ПубликациЙ на прЪвописТни кУрифеи сАс зле у6ити 6лифери- 31 епизоТ

  • 21 360
  • 816
  •   1
Отговори
# 30
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689
Абе, аз да питам, вие това как го разбирате?
Цитат
започнах да си задавам ?
чета, че грешката е в мен.
Ей тъй беше и в поста.

# 31
  • Бургас
  • Мнения: 5 679
"Започнах да си задавам въпроси." Thinking

# 32
# 33
  • Мнения: 211
По пътя за морето имаше на едно място надпис: "чюшмъ". Много ме кефи Grinning

# 34
  • Мнения: 1 533
Абе, аз да питам, вие това как го разбирате?
Цитат
започнах да си задавам ?
чета, че грешката е в мен.

"Започнах да си задавам въпросчета, че грешката е в мен", но въпрос е заменено с препинателния знак. Така предполагам.

# 35
  • Бургас
  • Мнения: 5 679
Към по-рано споделения акуанд добавям още акуант, както и акаутни  Rolling Eyes Не знам още колко ли вариации на акаунт е възможно да срещна  ooooh!
Цитат
да, ное крайно некоркетно това, за поред път бай ганьовщиата е на път да прецака нещо
Некоркетно  hahaha

# 36
  • Мнения: 1 192
Абе, аз да питам, вие това как го разбирате?
Цитат
започнах да си задавам ?
чета, че грешката е в мен.

"Започнах да си задавам въпросчета, че грешката е в мен", но въпрос е заменено с препинателния знак. Така предполагам.
Започнах да си задавам въпроси-чета,че грешката е в мен. smile3529 Wink

# 37
  • Мнения: 3 675
конюктювит

Искам да попитам как точно се изписва конюктивит ли?
Ако правилно е така да се изписва, значи грешката не е в моя телевизор.
Ох, успокоих се, помислих си, че мен сте ме цитирали.
 Wink
Пуснах такава тема сутринта и като видях цитата тук, си помислих да не би да съм сбъркала заглавието

# 38
  • Мнения: 1 192
Както си го написала във въпроса си,т.е  конюктивит!

# 39
  • Мнения: 1 174
Цитат
искам да кажа по темата бабаков-това 4е някоя е недоволна от него не зна4и 4е тои е некадьрен или измамник,и там още кав беше,одирал ти бил кожата,какви са тия глупости бе,аз родих при него,многоси е савестен 4овека,болките ми по4наха в 2h през но6та,аз имах уговорка с него,(наистина си платих и то след като родих 200лв,ама искам да питам кои доктор които искаш да те изроди не иска пари,няма такав,даже искат много пове4е)званах му веднага след половин 4ас бе6е при мен,приеха ме веднага,и така.вси4ки искат пари ,лошото е 4е някои дори не присастват,а ти взимат парите,е такива хора заслужават тезидуми

# 40
  • Мнения: 5 173
Цитат
една палета
Tired

# 41
  • Мнения: 750
Цитат
Ами сега ме очаква едно отърсване от тукощо прекасналата ми изтощителна...връска.Въпреки чуствата не е за мен мъчех се много.Сега ме очаква ..ами незнам какво,но мечтая да срешна по-скоро подходящия!!! Мечтая и да си имам собсвен бизнес които да ми носи удоволствие и много парички.... и в момента си пожелавам по-бързо да приема и преглатна,живота продалжава ..ще се потрашкам,ще поплача па а дано мине

# 42
  • Мнения: 6 274
Малеееее, кога ви изпуснах, кога написахте 3 страници?!  Shocked


Цитат
вие искате да знаете да ли тези хапчета деистват  да те деистват и се сваля от тях аз бях 98кг преди да започна да пия хапчетата сега сам 88кг .а ги пия от 18дена и се чуствам много добре носих 68номер дънки  а сега нося 60номер дънки .опитвала сам какво ли не за отслабване но нищо неедаволо резултат от скапи по скапи съм си купувала и няма ефект.чух за хапчетата ЛИДА от една приятелка която ги пиела  исвалила доста невярвах но като я видях неповярвах че това е тя за два месеца беше свалила 25кг тогава реших и аз да опитам поръчах си ги по интернет ето и адреса.......   и те ми ги доставиха за 3-4 дена откакто ги пия се чуствам добре и ефект има и то голям сама немога да повярвам .сега съм по уверена в себеси и започвам да имам малко по голямо самучуствие за себеси а и най важното е че аз се чуствам добре вече несе уморявам лесно и се чуствам по леко неми тежат килата е трябва още да свалям докато си варна фигурата но вече знам решението с хапчетата ЛИДА се постига .наистина ти пресахва устата изпитваш голяма нужда от вода .в една опаковка има 30 капсули на ден по една сутрин сега ми остават 11 хапчета и ще си поръчам втора опаковка ако искате да се обедите в ефекта ще ви изпратя снимки преди да започна да пия ЛИДА и сега като ги пия сами вижте ефекта за 18 дена какъв е и тогава си ги поръчаите цената е 50лв ако искате снимки даите си емеила и ще ви пратя .ЖЕЛАЯВИ УСПЕХ

 ooooh!

Аз се "Обедих в ефекта", та няма смисъл да ти даФам емейл.  Whistling

Тарталетке -   bouquet


П.С. Подчертах само това, което ме накара да се разсмея.
Иначе трябваше всичко да е в червено.

# 43
  • Бургас
  • Мнения: 5 679
Преди малко си купих вафлени фунийки за сладолед и като се зачетох в разните шарени надписи по нея направо паднах:
"Най-много сладолед се продава в Неделя от всички други дни на седмицата." (страхотен словоред  ooooh! )
"Взема около 50 близания да сваршиш сладоледена фунийка."  Shocked нЕмам думи просто!!!


Допълвам:
Тема във форума: КОЙ КАКВА ЖИВОТИНА ГЛЕДА?
Един от отговорите: Сямка на 13години!

Последна редакция: ср, 13 май 2009, 14:55 от bradata

# 44
  • Мнения: 5 173
Преди малко си купих вафлени фунийки за сладолед и като се зачетох в разните шарени надписи по нея направо паднах:
"Най-много сладолед се продава в Неделя от всички други дни на седмицата." (страхотен словоред  ooooh! )
"Взема около 50 близания да сваршиш сладоледена фунийка."  Shocked нЕмам думи просто!!!
Неделя трябва да е неделя Peace.
Брада, от къде си купила финиите, питам сериозно?

Последна редакция: ср, 13 май 2009, 15:15 от Шушулче

Общи условия

Активация на акаунт