Бъдещи ЮЛСКИ мами 2009 - Тема 38

  • 10 515
  • 291
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 121
Кукумявка, ако не се лъжа етажерката е от СОМО , поне там съм я виждала  Peace Ако греша миме-то да ме поправи.
Стеф, вестоносец да си ти си мислех защото горе -долу си към края с термина, но трябвада си пуснеш номера на тел. за да ти пишем и да съобщаваш предстоящите хубави новини във форума. Разбира се, ако не те притеснява.
А в сайта като цъкнах на Мустела и повечето неща излязоха токсични  Shocked а действително Веледа са всички зелени или жълти... чак не ми се вярва....?

Тиква, най-добре питай в болницата за стажантите, много ли те притесняват...обикновено казват, че хич не ти пука кой е в родилното като раждаш  Crazy Joy

# 46
  • София
  • Мнения: 423
Стеф,тази страница ме срази.Проверих какви ли не марки,ми те всичките са токсични  #Crazy   Sick  Дали е вярно? Гарние наистина е от най-токсичните, но и на Шанел се намират гадни продукти..Май е все едно..  Crossing Arms

Миме от толкова време исках да те питам,откъде сте я купили готината етажерка за хола,тази до прозореца? /Ако не е тайна/,много ми харесва,такова нещо търсих и при теб го видях..Дано да се сетиш за кое ти говоря  Peace
За срещата и аз ще дойда ако мога.

Май точно този сайт и аз гледах преди време.Вижте обаче продуктите на Веледа,всички са в жълто и зелено.А Лореал,Гарние и Шанел преобладават  в червено.

Тази етажерка я исках от 2 години.Толкова ме беше страх да не свърши.Бях я видяла в албума на една жена и доста я търсих,накрая на дърводелец щяхме да ходим.
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=191687&pid=4481507
Намерих я в  Комо в Младост , 160 лв. е Има я в тъмно и светло дърво.
http://www.como.bg/smallfurniture/shelfs/point-13-set.html

# 47
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Въпрос към варненските майчета: избрали ли сте къде ще раждате? Аз ще съм в Окръжна около 15.07 ако разбира се не се случи нещо преди това... Та може да се засечем с някое майче... Party
И аз съм за окръжна, но за 07.07.
А дали някой ще ми отговори на въпроса относно стажанти. има ли ги по болници юли месец или няма  newsm78

Юли месец няма стажанти, поне края на юли когато раждах преди 3 години нямаше надничащи между краката ми други елементи освен акушерката  Peace

# 48
  • Мнения: 132
Стеф,това за Ла Лече Лига наистина може да свърши перфектна работа  Peace

Ето и сайта http://www.lalechebg.com/library.html

# 49
  • Мнения: 342


Тиква, най-добре питай в болницата за стажантите, много ли те притесняват...обикновено казват, че хич не ти пука кой е в родилното като раждаш  Crazy Joy
Мерси  за отговори,  Simple Smile
Може би не ме притеснява зяпането а по-скоро тяхната намеса по мене  newsm78
Знам, че им дават да се упражняват върху пациентите. Аз един път съм патила с кюретажа, та не бих искала да ми се случи отново
marulka_s  , аз раждах юни края и нямаше, но аз раждах късно вечер  Simple Smile

# 50
  • Мнения: 89
Гале, благодаря за новата темичка!!!   bouquet
Грация, честита ти кухня! Много е стилна и изчистена.  Peace Личи си че имаш страхотен вкус. Явно и малката се е метнала на теб и има свое виждане за стаята си. Разбира детето.  Heart Eyes
Стеф, мерси за инфото за козметиката! И аз мека казано съм втрещена, особено от данните за Мустела.  Shocked Точно тяхната серия за атопична кожа използвах много със сина ми.
3des, надявам се че проблемите с теб не са сериозни! А иначе е страхотно че бебчето е с главата надолу.
Цветен прашец, Веледа са най-разпространената марка по мои наблюдения, но разбира се че има и други. Наскоро попаднах на този сайт за био козметика:   http://www.zoya.bg/  Има отделна секция за бебешки продукти.
Лека и спокойна вечер, момичета!

# 51
  • Мнения: 5 246
Въпрос към варненските майчета: избрали ли сте къде ще раждате? Аз ще съм в Окръжна около 15.07 ако разбира се не се случи нещо преди това... Та може да се засечем с някое майче... Party

Аз съм за 15.07, но в Майчин дом Wink Ще се засечем в Морската градина май Wink

# 52
  • Велико Търново
  • Мнения: 339
tan, нямам такова течение, но за твоя успокоение е хубаво да те видят
gracia777, кухнята става супер - поздравления:) (И ние сме в ремонти - поне още месец)
cherry girl, нищо сериозно за бебо, надявам се и за мен и благодаря за загрижеността:)
Лека вечер на всички и да спите спокойно Simple Smile

# 53
  • София
  • Мнения: 1 635
Здравейте момичета.. Изпуснах предната тема, но хич не ми оставаше време да ви прочета последните дни.
Не искам да ви виждам намръщени и разтревожени, така че веднага си слагайте усмивките и в тази тема да няма тревоги.

Аз също успях да настина и от вчера си влача една хрема, която кара лявото ми око постоянно да сълзи. Няма да ви обяснявам как се шофира така, ... или пише на компютър.  ooooh! Дано бързо мине, капах си солен разтвор, а нощно време си слагам и капки, че иначе нама да мога да спя.

Оплаках се малко, сега веселата част. Днес бях на ФМ, според доктора на бебка всичко й е наред, най-после е започнала да наваксва едната седмица изоставане и термина ми се премества към датата по последна менструация. Ей сега ще си коригирам лентичката. Главичката й е с една седмица преди всичко останало, ама било нормално. Като имам предвид таткото (а и себе си), това с по-голямата главичка, изобщо не ме изненадва. Дано само успее да излезе нормално бебаната. Надолу с главата е и като попитах дали има голяма вероятност да се завърти седалищно, доктора каза: "На бебетата не може да се вярва. Винаги могат да ви изненадат." Килата ги сметна на 1520 гр. Имам си и снимка на муцунката, миличката е много сладка. Май вече съм влюбена.

Грация, кухнята ви е чудесна. Завиждам за прозорците.  Hug И аз съм като щерка ти, да знаеш..  hahaha

За съжаление вече не помня какво още исках да коментирам, сори, ако пропускам някой. За глезените - моите започнаха също да се подуват и онзи ден си взех гелчето на Чико, помага по малко, но не е някаква вълшебна помада, за съжаление. Казаха ми, че обувките на платформа може да помогнат малко, но честно казано се съмнявам. Питах и доктора днес - било нормално и нищо не можело да се направи. Каза само да си следя урината дали няма белтък, но ако няма да си изчакам спокойно раждането. Подуването изчезвало за десетина дни след това. Единствения метод, който на мен ми помага е комбинацията от излежаване и разходки. През празниците глезените ми бяха съвсем като преди, веднага след като започнаха работните дни, започнаха и подуванията. Изощо седналата поза много ги провокира.

Иска ми се да дойда на срещата в неделя, но не знам дали ще успея. Ще чакам майстор да реди ламината вкъщи и не знам кога ще свърши.

Целувки на всички и по-малко притеснения.

# 54
  • София
  • Мнения: 493
Мименце,благодаря,дано още я имат,защото много съм и се навила,нашия хол много прилича на вашия и точно май на същото място мислех да я поставим.
А за козметиката и аз сега проверих Веледа,тя е уж с най-малко токсичност!Даже повечето продукти са 0! Дали наистина е вярно..  newsm78

# 55
  • София
  • Мнения: 423
Какво ще кажете на първа страница срещу имената да си напишем коя къде ще ражда,да се знае.
Днес си взех слинга от пощата.Ето тука пак кучето е манекен:
http://lh5.ggpht.com/_nPtqbcsI2JI/SgnJGoUZ80I/AAAAAAAABao/fgvp7a … Picture%20342.jpg
http://lh5.ggpht.com/_nPtqbcsI2JI/SgnJGw3wnnI/AAAAAAAABas/R7z0js … Picture%20343.jpg
Еми харесва му,какво да се прави.Иначе слинга е хубав,ако някой го интересува жената ,която ми го уши(за 15 лв) да ми пише на лични.
Лека вечер и от мен.

# 56
  • Мнения: 36
Благодаря Ми за смяната на срещата-значи в Неделя,11 часа,БабаЯга-живот и здраве там съм!
Грация-лелееееееееееееее-нямам думи-супер е!
Миме-то-много ми допада тази идея-трудно се помни иначе,а живот и здраве можем да попаднем в еднакви стаи без да знаем
Стеф-ти внсе смут с този сайт-съвсем по друг начин си бях подредила козметичните приоритети

# 57
  • София
  • Мнения: 15
Чери гърл, благодаря за сайта на козметика Зоя сега като го разгледах установих, че превръзките които съм си купила за родилки (едните) са тези които са от този сайт и са представени като превръзки за млади майки. Аз си ги купих днес от аптеката, но незная имат ли други техни продукти, тези дни ще проверя, може пък да са хубави.

# 58
  • Мнения: 260
Миме, искрено ме разсмя с начина, по който си описала своето виждане за кърменето и захранването.  Grinning Напълно съм съгласна с теб.  Hug А за слинга ти ли даде плата или материалите са от шивачката? Какъв плат използва?

Тан, поне се обади по телефона. Стискам палци да не е нещо сериозно!  Praynig

Аз съм с доста късен термин, така че ако искате също мога да бъда щъркел.  Grinning

# 59
  • Мнения: 36
Като гледам какви мащабни и професионални ремонти правите малко нахално ще Ви попитам ако някой може да помогне-знаете ли дали трегерът под прозореца,свързващ спалнята с терасата е носещ/блокът е от 82 година-панел
Става въпрос за идея за частично усвояване на тераса и нужда 50 см от този подпрозоречен трегер да бъде премахнат
 

Общи условия

Активация на акаунт