Изведнъж симптомите ми спряха а съм в началото на 6та седмица

  • 2 713
  • 11
  •   1
Отговори
Здравейте,
Току що се регистрирах във форум,а защото съм бременна едва в началото на 6та седмица и изведнъж преди няколко дни гърдите спряха да ме болят а аз освен леко придърпване никакви други симптоми не съм и усещала ... не ми се гади а от дни дори и не съм така гладна ?!?
Това много ме притесни и защото живея в чужбина ултразвук ще ми правят чак в 8ма седмица започнах да се притеснявам дали това не е лош знак, че нещо не е наред ... ;-(

Моля ви ако сте изпитали нещо подобно споделете какво може да е и ?

Благодаря ви предварително!

# 1
  • София
  • Мнения: 2 132
Здравей и добре дошла във форума  Simple Smile
Аз до 5-6-та седмица изобщо нямах симптоми, само леко придърпване, което не беше постоянно. Мисля, че няма за какво да се притесняваш, тепърва те очакват всякакви "екстри" на бременността  Grinning Има и жени с много лека бременност, които нямат кой знае какви неразположения.
Лека бременност ти пожелавам  Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 12 554
Може и да е лош, може и да не е. Не можем да хвърляме боб. Най-добре е лекар да те види.
По принцип не е задължително да ти се повръща или да си гладна нон стоп. Или който и да е от така наречените общопризнати симптоми.
Естествено е възможно и плодът да е спрял да се развива.
Но така или иначе никой тук не може да ти каже какво точно е.

# 3
  • София
  • Мнения: 17 591
Може и да е лош, може и да не е. Не можем да хвърляме боб. Най-добре е лекар да те види.
По принцип не е задължително да ти се повръща или да си гладна нон стоп. Или който и да е от така наречените общопризнати симптоми.
Естествено е възможно и плодът да е спрял да се развива.
Но така или иначе никой тук не може да ти каже какво точно е.

Напълно съм съгласна. Няма как да се правим на онлайн-доктори... но преди да изпаднеш в паника, посети лекаря си. Паниката също не е полезна за бебчето.

# 4
  • Мнения: 626
Както са ти казали и другите по-добре да те види лекар , тук само ще гадаем , а това не винаги е добре . Само се успокои  Hug

# 5
  • Мнения: 1 427
Това, че нямаш признаци само по себе си нищо не значи. Аз нямах абсолютно никакви признаци, не ме боляха гърдите, нито един път не съм повърнала за цялата бременност, нито имах особен апетит. Щом нямаш кървене, би трябвало всичко да е наред. Според мен просто организмът ти вече се е адаптирал. Каквото и да е, ще се наложи да изчакаш прегледа. Не се паникьосвай излишно!

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Аз също имах периоди , в които гърдите спираха да ме болят .Мисли позитивно  , но ако много се притесняваш отиди на лекар

# 7
  • Мнения: 210
И при мен се случи така и аз полудях мислех че бебчо го няма и си правих още 3 теста защото вече бях побъркала лекарката си . Ама като ми е първо детенце и колкото да си чел все ти ражда нещо главата дето после се смееш от сърце Laughing
Лека бременост Hug

# 8
  • София
  • Мнения: 1 185
Аз мисля, че е важно да си спокойна! Според мен щом няма кървене, това е повод за спокойствие! Аз лично бих отишла на консултация (срещу заплащане, за да не ми откажат каприза)! Успех и лека бременност!

# 9
  • Мнения: 718
Липсата на апетит също беше симптом при мен  Peace Дано всичко  е наред  Praynig

# 10
  • Мнения: 567
Да ти пожелая лека бременност и здраво бебче на финал  newsm51

# 11
Благодаря ви за бързите отговори!

Във вторник имам час за лекар (тук трябва да мина през ДжиПи), но ще се опитам да си изпрося един ултразвук, за да видя дали опасенията са ми реални ...  Thinking

Благодаря ви много и ще пиша ако имам новини!

Общи условия

Активация на акаунт