ЮЛИ 2009. Тема 43

  • 12 889
  • 291
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 1 208
О тя моята майка беше шашната в началото но сега Петя откакто навърши 9м. е при нея и нямам търпение да си я вземе след два месеца.

Скарабей,честито и от мен   bouquet

# 286
  • Мнения: 425
Еднократните гащи са от материя, която е нещо средно между хартия и плат, нещо подобно на горния слой на памучните превръзки. Като кройка са си тип бабешки гащи  Mr. Green , имат ластици на кръста и на бедрата, които не са стегнати, но не са и хлабави. Абе от към визия са супер страстоубийки, ама за тая цел дето са направени мисля, че ще вършат работа. Има различни размери. Аз си взех такива, щото за в болницата нито ми се занимава да търся памучни гащи, нито пък ще ми е да ги пера там. Тези ги взех 5 чифта за 6.50 лв и си реших проблема.
Да ви се похваля днес си капарирах креватчето и когато решим може да идем да си го вземем от магазина. Сега с нетърпение чакам милото да оправи коридора, че нали е в ремонт и да докарваме креватчето.

Цял ден забравям да честитя на Скарабей. Много семейно щастие и любов ви желая   bouquet

П.П. Ей това са гащите http://family-bg.com/popup_image.php?pID=2512&osCsid=a2a2a2c … 3eaaace79cc619e7f

# 287
  • София
  • Мнения: 725
и аз съм везала същите ще видим колко са полезни  Simple Smile

# 288
  • Canada
  • Мнения: 649
Време е май за нова тема! Flutter Не че искам да нахалствам - и без това аз не мога да я пусна... Само напомням... Peace

# 289
  • Мнения: 81
ЩЕ ИМАМ МОМЧЕ  Grinning ! Моля, пишете ме в отбора на сините гащи !

# 290
  • Мнения: 2
Как ли се прави нова тема ?   newsm78

# 291

Общи условия

Активация на акаунт