AГ в Пловдив?

  • 3 866
  • 27
  •   1
Отговори
  • Мнения: 42
Здравейте момичета, бих искала да ме посъветвате за добър АГ в Пловдив. Това ми е първа бременност и вече не знам при кой лекар да отида. Ще ви бъда много благодарна за инфото Hug

# 1
  • Мнения: X
Аз ходих при Йончев,води бременност обаче само на частно,а иначе работи в Окръжна.

# 2
  • Мнения: 793
Аз първоначално като разбрах че съм бременна ходех в клиника "Капана" при д-р. Шишкова (но останах разочарована),бях ходила 2-3 пъти преди година и нямах впечатление от работата и. Сега от 6 месеца ходя при д-р. Христина Кръшкова,работи в ДКЦ2 до ресторант "Стадиона" ,тя ми води ЖК. По препоръка на няколко познати се преместих при нея,иначе и аз не знаех къде да отида Confused . Тя изражда само в Торакс,но не те задължава по никакъв начин да раждаш при нея,може да си избереш другаде да раждаш. Успех и лека бременност Hug

# 3
# 4
  • Мнения: 42
Благодаря ви момичета  bouquet
Аз съм се насочила май към д-р Троянчев или д-р Даскалов. Някоя от вас чувала ли е отзиви или да има впечатления за тях?

# 5
  • Мнения: 496
sante, двамата са в Белия списък, към който те насочих, т.е. имало е добри отзиви за тях. И за двамата е писано в няколко теми в Майки (бъдещи и настоящи) и Здравен справочник , пусни търсачката.

# 6
  • Мнения: 793
Една приятелка ходи при Троянчев,Паскалева и Даскалов (от Даскалов се разочарова и от 3 месеца не ходи при него). Тя е с проблемна бременност и се презастрахова ,затова ходи при толкова лекари. За Троянчев има много хубави отзиви, и като човек е готин ,не е някои "борсук" до колкото знам от нея. Той също изражда в Торакс,тя заради раждането ходи при Паскалева,защото не иска в частна клиника.

# 7
  • Мнения: 42
Момичета благодаря ви много Hug  bouquet

# 8
Аз ти препоръчвам Др Христодулова.Много е добра,внимателна,и като човек е прекрасна.
Ще работи от първи юни в МЦ Хипократ Н,на бул.България 61.Телефона е 032 940976

# 9
  • Мнения: 82
Аз пък ще ти кажа, че съм обиколила почти доктори от Пловдив и освен д-р Антон Михнев от Торакс, никой друг не се справи с проблемите ми.  За него мога да си заложа главата, че е изключителен професионалист, изключително внимателен и нежен в прегледите.
Дава точното лечение и прави точните и нужните изследвания при наличие на проблем.

# 10
  • Мнения: 8
Аз пък ще ти кажа, че съм обиколила почти доктори от Пловдив и освен д-р Антон Михнев от Торакс, никой друг не се справи с проблемите ми.  За него мога да си заложа главата, че е изключителен професионалист, изключително внимателен и нежен в прегледите.
Дава точното лечение и прави точните и нужните изследвания при наличие на проблем.


Ще добявя също, че е много добър диагностик, не прави сухи прегледи, обеснява, разговаря. Супер е.

# 11
 Аз бих ти препорачала д-р Росен Петров рабти в 4ДКЦ тои следи цялата моя бременност и сам много доволна.Аз раждах при д-р Пелев от окражна сащо сам много доволна.

# 12
Аз пък ще ти кажа, че съм обиколила почти доктори от Пловдив и освен д-р Антон Михнев от Торакс, никой друг не се справи с проблемите ми.  За него мога да си заложа главата, че е изключителен професионалист, изключително внимателен и нежен в прегледите.
Дава точното лечение и прави точните и нужните изследвания при наличие на проблем.


Ще добявя също, че е много добър диагностик, не прави сухи прегледи, обеснява, разговаря. Супер е.

Гласувам с 2 ръце!!!! Човек със страхотно сърце!!!

# 13
  • Мнения: 87
 И аз подкрепям д-р Михнев   bouquet

# 14
  • Мнения: 254
д-р Паскалева  Peace

Общи условия

Активация на акаунт