ЮЛИ 2009. Тема 41

  • 12 798
  • 292
  •   1
Отговори
# 15
  • Кърджали
  • Мнения: 10 244
Днес как само успях да си изкарам акъла  ooooh! Бях си в родното градче, малко на разходка уж. И изведнъж като паднах върху асфалта, ожулих си ръцете, че и по корем паднах на всичкото отгоре... Изплаших сума ти народ... Добре че ми няма нищо...
За зодиите - аз съм рибка, ама от най - завеяните, таткото стрелец... Бебчо май ще е лъвче....

# 16
  • Мнения: 395
Сделка  newsm10  Emily .  На мен също не ми харесват тези сутиени за бременни, ама те и моите  bombs не са пораснали, ама  знам ли какво ще стане след раждането. Изобщо какъв номер да си взема?
Гледам тука нещо много половинки рачета се навъдиха, моето мъжле също е раче  Hug , а аз съм близначе.
Бебка май ще е лъвче, ама мъжо по-иска да е раче, че лъвовете нещо не му се нравили - сестра му и моят брат са лъвове  Mr. Green

# 17
  • Мнения: 2
Джиджи, дано да се оправиш бързо !  newsm51
Вили, знам какво ти е като не си наясно как точно ще раждаш. Аз също съм в такова положение и доста се притеснявам. В четвъртък ще разбера. Тогава съм на ЖК. При теб има голям шанс всичко да е нормално. Има време бебчето да се обърне. Може даже да си помогнеш като практикуваш колянно-лакътната поза    Mr. Green
Добре дошла на новата мама ( Вини, ако не се лъжа )  welcome
А за зодиите : аз съм козирог ( или коза, както казва моят мъж  smile3515), той е овен, а бебчо живот и здраве ще е раче ( като се замисля е възможно и да се класира за близнаци  Thinking)

# 18
  • Мнения: 179
За зодиите аз съм Рак тати Риба, малката телец и сега се моля за едно лъвче Praynig И аз се надявям бебчо да не реши да излезе на рожд.ми ден 21.07 Party
Джиджи -бързо оздравяване Praynig
Сиси, Норита -браво за добрите новини с бебоците Peace
Юлско бебче- в Майчен дом на всеки етаж са с различни цветове дрешки бебоците.На единия са жълти на другия шарени на 3ти зелени.Различни са според етажа WinkПамперси да искат.
За Куинито мога да кажа, че е една от най добрите марки.Една от фаворитните ми фирми Peace

# 19
  • Мнения: 603
Здравейте, не можах всичко да прочета, че и нова тема вече, мъжа е в отпуска от събота, та не вися пред компа Simple Smile предимно сме навън.
Аз да се отчета днес бях на преглед при другия ми лекар, всичко е наред, бебока върви със седмици напред, което мн ме учуди с моя малък корем  Shocked Та док каза едро бебе се очертава, въпреки че е с главата надолу 2 седмици преди термина някъде ще ми каже със сигурност дали ще е секцио и нормално, дано да си стои дотогава, сега тежим 2,600.Слушахме и тонове, а и мн се успокоих, че шийката ми не е мръданала, при положение че си имам контракции всеки ден, айде и тя да си стои така ако може до края Simple Smile
За зодиите, аз съм скорпионче, мъжа е стрелец, бебето ще го видим живот и здраве Simple Smile
djidjito, мн неприятно, но дано бързо се оправиш и да почвате с покупките вече   Hug
kukumiavka, аз до колкото разбрах за МД искат дрешки за бебето за изписване само, а козметика за бебето май ще е излишна, нали там те си ги къпят.
viny, добре дошла Simple Smile За д-р Дяволов, имам позната раждала при него и си е доволна, а иначе един път си говорих с едно момиче пред кабинета и тя ми каза за него, че бил накарал нейната приятелка да ражда нормално при положение че бебето било 4 кг, тя се доверила и нали се сещате, после с мнооого шевове.
Ааа забравих да кажа, мерси за подкрепата за изпита, мина що годе добре, въпреки че не съм доволна, оценката чак другата седмица  Tired
Това е засега от мен, лека вечер на всички Simple Smile   bouquet  Hug

# 20
  • София
  • Мнения: 423
За Куинито мога да кажа, че е една от най добрите марки.Една от фаворитните ми фирми Peace
И аз мисля така.Не знам защо на Фелисити са казали така.В моите топ 5 са Хай трек,Х ландер,Куини,Casualplay,ABC3Teк.Преди да си купя моята взехме кошницата на Casualplay,в червено.Сега вече си имам столче към моята количка и това не мога да го продам,ако някой случайно се интересува
http://lh5.ggpht.com/_nPtqbcsI2JI/SgXZd43cR3I/AAAAAAAABaE/uqxQPH … Picture%20493.jpg
http://lh5.ggpht.com/_nPtqbcsI2JI/SgXZeuOFNJI/AAAAAAAABaQ/lcr0g3 … Picture%20497.jpg

За малко да забравя,от снощи се каня да ви пиша.Вижте какво намерих за изравняване на кошница за кола,нали не можело да се вози бебе в нея повече от 2 часа на ден.Аз понеже кош за новородено няма да взимам,та ето:
http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=4422

Последна редакция: вт, 19 май 2009, 20:50 от Mime-to

# 21
  • Варна
  • Мнения: 893
човек да не излезе на разходка, вие сте изписали света  Mr. Green
Jaana и аз съм коза Mr. Green мъжа ми е везни...цял живот бягам от тях, накрая взех че се дадох на такъв Rolling Eyes няма по-нерешителен човек от него, ама навие ли си нещо на пръста и го иска за вчера и оревава целия свят ако не го получи ooooh!
щерката е стрелец , с нея постоянно си мерим ината и проклетията Mr. Green много ни е трудно нагаждането на характерите, всеки ден се караме за нещо ooooh!
а дребния се надявам да остиска за лъв, както казах, поне им знам номерата Mr. Green а от раци хабер си нямам (и не искам да се повтаря историята с дъщерята макар че с лъв няма начин да мине без "бой" Laughing) newsm78
общо взето се събираме само властни зодии на гърба на таткото Twisted Evil ама той пък е един сладкодумец и ни върти на пръста си както си иска Rolling Eyes

# 22
  • София
  • Мнения: 451
Юлско бебе, сори ама горкото ми бременно мозъче не схвана съвсем  Laughing този при когото ходиш на частно ли ще ти издаде болничния?
Усмивче, Миме, Грация, то и на мен Куинито ми беше фаворит, но като се заговорихме с доста от нещата, които споделиха бих се съгласила..първо била много тежка (факт, все пак триколкоте са по-тежки), лятното кошче няма пълно легнало положение на гръбчето, в сми самия кош се сваля да, но остава една дупка, в която попада гръбчето на бебчето и т.н. неща обсъждахме.
Гале, честита ти количка. Разкошна е! Между другото, след като ме отказаха от Куинито, ми препоръчаха точно този модел, май се очертава да се сдобием и нии с такава Laughing На мен много ми хареса, само таткото го чакам да си сподели мнението кат за последно, но май и той е "за"
Айде и аз по въпроса със зодиите да се включа: аз съм лъв, таткото дева, а Малчо ще е раче, ако не реши да е близначе

Последна редакция: вт, 19 май 2009, 22:50 от Felicity81

# 23
  • София
  • Мнения: 1 635
Хей .. ех морето. Вчера проверявах колко струват самолетните билети до Варна с wizz, ама пишеше, че не возят бременни след 34-та седмица. Иначе за малко да дойда на гости на варненки. С кола се притеснявам да пътувам в момента, че да не го изтърся мъничето предварително.

Иначе сърчицето ми ще се пръсне за малко моренце. Септември, ако е здраво бебето и всичко му е наред, ще организирам задължително пътуването. Ако ще всички баби и дядовци да ми пилят на главата с месеци.  Crossing Arms

Не вярвам много в зодиите, човек става какъвто му е дала природата и както го възпита живота. Все пак за протокола - аз съм теле, любимия близнаци, а бебата за сега се очертава рак или лъв. Ще видим.   newsm78

Болничния ще ми го издадат от ЖК-то в Тина Киркова. Намръщиха ми се като попитах дали могат да го дадат по-късно. По принцип се издава от този, които следи бременността - може да е и личния лекар. Пък тези, които се следят на две места - не знам дали има значение кой ще ви го даде. Не би трябвало.

Тия дни ще си кача малко снимки на бременния корем в албума. Сестра ми ми подари фотоапарат за рождения ден и най-накрая ще мога да си направя свестни снимки, а не само от телефона.  Crazy

# 24
  • Canada
  • Мнения: 649
Запис и от мен в новата темичка!
Аз мога да се похваля че поръчах количка от Касида, след като Стеф пусна линк. Очаквам да я доставят другата седмица - всъщност аз я бях избрала по-рано, но много ни замотаха с доставката от магазина и затова я поръчах от Интернет. Ето това е тя: http://www.kasidabg.com/product_info_products_id-11904.html
Най-важното за мен е да е здрава, че да мога да катеря стълби с нея...
Иначе по повод морето - ние се каним сега в неделя да ходим на плаж с каката... Че вече големи горещини са се заформили... Peace

# 25
  • Мнения: 132
Вие просто сте уникално бързи в писанито  Laughing  Hug
Сега си включвам компа и засядам да ви чета  Peace
Дано да успея преди да е пачнал ЗАБРАНЕНА ЛЮБОВ  Thinking

# 26
  • София
  • Мнения: 15
СтефHug за темичката.

# 27
  • Мнения: 256
И аз от днес съм вече в 45 дневният преди раждане!Издават го от ЖК по здравната каса където се води.
За зодиите нашата къща сме много мешани - аз съм стрелец,таткото овен,баткото дева,а малкият юнак ще видим дали ще е близнаци или рак!Много харесвам лъв ама до там няма как да го докарам!

# 28
  • Мнения: 10
Beruhka, Sandra 1984- и ние сме същата комбинация- аз съм риби, мъжа е стрелец, бебчо- раче или лъвче  Simple Smile
Моля ви, дайте паролка за снимките  Hug

# 29
  • Мнения: 36
Здравейте,загубих се малко-нещо в работата се усетиха,че ще ме няма след 2 седмици и настана ефекта на паниката Shocked
Относно снимкит-кабелът на фотоапарата се е прецакал и утре чакам приятелят ми да го оправи и ще кача снимки
Леле как пишете самоооооооооооо

Общи условия

Активация на акаунт