации на Биляна Господинова, твърди корици в по-изчанчена форма, но текстът е  Sick , хич го не бива. Оригиналът е в рими, а това  #Crazy Sick .Издателството е Фют. Язък за готината книжка ooooh!

# 21
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Поредицата "В гората.." я препоръчвам. Има направо шедьоври.

Иначе си е до дете. Щерката не отказваше книжка. Каквато и да е. Преди да купя книжка, я разглеждам старателно. Това също много ме ориентира. Обичам да купувам и разните му там занимателни и учебни книжки. Тя също е доволна.

Малкият не ще да чуе за книга. Все още няма интерес към тези с твърди корици, освен да ги дъвче. За него само вестници  Mr. Green или МЕТРО каталози.

# 22
що се отнася, до книжки ние май купуваме най-много на ПАН и  Егмонт, но сме по-големи

# 23
  • Мнения: 3 927
Благодаря за споделеното Simple Smile
Лошото е, че купувам на бързо и винаги съм с малката - представете си колко време имам да разгледам претрупаните рафтове Confused
Малко повторих една друга тема за книжките, съжалявам....

Общи условия

Активация на акаунт