Покажете си детските стаи - 6

  • 36 483
  • 322
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 958
Фър-р-р Бъз-з-з, Рокси благодаря за информацията.
Ще съобщя на мъжът ми и той да си мисли, на мен хич не ми се иска да режем дюшемето, много му се кефя.
Малката е въодушевена от идеята за детска, да видим кога ще успеем да я скопосаме и ще пускам снимки.

# 46
  • Мнения: 1 986
Поръчах вече пердето-взеха ми 3.50 за шев с перделъка-много-малко това е-иначе не мога да си покрия пътните от обикалянето.Ще покажа в петък как е  Peace

# 47
  • Мнения: 1
Здравейте момичета,страхотна тема!
Включвам се и аз Peace

# 48
# 49
  • Мнения: 542
ние вече започнахме ремонта!за сега сме още на боядисване  но се надявам до няколко дни да поръчаме мебелите!
а ето това сътворих за децата като украса    още снимки тук http://picasaweb.google.bg/pisetoviki/pEHFrC#
аэ по принцип съм много зле с рисуването но с голяма желание се справих!и много се радвам че на децата им харесва! Simple Smile

# 50
  • Мнения: 564
Ооо, я да следя и аз какво става тук...  Flutter

# 51
# 52
  • варна
  • Мнения: 256
Момичета къде във варна могат да ми разпечатат на самозалепваща хартия / по възможност А0 формат/ разни картинки..и горе долу колко струват тези услуги....ДОйде ми идеята сама да си направя стикерите newsm78

# 53
  • Мнения: 3 634
Момичета къде във варна могат да ми разпечатат на самозалепваща хартия / по възможност А0 формат/ разни картинки..и горе долу колко струват тези услуги....ДОйде ми идеята сама да си направя стикерите newsm78

Това добре, но кой ще ти ги изреже, ако нямат правилна форма?
Всяка рекламна агенция може да ти извърши тази услуга, но не знам как ще ти се стори като цена. Какви точно стикери искаш, дай да търсим дружно!

Аз боядисвам килера към детската стая. Не съм от най-сръчните и реших да се изявя в помещението, което най-малко се забелязва.  Laughing

# 54
  • Мнения: 214
Ако искате да си разпечатвате файлове в копирен център трябва да търсите "режещ плотер". За Варна не мога да кажа къде има,  но в София има на доста места.

# 55
  • Мнения: 3 818
здр-те мами!някоя може ли да ми каже куде мога да намеря детски закачалки за дрехи
за гардероб!
никуде немога да намеря или са по 17 лж едната!
ако можете помогнете мерси !
 Hug  Hug  Hug на всички !

В Джъмбо има и съвсем не са скъпи - 4-5 лв за 3 броя.

# 56
  • София
  • Мнения: 160
Записвам се да ви следя , че скоро ни предстои да обзавеждаме детската стая

# 57
  • варна
  • Мнения: 256
Момичета къде във варна могат да ми разпечатат на самозалепваща хартия / по възможност А0 формат/ разни картинки..и горе долу колко струват тези услуги....ДОйде ми идеята сама да си направя стикерите newsm78

Това добре, но кой ще ти ги изреже, ако нямат правилна форма?
Всяка рекламна агенция може да ти извърши тази услуга, но не знам как ще ти се стори като цена. Какви точно стикери искаш, дай да търсим дружно!

Аз боядисвам килера към детската стая. Не съм от най-сръчните и реших да се изявя в помещението, което най-малко се забелязва.  Laughing

Ами аз си харесах от Ебей-а, но не мога да си ги купя....А и нямам познат който да ми свърши тази услуга...И затова си копнах снимките на самите стикери..мисля че може да се извади в по-голям размер без да се развали качеството newsm78.... Даже сега като се замисля А0 е мн голямо...но горе долу размера на листите е 100/70 и малко  по -малки...
АКо някоя мама знае къде във варна могат да ми ги принтират ще съм мн благодарна   bouquet, а нямам време да ходя по фирми с детето  Rolling Eyes

# 58
  • Мнения: 2 891
maichenceto, всяко уголемяване на една картинка намалява качеството. Намери си рекламна агенция с печатащо-режещ плотер  Grinning

# 59
  • Мнения: 384
Сега обзавеждаме стая на синът ми, ама не е готова, но още от сега мамин красавец ще спи на спалня, хич не ми се купува детска креватче и след 1-2 години пак ново. Стикери с коли ще има на едната стена другуте ще са в жълто

Общи условия

Активация на акаунт