Пол Маккена - Тема 2

  • 100 934
  • 507
  •   1
Отговори
# 75
  • Пловдив
  • Мнения: 0
Alekstraza, публикувай тези упражнения за стягане. Благодаря ти от името на всички желаещи!

# 76
  • Варна
  • Мнения: 779
Абе таблицата отваря ли ви се?

# 77
  • Мнения: 0
таблицата и аз не можах да я отворя!!!! Thinking

# 78
  • Мнения: 480
От къде мога да поръчам и аз този крачкомерна Орифлейм?
Ох, и аз да се оплача пак, два дни спазвам, после не  и пак така се вътря в омагьосан кръг.Има ли и други такива , като мен?Все си мисля да не съм от тези 30% неуспели, че то ива лакомия ,то бива, ама , като моето никъде го няма Rolling Eyes Embarassed ooooh!
Не съм слуша диска от няколко дни и честно да си призная, нещо не мога да се отпусна , действа ми приспивателно и това си е.Този път обаче съм си казала,че няма да се откажа лесно и за това имама нужда от малко стимул и кураж момичета, за да не се откажа за пореден път Tiredза което предвариелно благодаря.
Браво на всички постигнали страхотни резултата, чудесни сте Peace

# 79
  • Мнения: 97
Радвам се, че има ентусиасти за упражненията и веднаги ги публикувам  Party Аз лично мн ги харесвам - не са трудни и са известни предполагам на повечето от вас, но все пак в този комплект (при редовно изпълнение или поне относително редовно) дават чудесни резултати  Flutter М/у другото за по-напредналите могат да правят накрая като са се загрели допълнително коремни преси  Peace Ето ги и тях:

Стягане на бедрата

Ножици
А
Легни по гръб с ръце до тялото и длани надолу. Вдигни крака перпендикулярно на земята.

Б
Свий корема си и отвори краката колкото можеш по-широко (докато не усетиш напрежение във вътрешната част на бедрата). Стегни ги и започни да ги кръстосваш като ножици, така че първо десният крак да минава над левия, а после обратно – общо 20-25 пъти. Отвори краката отново нашироко, и повтори серията още веднъж.

Странични мускули
А
 Застани в разкрачен стоеж и отпусни ръцете свободно покрай тялото си.

Б
Изпъни и вдигни единия си крак колкото се може по-нагоре. Когато усетиш придръпване в мускулите на задната част на крака, спри и задръж в това положение за няколко секунди. Върни се към стартова позиция и повтори движението 20 пъти, без да докосваш с пръсти или пета пода.

Повдигане на дупето

Мост а ла Пилатес
А
Легни по гръб с ръце до тялото и длани надолу. Сгъни краката си в колене, така че да правят 90 градуса с пода, и леко повдигни таза нагоре.

Б
Повдигни таза още по-нависоко, стегни дупето и изпъни десния крак нагоре. Свали малко надолу таза, така че да почувстваш по-силно напрежение. Направи 20 повторения, а след това смени крака.

Унгарски танци
А
Застани в разкрачен стоеж и сложи ръцете на кръста си. С левия крак отстъпи назад около 90 см и приклекни и с двата крака, като се стараеш дясното бедро да е успоредно на пода. Лявото коляно в същото време трябва да е на около 5 см от земята.

Б
Наведи се напред, така че дясното бедро да поеме по-голямата част от тежестта и се върни назад. Направи 10 повторения. Смени краката.

Плоско коремче

Свещ
А
Легни по гръб с опънати нагоре крака. Ръцете са покрай тялото, дланите са на пода.
Б
Свивайки корема си, вдигни краката нагоре и назад към главата и отлепи от пода дупето. След като си се извила по този начин се върни в изходна позиция и повтори упражнението 15-20 пъти.

Дъска
A
Легни с лицето надолу, опирайки се на сгънатите пръсти на краката и на ръцете от китките до лактите.

Б
Повдигни тялото си нагоре, оставайки опряна на пръстите на краката, но така, че тежестта да пада на лактите. Стегни коремните си мускули и се постарай тялото да е изпънато в права линия за около 20-60 секунди (колкото издържиш). Повтори го 5 пъти.

Срещу паласките

Усуканици
А
Седни на пода със сгънати в коленете крака, гърбът е назад (доколкото можеш), а ръцете са изпънати напред, като се стараеш да са успоредни на пода.

Б

Завърти тялото от кръста нагоре надясно, сякаш протягайки дясната си ръка силно назад, докато лявата още сочи напред. Задръж десет секунди, а после се върни в центъра. Направи 10 усуканици, а после смени страните.

Това са! 7 са, но като им свикнете ще ги правите за около 40 минути  Whistling И още нещо: могат да се правят, когато си поискате - само че аз като имам повече време почивните дни и гледам да е след ставане и преди закуска, защото точно тогава организмът е нагласен да изгаря  запасите си! Естествено ако е сутрин ви препоръчвам малко да се поразтегнете, за да предотвратите някоя травма   bouquet

Последна редакция: нд, 31 май 2009, 22:07 от Alekstraza

# 80
  • Мнения: 0
здравей мими то крачкомера си го поръчах от орифлеим от 3 дни го нося измерва крачките ,километрите и изгорелите калории и аз като теб 2 дни спазвам стриктно 4те стъпки и после пак не мога да се овладея но все пак действа аз вярвам в метода ,при мен се получи чудо имах бричове който изчезнаха напълно за 2 месеца /от толкова време слушам диска/мнооогоо съм доволна ако вярвате ще се получи целувки на всички маннкенки  Heart Eyes

# 81
  • Мнения: 480
Ох, благодаря за подкрепата, ще видя и аз как да сипоръчам този крачкомер и пак ще се опитвам да спазвам правилата.

# 82
  • София
  • Мнения: 1 462
От къде мога да поръчам и аз този крачкомерна Орифлейм?
Ох, и аз да се оплача пак, два дни спазвам, после не  и пак така се вътря в омагьосан кръг.Има ли и други такива , като мен?Все си мисля да не съм от тези 30% неуспели, че то ива лакомия ,то бива, ама , като моето никъде го няма Rolling Eyes Embarassed ooooh!
Не съм слуша диска от няколко дни и честно да си призная, нещо не мога да се отпусна , действа ми приспивателно и това си е.Този път обаче съм си казала,че няма да се откажа лесно и за това имама нужда от малко стимул и кураж момичета, за да не се откажа за пореден път Tiredза което предвариелно благодаря.
Браво на всички постигнали страхотни резултата, чудесни сте Peace


МИЛА, НЕ СЕ ОТКАЗВАЙ!
Спазвай само правилата и всичко ще е ок. Идваше ми на няколко пъти да се налапам с торти и други сладки неща, но направих следното: отчупих си парче шоколад и го смуках, докато се стопи, последва и второ парче и на третото вече ми стана много сладко и спрях. Аз по принцип съм страхотен лакомник за сладки неща. Щом аз мога, значи и ти можеш.

Крачкомер, може да си поръчаш от някоя приятелка, дистрибутор на орифлейм, ако не отиди им в офиса на Орифлейм в Плевен и попитай как да поръчаш. В офиса винаги има някой дистрибутор готов да ти помогне.   bouquet  Hug

# 83
  • Пловдив
  • Мнения: 686
Здравейте момичета!
Не ми се четат всички отговори по темата, за това ще попитам направо:
Имате ли ефект?????????

Сега моят опит по темата:
Още когато я видях на рекламата си казах "Само тази книга чакам". Още на първия ден от излизането и, си я купих. Прочетох я и започнах редовно да прилагам правилата в нея ден след ден и така цял месец без прекъсване. Диска съм го слушала всяка нощ без пропуски и дори съм заспивала на него.
След 1 месец при мен ефекта беше: НУЛЕВ

Не знам дали е от това, че "не говори" самият хипнотизатор, или е защото моят мозък не се поддава на това внушение. Всичко друго съм правила по правилата на книгата. Страшно много ме влече хипнозата, но при мен няма ефект от режима. Дори ми направиха "комплименти" че съм напълняла  Tired  Tired  Tired
Страшно ме обиди това....



# 84
  • Мнения: 6
Здравей, sylya! На въпроса ти дали има ефект не мога да отговоря еднозначно....аз слушам диска от 21 април. Като започнах да го слушам свалих бързо три килограма...после обаче дойде роженият ми ден и куп други празници и по дългите почивни дни за 6 дни качих 5 кг, като не съм яла почти нищо, просто от застояването.

Тъй като не можех да се гледам толкова подпухнала и дебеличка, от 12.05.2009 г. реших да започна режима на Дюкан, като го съчетая с хипнозата...Миналата година опитах да следвам режима, но едвам устисках ударната фаза и се отказах...Мисля си, че благодарение на хипнозата не съм се отклонявала от режима от 12,05,2009 г. до сега...и свалих 4 кг. от теглото си и си личи...

Въпросът е, да не чакаш някакво чудо само като слушаш диска, но и сам да полагаш усилия...честно казано, аз нямам нерви да спортувам, но ходя доста пеша и използвам калкулатор за приетите калории от http://www.zdravoslovno.com/Calculators/Content_CalcCalories.html. Според мен хипнозата ми помогна, да устискам на сравнително еднообразния режим, макар и да заспивам на диска...(и да се събуждам, когато започва обратното броене).

Успех и стискам палци....

# 85
  • Мнения: 903
И аз днес получих крачкомера си на Орифлейм, но ми се струва по-чувствителен и че отброява повече крачки от колкото съм направила. При всяко поклащане отчита крачка. Дали показва реално, който го има да дава отзиви и впечатления моля Praynig

# 86
  • София
  • Мнения: 2 896
Аз да се похваля с още половин трайно свалено кило  bowuu
Много се промени начина, по който мисля за храната, не ми е толкова важно някакси и аз не знам как точно да го обясня, но усещането все още ми е странно, а най-интересното е, че не ми се яде сладко, без което преди не можех.
Мога да заключа, че нещата се получават с малко повече време, поне 4-5 седмици може би, за да се проемни наистина отношението към храната.

# 87
  • Мнения: 440
Здравейте и от мен!Аз само ви чета,защото нещо ме е страх да пусна диска.Лекувам нерви и състоянието не ми е много подходящо за хипноза.Но да кажа че  мъжът на сестра ми отказа с другата му книга цигатите Peace

# 88
  • Мнения: 11
Резултатът при мен е следният - 3,5 кг след 1 месец спазване на системата. След последните 2 седмици, обаче, промяната е само около 100-200 г. (ако може да се вярва на кантара). Мислите ли, че организмът се е адаптирал към по-ниския енергиен прием и затова вече няма особено голям резултат?

# 89
  • Мнения: 3 118
и аз ще ви следя с интерес.

Общи условия

Активация на акаунт