Рицарки на Бялото кантарче 21.05.2009 - ...

  • 20 534
  • 463
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 4 806
и аз карах Дюки през лятото, ама не ми беше гаден. всъщност изкарах две лета без плодове фактически - на фона на това, което намалявах, тази жертва ми изглеждаше минимална. като си наумих к'ви са страшни захарите, като си вземах рибеното масло ... - си живях добре, поне такива са ми спомените. зависи си от нагласата - с всичко е така, без изключение.

таз година ягоди си отядох, ама с черешите още съм на нула. сега ММ отиде да ми купува, че аз нали имам да поработя още.
вечерята не я измислих още, ще си имам проблем, ама нали има семеен представител на пазаря - гладни нема да останем ...

тази цялата седмица ще ми е лудница, огромна лудница ... вероятно поне следващите два дни няма да се вясвам, та рекох да си отпусна душицата в писмена разни ...

Здрасти, Мариетке Simple Smile
Софиянки, предават за силен дъжд, че се е изсипал ... как сте?

# 406
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Уф, де го този дъжд, да дойде и тука бе, че всичко изгоря...следобяд загърмя, затрещя, плисна колкото да ми окапе измитите прозорци и толкоз...сега духа един горещ вятър, а земята се нацепила като в Африка...и вода вече нямат кладенците - от година на година по зле става...

Аз похвалих ли се или съм забравила - изобщо сме без памперс - и денем, и нощем, няма съществени проблеми bowuu. Малко за голямата работа си имаме пререкания, че понякога много бързо я сколасва Laughing, ама и това ще си дойде на мястото...

# 407
  • Мнения: 2 492
Много стрес на работа ... а знаем стреса на никого не е помогнал .
Похапнах повече , все диетични храни , но количествата  . ooooh!

 
В нормалните държави - дъ биг бос е недоволен , мениджъра взима мерки , спира стреса на неговото ниво - организира си хората .
България - големият шеф недоволства - хиляда и един малки шефчета почват да вдигат пара и да стресират всички .  Sick
Пратили ми един от по по най шефчетата , иска обяснения .  Thinking
Всички мълчат , като риби , страх ги е та две не видят .
Време за план Б - извадих тежката артилерия - добре , че пазя всевъзможни таблици , диаграми и т.н.
Мога да докажа с дни назад точно какво съм правила и какви резултати имам ./да представете си освен да се лакирам от време на време и поработвам / Rolling Eyes
За съжаление това подейства този път , а чудеса не стават .
Кризата за съжаление е набрала скорост и лятото ще е доста труден период .

А аз имам едни нерви и те не се знае колко ще издържат .

Здрасти Асса , да се стягаш , това остава сега да ми се разхайтиш и без това малко ми трябва .
Податлива съм на внушения .  Mr. Green

Мариетка - горкото , вече няма памперс , още година две и ще дава обяснения на някое събрание .  Wink
Аз на негово място ще отложа всичко , колкото може по дълго и ще се напикавам до първи клас поне .  hahaha

Пили
, не свършиха ли тези гости ?!?
После викаш разделно , да видим .

Мими каква викаш била рибата .  Joy
И аз имам рибка , да видим кога ще имам време да си я направя .

Марипоса
, казахме снимки от мен август , сега се стягам .  Party

Съни ако може да се изкаже - взела съм Hyavita и Selenium - пластичен лекар ми ги препоръча  , като чудотворни за кожата .
За около месец ми обеща , че ще заприличам на невръстна тинейджърка - бръчки изчезват , кожата свети .  Thinking
Хиавитата е твърде скъпа и не знам колко време ще я пия - има хиуронова киселина и витамин Е .
Взех и някакъв крем за лице на Плат систем с есткракт от хибискус - френска био козметика .
Ми това е , от стрес харча излишни пари и ям - драма .  Sad


Дюкан , мръвки - пфууу токсини .  Crossing Arms

Последна редакция: вт, 02 юни 2009, 22:18 от Непукистка

# 408
  • Мнения: 1 479
Privet i ot mene!
I pri nas e mnogo ugasno! Bachkane - da ti se skasa giona i vsichko v poslednia moment!
Iala sam regimno , sega ste si izpia edin zelen chai. che e studeno i sled okolo chas, moge bi ste sam si v kasti!
Tova e za sega!
Prikazna vecher, devoiki!

# 409
  • Мнения: 4 447
Привет!
Здрасти на Асса, Еви и другите, по-редовните! Че си ви всеки ден, нищо , че не пиша.
Пуки, дай наистина повече инфо за това - Hyavita и Selenium
Що се отнася до режимите/диетите - ми не знам какво да кажа. Не е като да не знам, нито да не съм пробвала. Действат, всичките. Веднъж гладувах - за 4 дни свалих 3 кила. После пак гладувах - за 4 дни 1 кило. Разликата е, че двата "експеримента (така сега ги наричам) бяха в различни периоди от живота ми ( години и семейно положение) .Пробвах разделно, Дюкан, ВМ-НВХ, ..... всички действат. И май за да действат, най-важно е да си мотивиран. И излишните килца трябва да си ходят, че идват и по-страшни неща.
Някой ще каже - кое е по-вредно - да нося 30 кила отгоре или ... Дюкан, (примерно, но бих могла да пиша и друго) Не знам  правилния отговор. Питайте Дао, Маккена, все тая. Накрая си избирате някой, на който да вярвате, не защото е бил най-прав, а защото е най-убедителен. Но това не винаги  е най-доброто. И статистиките не са всичко.
Май се разфилософствах, и не в тон с последните изказвания, та ще звуча като                 ...недобре  Laughing

Умната , момичета! Това беше първото нещо, което ни събра, помните ли? Не правете експерименти всякакви!
Да се видим, а?

# 410
  • София
  • Мнения: 462
Eйй, че сте изписали , много обичам така.

Аз се връщам от концерт на Белослава, пълни ми душата тази жена, мн приятно беше.
Поденсих малко, после повървях МНОГО. Щото умният ми мъж като гледал къде е концерта, запомнил ЗАЛА някоя си...и коя коя..ми зала Универсиада разбира се....и то в някаква си друга зала самоя концерт про синема не знам си кво.И си паркираме ние малко преди универсиадата и тръгваме да търсим.Вървим около 15 мин, никой не я е чувал тази про синема.И спряхме някаква двойка излизаща от един вход , питаме ги дали я знаят въпросната зала и те "аа вие за Белослава ли, идвайте с нас, ще ви закараме"
И се оказа че концерта е до зала фестивална всъщност Simple Smile
Ама много мили хора,изненадАх се!

И така...
Непукистка, на лични ще те питам за тез чудодейни хапчета, трябва ми нещо , че съм се сбабичосала  Mr. Green

Гледам режимите обсъждате...и а з да кажа, като камъчето
всички си действат, само да се спазват,
И с плодове и чай съм сваляла, с японско чудо, сега с Дюкан ги боря...
Аз с всичко мога да сваля, трудно ми е да ги задържам повече от година...някъде по пътя изпускам нишката, забравям колко съм се борила и айде пак.
За това мисля сега да вляза в 3та 5 кила над това което искам да постигна.Ще се опитам да се задържа на 74-5 , не е идеално ама по-натам ще му мисля.
Мн дълго стана, не знам дали ме разбрахте.

И това е май....корсата и петъчна нещо липсват напоследък.Що така?
И джей ди.
Да кажа, днес почти не съм яла, изстрелях се сутринта след триците по задачи и ей сега се прибирам...май една  сьомга пушена мушнах малко.Да.
Айде лека нощ .
Асса и аз ги попрекъснах тибетците нещо...от утре започвам! И бейли денс упражненията.

# 411
  • Пловдив
  • Мнения: 14 064
Видях, че Дюкан се спомената, та и пангасиус.
Дюкан го карам две лета, дадох си по един ден от тях за плодове - по един черешов и един диня с праскови и кайсии. Това лято вече минах черешовия ден, юли или август ще е и динево-прасково-кайсиевия Simple Smile Свикнала съм и не ми пречи.
Пангасиуса много девойки го недолюбват. На мен пък ми е много вкусен. Правя си го на партигрила - само го посолявам и пека. Нищо друго. И цял ден мога само него да го ям.

# 412
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 372
ДЕНЯТ Е ПРЕКРАСЕН, НАЛИ?

Здравейте всички!   bouquet Успех в начинанията - кой каквото захване! Диети, работа или мъжове - на добро да е!

Благодаря за идеите за пангасиуса!   bouquet Ще се пробва тези дни. Днес май ще съм си у дома.
Кафе?

# 413
  • Мнения: 5 873
Добро утро. Heart Eyes

Моля за палец -на Марти започват 6-те матури от днес. Flutter

Жани,мерси за кафето,ще се възползвам. Hug

# 414
  • Мнения: 13 764
Хоп, сега ви изненадАх Grinning И аз днес ранобудна.
Какво ми стана, в 5 часа скокнах, та чак и до компа в 8 стигнах Rolling Eyes

Дебела съъъъъм
Що ли трябваше да си вадя кантара ooooh!

# 415
  • София
  • Мнения: 8 348
хааа,значи ще пробвам да го запека рибето и аз
ама ако помирисва, ще му е за последно, защото много не обичам миризма на риба
иначе - май и аз мога да го консумирам в неограничени количества, че и детето, а то не е рибоядец тоже

имам страшни мусколни трески
начи ще ставам хубава
ама кога ли
утре пак на фитнес
клин клин избива, ама вторият си остава
дам

закусвам мляко с трици и пи кафе
за обяд - каквото кръчма покаже, но ще се върти около пилешките неща

стискам палци всякакви

# 416
  • Мнения: 1 369
Дубрутру  Hug
Трети ден не ми се работи, значи е сряда  Crazy
Палци на всички, които имат нужда   bouquet
Ш'ма карате да го пробвам тоз параганус и аз  Mr. Green
Ассе, здравей  Laughing
Ж, мерси за кафето, имам нужда  Crazy Ама много айляк ша стане и следващата тема без мерки и теглилки, а и некои хора искат да ги дават  Laughing
Пиле,  Hug, и аз съм тъй, ама мойта работа е "Г*з глава затрива". Та ш'си ги сърбам к'вито съм си ги надробила  ooooh!

Такааааааа, да се довърша за вчера - до следобяда, включително, всичко беше по план. Вечерта обаче минах през бабини и жената се беше наготвила, та попрегреших малко. Вечерята беше салата краставици с цедено мляко, хапнах и две малки мръвчици с малко ориз, а е много трудно да се устои на бабиния ориз  Crazy Освен туй и от ягодите на дедо  Blush Т'ва горе-долу бива, ама после прегреших с едни чеколадови банбони  ooooh! А за капак към 10 си опитах тиквичките, които сътворих по тази рецепта. Но наистина само ги опитах  Crazy За сметка на туй си напълних една кутия за днес  Flutter
За закус - сандювче от филия домашен пълнозърнесто-ръжен ляп, прясно сирене и чушка.
И обиколките ша снема утре сутрин и са изплющявам, както казах - писна ми от мене си  Crazy

Усмихнат да е денят ви  Hug

# 417
  • София
  • Мнения: 8 348
мале, прегледах цялата тема, дето я показа адаша
това не е честно пък
а и моето ядене никога не изглежда такаааа
отивам да се срамувам
и да си дояждам триците
те поне са накистани в чай от горски плодове, а това си е висша кухня пък

# 418
  • Мнения: 1 479
Добро утро и от  мене!
Нещо спах ужасно!
И вече се изнадах за оценките от матурите!
На бача беше ужасно, прибрала съм се в 12! и
Прочетох рецептата от Литъла и си я напечатах!
Ще я правя!
Пуки, пиши миличка повече за тия подмладяващи неща!
Вече се чудя какво да ям!
Нещо ми е тъпо, дано като се поразкърша да се освестя!
Стискам палци на Марти, ще изкара! Споко Ванче!
Хайде лек и режимен ден!

# 419
  • New Zealand
  • Мнения: 871
Вчера и днес не ям, а преяждам!!!! Twisted Evil Нервно ми е, полудявам! Трудно стоя на едно място, независимо дали съм права, седнала или легнала...Случвало ли ви се е такова нещо и как се справяте? Crazy

Общи условия

Активация на акаунт