kyrmata mi namalqwa:((

  • 844
  • 3
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 1 121
и се 4удя дали да не си взема 1 помпа на Авент,за да я стимулирам.За електри4еската ли казвате,4е е хубава?Моля ви препоръ4айте ми помпа-имам спринцовката На 4ико, но тя ми разранява зърната,на ръка е голяма мъка.
Благодаря ви предварително

# 1
Електрическа не съм ползвала, ползвала съм ръчната на Авент и съм доволна (тоест бях доволна). Но честно казано по-добър стимулант за кърмата ти, от детето мисля че няма Embarassed . При отглеждането на първата си дъщеря и аз се прилъгах от тия "техники" и видях, че не е това начина. С номер две единствено ползвах помпата за да почна да изцеждам за кашичките й.
Чувала съм също, че и копърена отвара увеличавала кърмата Embarassed  Confused

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 1 121
Тъй като дохранвам бебка с изкуствено мляко си мислех 4е ако тези помпи наистина изцеждат толкова добре да и додавам кърма, вместо изкуственяци.Вие какви впе4атления имате от тези помпи Авент,наистина ли са толкова страхотни?

# 3
  • Пловдив сега England( Farnham)
  • Мнения: 298
Здрасти,аз използвам помпата на Авент от както се е родил синът ми ,защото тук така и не ми показаха как се прави на ръка, и съм много доволна от нея. Не ми се разраняват гърдите нито нещо друго,но най добрия стимулатор сие детето.Ако то не иска да яде тогава пробвай помпата или след като ядете се изцеждай за да предизвикаш повече.Аз я използвам през ноща,когато са ми много корави гърдите и детенце трябва да яде от тях,пък му е трудно или да не го пръскам в очите ,понеже ми е много кърмата

Общи условия

Активация на акаунт