Антибактериален гел за ръце

  • 16 091
  • 101
  •   1
Отговори
# 90
  • Razgrad
  • Мнения: 282
Аз не ползвам,използвам мокри кърпички на памперс.

# 91
  • Мнения: 1 372
Не ползвам антибактериални гелове, само мокри кърпички.

# 92
  • София
  • Мнения: 6 971
Навън след избърсване с мокри кърпички използвам и антибактериален гел Бочко и за себе си и за детето.

# 93
  • Мнения: 1 650
Дам ,ползвам на Живасепт,доволна съм и за дето и за мен.
Живасепт май е най- добър, защото се ползва и от мед. лица в болниците!

# 94
  • Мнения: 142
Дам ,ползвам на Живасепт,доволна съм и за дето и за мен.
Живасепт май е най- добър, защото се ползва и от мед. лица в болниците!
И аз ползвам точно този и то от скоро, доволна съм и е на прилична цена. Попаднах случйно на него в една аптека. Прочетох че го има в Метро, което би било много удобно.

# 95
  • Мнения: 1 650
Ами те всички са на цена около 2- 3лв и отдолу, такаче всеки може да си ги позволи.

# 96
  • Мнения: 142
Ами те всички са на цена около 2- 3лв и отдолу, такаче всеки може да си ги позволи.
В аптеките Римедиум от където си пазарувам най често бяха изложили дори на касата някакъв антибактериален гел и отделно същото но под формата на пяна за по 8 лв. - не бяха български. Същите милилитри като бъгарския вариант. Не смятам, че си заслужава при положение че има Живасепт  Peace

# 97
  • Мнения: 1 677
От може би два месеца сина ми носи задължително в училище дезинфетант - гел, но това е заради свинския грип. Обикновено ползваме само мокри кърпички.

# 98
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Сега покрай тия грипави истории, гледам все повече хора ги употребяват. А преди бях само аз  Mr. Green Mr. Green

# 99
  • Мнения: 1 650
Абсолютно! След като мед. лица ползват Живасепт, защо да се изхвърляме за по- скъпи продукти?

# 100
  • Пловдив
  • Мнения: 588
Не съм ползвала, но се зарибих и при първа възможност ще си купя.

# 101
  • Мнения: 613
Да, ползваме цялото семейство.

Общи условия

Активация на акаунт