Момичета открили половинките си в интернет

  • 5 825
  • 68
  •   1
Отговори
# 15
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 014
Да ти е жив и здрав Георги!   bouquet
И аз се запознах с Емо в Елмаз и даже закъснях за срещата ни с повече от 10 мин., но той седеше на уговореното място и от 11 . 08. 2004 сме си все двамата неразделни Simple Smile

# 16
  • София
  • Мнения: 12 554
И аз в същия кюп. 2002 си направих на шега регистрация в Бгдейт. Какво гадже бях тогава, не е истина. ooooh! Tired (сега леееекинко клоня към мечка, ама карай).
Пишеха ми много, срещнах се лично с 5-6. На Георги обръщах най-малко внимание. Някъде по това време май почнахме да си кореспондираме. Той си направи заради мен АйСиКю, дотогава не знаеше що е това. Видяхме се на живо на 14 юли в Търново. Още на автогарата усетих, че някакъв ток протече,честна дума.След като си "купихме" 2 седалки по линията на Етап Адрес София -Търново, от 8 декември същата година живеем заедно. Дето се казва, почнахме от нулата, известно време работеше само той, а на мене не ми даваше да започна каква да е работа. През 2004 забременях, подписахме и така.
Утре има имен ден, вдруги-рожден. Не ми е лесно с Теле, понякога борбата с него е трудна, но....си го обичкам. Heart Eyes

Ха честит ти именик! Да ти е жив и здрав, много да те обича и ти много да го обичаш!

# 17
  • Мнения: 645
Момичета здравейте,интересна темичка,и аз да се включа при вас.
Запознахме се преди 4г в Елмаз,малко след това заживяхме заедно, а резултата е долу в линйката ми Heart Eyes

# 18
  • Мнения: 30
и аз да се включа запознахме се с моя мъж през септември 2007 в сайт за запознанства малко по късно решихме да имаме бебе през март 2008 забременях, от първия ни опит се получи - Виктор  Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 19
  • Popovo
  • Мнения: 571
Да се запиша и аз. Запознахме се на 1.05. преди 6 г., видяхме се на 15.06. и от 4.08. същата година живеем заедно. Само да поясня аз от Варна той от Попово разстояние около 160 км, бяхме се виждали 5 пъти преди да заживеем заедно.

# 20
  • Мнения: 0
Здравейте ще приемете ли и мен  bouquet
С моето моряче се запознахме преди година и нещо случайно в скайп.Само че аз ще ви потреса Mr. GreenНа мен ми предстоеше сватба,а той също имаше сериозна връзка,но с момиче от друг град.В последствие се оказа,че живеем почти блок до блок и ето ни щастливи година и месец почти Heart Eyes
Мисля,че ще е хубаво да си пишем в тази темичка,наистина доста хора са скептични към запознанствата в нета.Аз също бях от тях,но само съдбатя ме накара да му дам пълномощно за което никак не съжалявам Heart Eyes

# 21
  • Мнения: 30
Браво бе Ани!!!  Laughing И аз бях много против такива запознанства и накрая от нета си взех мъж.

# 22
  • София
  • Мнения: 12 554
Бе всички сме така. Аз никога не давам пълномощно на непознати в кю или скайп. И до ден днешен нямам никакво смислено обяснение защо точно на него дадох.
Ма на...това ми бил късметът. И то голям.

# 23
  • Мнения: 5 370
Бе всички сме така. Аз никога не давам пълномощно на непознати в кю или скайп. И до ден днешен нямам никакво смислено обяснение защо точно на него дадох.
Ма на...това ми бил късметът. И то голям.
И аз се закачах с една камара пичове онлайн, и с няколко се срещнах, единият настояваше пак да се виждаме, умоляваше....но не би.
Късмет, да, съдба.....но НЕ И случайност. Не вярвам, че ни управлява случайността.

# 24
  • у дома...
  • Мнения: 3 079
Хайде и аз тук - края на май 2005 г. се запознахме в бгдейт, края на юли се видяхме за първи път. На 29.10.2005 ни беше годежа, на 29.04.2006 - сватбата, а дъщеря ни се роди на 29.09.2006. Реално сме били гаджета два месеца преди да се сгодим. И по-бързо щеше да стане, но трябваше да приключа с някои неща в родния ми град.

# 25
  • Мнения: 5 370
Хе хе, пустия му бгдейт брееее. Mr. Green
Аз на времето им предложих нашата история, ама те не ми реагираха.

# 26
  • Варна
  • Мнения: 618
Айде и аз в кюпа Crazy Запознахме се в ICQ, писахме известно време, след което се видяхме. Той ме харесал веднага, аз не толкова Mr. Green Но с времето нещата се промениха. Тази година стават 5г. от както сме женени и 8г. от както се познаваме.

# 27
  • Мнения: 91
ее Ани Браво ... аз с моя мъж за 1-ви път излезнах с некой от нет-а :Simple Smile то какво взе че стана  Whistling

 Тука ще станеме гилдия направо :>

# 28
  • Мнения: 0
Ами ние не сме женени още,нооо.... Rolling EyesТо и аз незнам защо му дадох пълномощно като знам колко мразя да ми досаждат разни такива типове,а той пък по случайност бил пийнал след дискотека и самичък и решил да напише любимото си женско име Heart EyesАми да се надяваме ,че и нашето ще приключи като при вас Grinning

# 29
  • Мнения: 91
охо време ви е вече .. 1 година ... е много .. Stuck Out Tongue ние май повечето не сме чакали кой знае колко много Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт