Пол Маккена - Тема 2

  • 100 924
  • 507
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 3 576

Това наистина много ме накара да се замисля ....

# 136
  • Шотландия
  • Мнения: 2 855

Това наистина много ме накара да се замисля ....
След като прочетох статията, я пратих и на мъжа ми - резултат - днес сме спали повече от 11 чАса, явно много е имало за наваксване - и двамата се чувстваме много добре. А и кучето - също хехе. Гуш, благодаря ти за линка. Hug Мислех, че е Птица, извинявай. Пилето даваше съветите. Пиле  Hug

# 137
  • София-Варна
  • Мнения: 119
Може ли да помоля,за незнаещите английски,с две думи за какво става въпрос в статията? newsm78
Благодаря предварително!!!

# 138
  • Мнения: 20
Обмислям идеята да отрежа края на файла- частта със събуждането и да си го използвам за приспиване вечер.

# 139
  • Мнения: 3 118
Обмислям идеята да отрежа края на файла- частта със събуждането и да си го използвам за приспиване вечер.
хахаха  Mr. Green
И аз много добре се събуждам на ".... три.... две.... едно!"
но след това си се обръщам на другата страна и заспивам блажено  Simple Smile

# 140
  • близо под тепетата
  • Мнения: 668
Днес си "експериментирах"(за първи път случах Маккена) когато се събудих сутринта. Но не успях да заспа, нито да се отпусна както трябва. Все някъде другаде ми беше умът. Вие как успявате да се отърсите от всички мисли? newsm78

# 141
  • Мнения: 910
Здравейте,преди 2 месеца си купих въпросната книга,слушах 2 пъти диска,прочетох книгата и това беше...не съм ги пипнала оттогава,просто защото ми подействаха 1 ден и се провалих,ядосах се и пак всичко по старому.Но благодарение на вас мисля пак да започна. Дано този път имам много воля и да постигна някакъв успех.. (което много не ми се вярва,защото много се изкушавам).Благодаря ви,че ви има!Стискайте палци!

# 142
# 143
  • София
  • Мнения: 2 896
Аз напоследък /2-3 мес/ съм позарязала слушането /преместване, финансова криза, счупени слушалки/, но смятам да се поправя, поне не съм качила обратно сваленото, тъй като малко от малко спазвам основните принципи.

# 144
  • ВАРНА
  • Мнения: 212
извинете някой да има в мр3 формат диска на изгради желязна самоувереност или линк към него

# 145
# 146
  • ВАРНА
  • Мнения: 212
благодаря за бързият отговор, но ми се искаше да е на български

# 147
  • В сънния Люлин, прибулен...
  • Мнения: 383
Здравейте, момичета!
Записвам се да следя темата, като искам да споделя с вас следното.
Веднага забелязах книгата на МакКена, но ми се видя някак нафукана с това заглавие, пък и много тъничка. Като че ли съм кучето на Павлов, че да ме накара така просто да отслабна!

После ме привлече Метод Гейбриъл. Спазвам го доста стриктно и имам резултат. Но ми липсва диска, който при Гейбриъл е само на английски. Намерих някакъв диск за релаксация и т.н. на български, полезен общо взето, но взе да ми поомръзва и тогава намерих при вас диска на МакКена.

Очарована съм. Имам вкъщии кростренажор. Рядко издържам повече от 30-40 минути. Скоквам далеко от него обикновено след 30 минути в първите секунди на 31-вата! Вчера въртях с кеф БЕЗ МУЗИКА 45 и ако не бяха мъжа ми и малчо, можех да изкарам още толкова от воле. Вчера ядох обилно до 16 ч. и повече НИТО хапка - не бях гладна! (Диска прослушах два пъти всичко! Не съм заспивала, а на второто прослушване все се умотвах с броенето; при първото броих до край)

Резултатът ми до момента е -5,5 кг за месец-месец и нещо

# 148
  • Мнения: 1 114
Аз не успявам да броя докрай. Заслушвам се в думите и се разсейвам. 

# 149
  • Мнения: 3 118
Здравейте, момичета!
Записвам се да следя темата, като искам да споделя с вас следното.
Веднага забелязах книгата на МакКена, но ми се видя някак нафукана с това заглавие, пък и много тъничка. Като че ли съм кучето на Павлов, че да ме накара така просто да отслабна!

После ме привлече Метод Гейбриъл. Спазвам го доста стриктно и имам резултат. Но ми липсва диска, който при Гейбриъл е само на английски. Намерих някакъв диск за релаксация и т.н. на български, полезен общо взето, но взе да ми поомръзва и тогава намерих при вас диска на МакКена.

Очарована съм. Имам вкъщии кростренажор. Рядко издържам повече от 30-40 минути. Скоквам далеко от него обикновено след 30 минути в първите секунди на 31-вата! Вчера въртях с кеф БЕЗ МУЗИКА 45 и ако не бяха мъжа ми и малчо, можех да изкарам още толкова от воле. Вчера ядох обилно до 16 ч. и повече НИТО хапка - не бях гладна! (Диска прослушах два пъти всичко! Не съм заспивала, а на второто прослушване все се умотвах с броенето; при първото броих до край)

Резултатът ми до момента е -5,5 кг за месец-месец и нещо

Страхотен резултат! Браво! Peace

А какъв е тоя файл дето слушате и броите....  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт