Акушерска пареза - 3 част

  • 68 129
  • 611
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 298
Не мога да не се похваля с момчето ми днес спечели сребърен медал по таекуондо. Въпреки ръката, а ръцете играят роля в защитата, второто място е огромно постижение, боец си е моето момче. Много сме горди с татко му от него.

# 571
  • Мнения: 1 163
Браво на момчето!Това е добър стимул.

# 572
  • Мнения: 487
Браво на юнака,пожелавам му още успехи през новата година!Това е доказателство,че няма невъзможни неща,когато човек има воля и желание Simple Smile

# 573
  • Виена
  • Мнения: 91
Това е новина Simple Smile Браво!  Hug

Честито Рождество, момичета! Бъдете здрави вие и вашите скъпи хора   bouquet

Ние сме добре. В момента сме в София и съм много щастлива Simple Smile Кати дивее, Елиа ... ами и тя Simple Smile

# 574
  • Мнения: 5
С доста закъснение Честито Рождество Христово и За Много Години!!!  Heart Eyes Heart Eyes
Нека Бог да е с вас и децата ви! Желая на всички дечица да оздравеят напълно в най- скоро време!
aemi Ходихте ли в Банкя? Санаториума работи ли, нали беше затворен нещо, бая време. Аз лично съм стояла по цели лета в този санаториум. Simple Smile
elitsa77 Често си мисля и аз, как така ни изписват здрави и добре, но ни казват:  ще си походите малко на рехабилитация..  ooooh!
vivi75 Поздравления!  Simple Smile rosikosefi и на вас!

# 575
  • Мнения: 298
Как върви иглотерапията има ли развитие.

# 576
  • Мнения: 7 374
                   rosikosefi, започнахме иглотерапията през декември и ходим по един път в седмицата.Вече рисува с дясната ръка и казва,че по-лесно я движи.Има видими подобрения и ще продължим!

# 577
  • Виена
  • Мнения: 91
Момичета, за много години! Бъдете здрави, обичани и обичащи!  txtloves

purpule, те поне нещо да казваха, а нас ни изписаха "здрави" и казаха, че ще й мине до две седмици...

Didia, прекрасно! Между другото, моята оферта още е валидна Wink

# 578
  • Перник
  • Мнения: 257
Здравейте и от нас Simple Smile Да сте живи и здрави всичките. Hug
Доколкото до санаториума в Банкя още не работи  казаха ми, че тази пролет ще отворят врати.

# 579
  • Мнения: 145
     Здравейте! Искрено се радвам на успехите Ви, много ни радвате! Нека  сме все по-малко, но уви!
      Залисана в ежедневни грижи, се сещам за форума само когато имам текущ проблем, та кой освен вас ще знае?!? .... Немога да намеря кой да направи ЕМГ на 6г дете...
      Помагайте... тя днес се разрева на първия пуснат импулс...

# 580
  • Мнения: 7 374
              Сияйна,няма начин да се направи ЕМГ без пускане на импулси,а както и да се прави усещането е неприятно.Единствено може да се спести болката от набождането с иглите и изследването да се направи с датчици!В някои случаи обаче става само с игли,но винаги има импулс и меко казано той не е приятен.Така,че се чудя какво точно търсиш???

# 581
  • Мнения: 145
    Дидиа, търся невролог, който би го направил, важно е за ТЕЛКа и, както и за училището в което ще учи наесен. Аз не я водя на фризьор за да я пита невролога да продължава ли? Спокойно може да понесе процедурата, готова съм и да е вързана. Днес Токуда ме попита - ще се дърпа ли? Ако се дърпало детето нямало да я вземат.
    Пощуряла съм  че отказват... а тя е голяма и само като види кабели и дим да я няма.

# 582
  • Мнения: 1 163
Ако ти се идва за емг до Пазарджик в Хигия др Златарева няма да откаже.

# 583
  • Мнения: 145
 Здравейте! Да рапортувам ...  Колкото и да не ми се искаше ЕМГ направи д-р Литвиненко. Подходи с чар към детето, не беше толкова травматично колкото очаквах.
  Но във връзка с новите правила в клиниката на доц.Чавдаров се чудя къде да ходим на рехабилитации в София? Амо можете споделете...
   Във фейсбук попаднах на една група "Акушерска пареза" , която доста пише за операции...дано модераторите не изтрият това...моля Ви надали е реклама.

# 584
  • Виена
  • Мнения: 91
Сияйна, аз не съм много компетентна, но както съм писала и преди, виенските лекари така процедират: чакат до 1 годинка на детето и ако не се оправи - операция... Не знам доколко са успешни... 

Общи условия

Активация на акаунт