Тортено предизвикателство Юли 2009

  • 49 738
  • 1 153
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 185
Мерси Тандури, според мен е чудесно така, много по-лесно за преглеждане. Само се чудя дали да ен обединим, герои на Дисни при Кино  Thinking .

Аз предлагам да включим категория whimsical topsy turvy cakes ( не знам на Бг как се наричат), макар че там се иска поне двуетажна торта и ще е малко ангажиращо за участниците.

Нещо ми се губят някои теми, които преди със сигурност рисъстваха в списъка- например Спорт и Олимпиада..не знам какво се е случило с тях  newsm78 , може да има и други.

# 16
  • Мнения: 1 173
О и аз в "кюпа" - този път наистина отказване няма  ( с моята слабост към китките )  Mr. Green

Аз доколкото си спомням предишния път когато гласувахме Тандури предложи да се гласува "тайно" - да изпращаме ЛС с гласа си . Понеже нали си спомняте че до последно чакахме някои от  нас да гласуват ( Клеър нищо лично) зъ да видим как ще се наклони "везната".
 Затова пак предлагам отново да гласуваме тайно - всеки да даде гласа си за това което наистина иска да направи ...Ако Тандури няма възможност , аз мога да поема ЛС съобщенията и да преброя гласовете ( както и разбира се нямам нищо против някой от вас да го направи  )  Grinning

# 17
  • Мнения: 1 965
 smile3525 - нямам повече забележки, изисквания и препоръки!!!! Само ще мълча и ще наблюдавам.............. и ще си правя икебаната  

# 18
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Аз също съм доволна от така направеното обединение и също като Ванчето бих добавила към професии и хоби, не го видях да присъства  Blush

# 19
  • Мнения: 2 185
Съгласна съм с Рая за тайното гласуване, така би било най-справедливо и обективно  Peace

# 20
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
Аааа къде без мен - и аз се записвам и ще добавя едно предложение - КОНТРАСТИ/ПРОТИВОПОЛОЖНОСТИ - тъй като напоследък доста хора правят торти за двама души, по две различни теми, за различни полове и въобще всичко което може да се включи под това име - черно и бяло, малко и голямо, ден и нощ и т.н.
Съгласна съм и с всякаква форма на гласуване.

# 21
  • Мнения: 668
Запис. Как се изпуска такава интересна (лично за мен тема). Определено идеята е готова, сега остава изпълнението й.
 Simple Smile
Ани - благодаря ти предварително за труда.

# 22
  • Мнения: 559
Ще се запиша и аз ако ми позволите!Месец юни ми е адски натоварен от ангажименти,но щом последният срок е краят на юли,предполагам да успея да се справя евентоално с икебаната.Имам идея вече...
Разбрах,че гласуването за темите ще е по-нататък та ще почакам. newsm12

shemet_neveroiaten-Благодаря ти!!

# 23
  • Мнения: 7 091
За гласуването под "тайно" разбирате като миналия път накрая- гласува се на е-мейл, но после се публикува кой за какво е гласувал, нали + крайния резултат?

Участници:

1. Пепи
2. Marulka_s
3. Джемма
4. Blueeye
5. Clairette
6. Barcela
7. raya_usa
8. Van444eto
9. shemet_neverojaten
10. thedragonbg
11. antoan2006
12. Тандури

# 24
  • Мнения: 634
Хаиде и аз в отбора  макар идея да си нямам кога и каво ще правя.

# 25
  • Мнения: 1 491
Дойде ли време?

Пишете ме, пък дано нямам никви проблеми  Praynig

# 26
  • Мнения: 208
Хоп и аз запис, че икебаната не чака - случаят е в събота. Ако изискванията нещо се разминат ще правя и за годишнината от нашата сватба така че ЗАПИС

# 27
  • Мнения: X
Хайде и аз в кюпа.Идея си нямам какво ще правя ,но определено е тръпка тази тема...

# 28
  • Мнения: 7 091
Предложения за теми за гласуване:


Торти числа
Триизмерни торти
Мини Тортички/Къпкейкс
Криви торти( топси-търви)

Държава
Етно
Континенти
Български народни обичаи
Празници( всенародни)
Ваканция

Бебешки торти ( Бейбишауър)

Нетрадиционни растения
Нетрадиционни животни

Кино и Филми
Герои на Дисни/Екшън герои
Театър
Музикални инструменти
Книги
Картини
Карикатури

Храна/Плодове/зеленчуци
Дрехи и козметика/Плетива/дантели/Чанти/Обувки
Предмети от бита/Свещи/Посуда/Мебели
Снимки, спомени, албуми
Професии
Сгради
Техника/Автомобили

Цирк
Спорт

Космос/Фантастика/Време и пространство

Контрасти



Миналите предизвикателства:
- Сватбена торта
- Нетрадиционни приказни герои
- Сезони
- Икебана ( предстои Юли 2009)


Моля, допълвайте вашите идеи към списъка! Имате време до 15 юни да дадете своето предложение и да се запишете за участие! Гласуването ще се проведе от 15 до 20 юни. Припомням, че право на глас имат само записалите се участници, гласува се с 3 гласа ( за 3 теми), като първите 2 теми с най-много гласове остават за следващите предизвикателства за Октомври и Февруари.

Участници:

1. Пепи
2. Marulka_s
3. Джемма
4. Blueeye
5. Clairette
6. Barcela
7. raya_usa
8. Van444eto
9. shemet_neverojaten
10. thedragonbg
11. antoan2006
12. Тандури
13. Албена
14. violetblue
15. nedelche
16. краси.мира
17.kar4ita
18. Аталанта
19. stasi76

Последна редакция: вт, 02 юни 2009, 23:17 от Tandoori

# 29
  • Мнения: 1 461
и аз да се разпиша много ми се иска този път да ми остане време да се вкюча

Общи условия

Активация на акаунт