ЮЛИ 2009. Тема 44

  • 16 605
  • 288
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 451
Добро утро момичета Heart Eyes
Аз набързо само да се запиша, че предходната тема я изпуснах.
Такава депресия ме е тръшнала, че два дни голям рев му дръпнах, ама то си трябва, действа презареждащо.
Галенце, бързо оздравяване  Hug
Санитам, всичко ще бъде наред с теб и бебенцата. Те вече са достатъчно големи, а ти си истински герой, задържа ги дълго. Всички сме с теб и ще пращаме много положителни мисли  Heart Eyes
На всички честито за новите придобивки, със здраве да ги ползвате. Аз още не съм купила почти нищо, та и това трябва да свърша.
Стискайте палци. Днес съм на лекар, с такова течение се сдобих не знам откъде, че два дни място не мога да си намеря  Cry Дано се окаже малкия дявол (някои гъби си мисля че съм завъдила), щот ми е много притеснено...

На всички много  Hug да се пазите

# 16
  • При децата ми
  • Мнения: 5 986
Привет момичета! Hug Айде и аз в новата тема! WinkКакто винаги сте ужасно бързи в писането, не мога да ви смогна! ooooh! Тема след тема! На мен ми остана още малко и излизам вече в боличен! До 9 юни съм на работа и послеее... #Crazy
Оххххххх тези киселини ми съкратиха живота! Cry
Много добре изглеждате на снимките момичета!
Честито на всички с нови придобивки!

Приятен и успешен ден от мен!  bouquet

# 17
  • Мнения: 651
beru6ka,Мама Диди ,и аз си търсих такива нощници,но уви не намерих.Взех си една с презрамки за преди раждането и една с копчета и къс ръкав.Нямам избор.Писна ми да търся и цветове и реших след род.дом живот и здраве да ги фукна.За 15лв. си купих 2 бр. и изобщо няма да ме е яд да ги хвърля  hahaha
Felicity81 ,не се тревожи за течението.И аз имам много обилно,но си правя микробиология и се оказа стерилно.  Hug То при нас е нормално.Доки ми каза,че не го интересува колко е силно,а е важно да е стерилно!

# 18
  • Мнения: 5 241
Чета, че говорите за нощниците, защо трябва да ги хвърляте след като родите  Thinking
Аз си купих една специално за кърмачки на Vienetta secret с два прореза за гърдите. Струва 20 лв. и определено ще си я нося и после. Ще си взема и една с тънки презрамки, която имам на същата фирма. Друг е въпроса, че предпочитам пижами Rolling Eyes А предния път си бях купила едни отвратителни с копчета, с които приличах на трол и определено отидоха на боклука  Rolling Eyes

# 19
  • Мнения: 651
Чета, че говорите за нощниците, защо трябва да ги хвърляте след като родите  Thinking
Аз си купих една специално за кърмачки на Vienetta secret с два прореза за гърдите. Струва 20 лв. и определено ще си я нося и после. Ще си взема и една с тънки презрамки, която имам на същата фирма. Друг е въпроса, че предпочитам пижами Rolling Eyes А предния път си бях купила едни отвратителни с копчета, с които приличах на трол и определено отидоха на боклука  Rolling Eyes

Именно заради това ще идат на боклука!!!

# 20
  • Мнения: 32
Добрютро Grinning
Cucko, не помня дали писах, но гледах снимките и умрях да се хиля, като видях котката на хладилника Laughing
А4, чакаме и ти да се похвалиш с покупките thumbsup
Цветен прашец и Фелисити, за съжаление всички май минаваме през този период, надявам се, че ще са кратки при вас.
Гале, бързо да оздравяваш. Утре ще ходиш ли на 9 месеца или ще се лекуваш?
В тази връзка каква ни беше лекцията утре Blush. Ще се чакаме ли пред ЦУМ или направо горе?
Сиско 75, блазе ти, че нямаш отоци, аз ходя с дълги дънки, че ме е срам и направо имам чуството, че докато родя, ще се сваря. Cry
За нощница и аз се оглеждам, но не мога да видя подходяща, явно трябва по- обстойно да обиколя пазарите. Да ви се оплача, ей сега звънна майстора и ми каза, че цялата задница на колата на приятелят ми е за ремонт, незнае колко ще излезе, но няма да е под 500- 600лв. Направо щях да се гътна. 

Последна редакция: чт, 28 май 2009, 10:26 от julsko bebe

# 21
  • Мнения: 14
добро утро мами  как сте ?
за пижамите и аз немога да намеря подходяща!имам една купена за болницата но е без копчета,и една за кърмене с цепки но ми се сжиди да я занеса ж родилното като знам какво мазало ще бъде след това трябва да я хвърля!че ще търся още една с копчета
 Hug  Hug  Hug на всички !

# 22
  • София
  • Мнения: 39
Понеже обсъждате нощниците - когато постъпих за раждането на Ками във 2-ра Градска директно ми дадоха тяхна и не ми позволиха моя да облека. Между другото нощниците бяха чисто нови и много удобни. След раждането минаваше санитарка и оставаше по една резервна, та тако се нацапаш да си я смениш.

# 23
  • Мнения: 9 063
Юлско бебе - защо се мъчиш...пускай се по рокличка или каквото и да е ветреещо се, бременните така или иначе ги зяпат - или щото са дебелички, или в коремите, или в лицето за петна, или пък в краката - така че да не ти пука, важно е да ти е комфортно на тебе.
Фелисити - душичка мила, мъчно ми стана от поста ти..недей така, то и аз не съм китка тия дни, ама се устисквам...взех да се разстройвам от малки неща, а до скоро не бях така - вчера мъжа ми ме питаше дали го пускам на планина..аз като ревнах, веднага едни филми взеха да ми минават пред очите, не искам да седя сама, не искам да го мисля къде е и добре ли е...а то е просто планинска разходка, без катерене и други такива рискови истории, ама ей на. Уф, тия хормонки не прощават, ама май няма да става по-лесно Laughing
Течение и аз имам, в смисъл че го имам постоянно, но от вчера леко ме пари, та съм решила още ден два давам срок да спре паренето - ако не, отивам при док..че иначе имам час при него чак на 9 юни.
Пижами аз не съм търсила, обаче се замислям дали да не си взема една (в клиниката дават, затова не съм се замисляла, ама..) Thinking За гащи - май и гащи дават, но трябва да питам...е, щом бебето обгрижват с пампи и други екстри, защо пък аз да остана по-назад Laughing
Гале - оправяй се бързо Praynig Представям си в тия жеги, с нашите болежки, да ти се тръшне и настинка на главата... ooooh!

# 24
  • Мнения: 1 054
Добро утро, момичета!  Hug

Стеф, благодаря за темата! Хич не се кахъри, че си закъсняла с нея.. никой няма да ни заключи на 21ва страница Wink А това, че си се посмяла.. ами не си единствената да ти кажа.... майка ми и баща ми как се смя... А приятеля ми пък побесня, че толкова се е разправяла с мен докторката... А пък всъщност, ако офталмолога не може да ти каже, че трябва да родиш със секцио заради проблем в очите.... защо ходим въобще при тях!? Както и да е... мина! Simple Smile

Цветен прашец, Фелисити бързо се отърсвайте от лошите мисли, а мислете за дупенцето дето ще миете и целувкате всеки ден.... по няколко пъти  Hug

Сиско_75, аз мислех да раждам ей така на случаен принцип във втора градска, защото ми е близо.. Ама после се разколебах, пък и за секциото предпочитам да си избера лекар, а там за никой нищичко не знам... И се насочих към Окръжна, която пък ми е на.. майната си  Mr. Green

За нощниците... аз хич няма и да избирам (точно, защото ще идат на боклука)... стига да е тъничка, и с много копчета отпред. Отивам в Илиенци и гащи бабешки ще си купя и нощница... не ме притеснява как ще изглеждат... няма да ме изписват по нощница  Sunglasses Ние с беба да сме живи и здрави пък нощницата лесна! А всъщност не знам, дали не дават техни в Окръжна.. не съм питала newsm78

# 25
  • Мнения: 62
Здравейте момичета,
аз много рядко се включвам при вас но редовно ви чета Simple Smile.
Radina, от къде във Варна мога да си купя такава нощница Vienetta secret?
И аз засега съм си взела една бабешка с копчета,но ми се иска нещо по-хубаво за след родилното Wink

# 26
  • София
  • Мнения: 39
Момичета, .... хич няма да ви е до това каква ви е нощницата след като родите. Да е тънка и памучна е важното.  Hug

# 27
  • Мнения: 5 241
Radina, от къде във Варна мога да си купя такава нощница Vienetta secret?


Моята си я купих от пазар Чаталджа. Ако знаеш къде продават пиците Браво, магазинчето е за спално бельо малко по надолу от тях. Пиши ми на лични, ако искаш по подробно да ти обясня  Wink

# 28
  • Мнения: 62
Благодаря Radina, знам го магазинчето Simple Smile
Момичета да ви питам, от няколко дни съм се сдобила с хемороиди   Embarassed и направо се виждам в чудо как да ги третирам,защото доколкото знам при естествено ражане има голяма вероятност да се появят от напъните,та немога да си представя ако тез не съм ги махнала преди раждането после какво ще е Sad.Някой знае ли бабини рецепти срещу тия гадове  #2gunfire

# 29
  • Мнения: 256
Здравейте момичета!
Аз като гледам доста съм изпуснала!
Санитам,спокойно всичко ще мине както трябва!Бебчовците вече са достатъчно големи!Ще стискам палци всичко да е ок!
Гале бързо да оздравяваш,че в тези жеги бременна и болна е просто ужас! Hug
Педикюр ми е много трудно да си правя в момента и затова ходя в салон да ми го правят!
Сиско,то че няма да ни е до нощници,няма.Ама все пак при тази температура ще умрем от жеги!За самото раждане ще видя какво ще взема,а за след това си взех една със скрити прорези за гърдите!Много е тъпо че няма с презрамки!Да оставим на страна че много мразя нощници,ама за известно време ще се изтърпи!
Цветен прашец,бързо да те напускат лошите мисли!Малко остана до срещата с бебчовците ни!
Фелисити,не се притеснявай за течението!Аз тази бременност през цялото време имах,като капак преди две седмици имах и гъби!Ама се преборих с тях!Много неприятно нещо са,но са лечими!

Общи условия

Активация на акаунт