Тортено предизвикателство Юли 2009

  • 49 741
  • 1 153
  •   1
Отговори
# 30
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
Тандури пропуснала си ми предложението за тема - Контрасти Simple Smile

# 31
  • У дома
  • Мнения: 1 741
Хоп и аз в кошницата с китки  Grinning

# 32
  • София
  • Мнения: 2 671
И за разнообразие да направим малко китки, а  Mr. Green
/това не е записване, още го мисля  newsm78 ама ще взема пак да участвам=да се излагам, само за да имам право да гласува за следващите, да знете  Twisted Evil/

# 33
  • Мнения: 1 122
И аз се записвам! Peace

# 34
  • София
  • Мнения: 7 862
Извинявайте - аз питах и миналата година, ама никой не ми отговори.
Срокът за записване на дегустаторите кога е ?  Laughing
Щото мене по тортите не ме бива, ама иначе по дегустирането втори като мене няма.

# 35
  • Мнения: 7 091
Хахахах Simple Smile Ами дядо Хаджия, даваш си поръчката сега, пък дано някой те вземе за дегустатор Simple Smile Аз съм много далече, иначе с удоволствие Simple Smile

# 36
  • Мнения: 1 965
Извинявайте - аз питах и миналата година, ама никой не ми отговори.
Срокът за записване на дегустаторите кога е ?  Laughing
Щото мене по тортите не ме бива, ама иначе по дегустирането втори като мене няма.
Ама то ти личи по снимката, че си отличен дегустатор .....  Joy
Има два начина да се добереш до торта.
1. Да се прикачиш към някоя участничка и мноооооооооого да и се подмажеш....
2. Да си направиш сам тортичка.........
Избирай  Rolling Eyes

# 37
  • Мнения: 559
Цитат
Щото мене по тортите не ме бива, ама иначе по дегустирането втори като мене няма


 Joy Joy Joy

# 38
  • Мнения: 2 708
Извинявам се за нахълтването с цел питане, но не мога да реша още дали ще участвам, но това си е мой проблем.

Питането ми е свързано със следното. Когато за първи път се определят темите, гласуват за 2-3 предизвикателства напред, записалите се за участие в конкретното (текущото) такова.

Следващ случай. Някой има възможност и идея за участие в предизвикателство с вече определена тема. Участва. ОК по правилата, няма проблем.

Идва време за гласуване на нови 3 теми. Участвал вече във второ и трето предизвикателство (без да е имал право на гласуване, приема без проблем избраната тема, тъй като чувства, че му пасва) примерно, не може да участва в предизвикателството, което обаче е обвързано и с гласуването на нови теми.

Друг случай. Участник в първото предизвикателство, гласува за теми и за второ и трето, но не участва във второ и трето, просто ей така, но е определящо гласуването му.

Друг случай. Записва се някой да участва в текущото предизвикателство, което е обвързано и с гласуване, но после когато дойде крайния срок за изпращане на материалите, се оказва че не е имал физическа, или каквато и да е там възможност да осъществи проекта си. Но неговите гласове са останали решаващи за определяне на темите за следващото предизвикателство.

Само моля да не ме нападнете сега, че съм искала да обидя или не знам какво. Нищо подобно. Питането ми е, дали не са доста неравнопоставени участниците? Като пак казвам, който не му отърва, естествено никой насила не го кара да участва, или чете или там каквото и да било. Тъй като не съм от много често правещите торти, нямам и претенции за глас, или каквото и да било, но питам технически така ли е, както аз го виждам, или съм се объркала аз.

Предварително благодаря за отговорите. Не държа да гласувам за теми никак, защото не зная дали ще участвам изобщо в някое предизвикателство и не считам за редно да си давам гласа. Освен това знам, че винаги мога да се запиша за следващото, за което реша че ми допада като тема. Чисто техническо ми е питането. Peace

 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 39
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
Krische по принцип говорихме че в крайна сметка ще извъртим всичките теми - по-скоро е под въпрос последователността им а не дали ще се правят така че стъпвайки на добросъвестността на участничките приехме този вариант за да не се гласува всеки път че си иска някой да се занимае и с гласуването, а и така темите се знаят по-отрано и не сме обвързани с официалните срокове (последното спомага да са по-малко отказалите се поради липса на време и възможност да направят торта)

# 40
  • Мнения: 7 091
Крисче, тя Шемет ти е отговорила перфектно, но аз просто ще допълня.
 Всички теми ще се направят в един или друг момент, тъй че на който много му/не му харесва тема, може да се включи, когато тя е избрана, а това от кого е избрана не виждам какво значение има.
Още повече, че ние не сме 350 човека, а обикновено сме 30-тина и всеки път сме едни и същи. Да се включат 2-3 нови, 2-3 отказали се, пак няма да наклонят чак толкова много везните за нещо.
Да не говорим, че вече ще гласуваме "тайно" на е-мейл, като после резултатите ще се обявят заедно с това кой за какво е гласувал.
Не мисля, че при така поставени нещата има неравнопоставеност към когото и да било.  Peace

# 41
  • Мнения: 2 708
Благодаря момичета  Hug за отговора. Напълно ме задоволява  Laughing Laughing Laughing

Ще чакам с нетърпение да видя какви темички сте замислили за следващите пъти Wink Може пък и аз да измисля нещичко Peace

# 42
  • София
  • Мнения: 2 113
Записвам  се, разбира се:) Просто чак сега успявам да вляза в Тортената тема от няколко дена насам, и съответно - тук:) Засега нямам идеи да добавя тема, от наличните доста ми харесват, така че по-скоро ще помисля за какво да гласувам:)

# 43
  • Мнения: 7 091
Предложения за теми за гласуване:


Торти числа
Триизмерни торти
Мини Тортички/Къпкейкс
Криви торти( топси-търви)

Държава
Етно
Континенти
Български народни обичаи
Празници( всенародни)
Ваканция

Бебешки торти ( Бейбишауър)

Нетрадиционни растения
Нетрадиционни животни

Кино и Филми
Герои на Дисни/Екшън герои
Театър
Музикални инструменти
Книги
Картини
Карикатури

Храна/Плодове/зеленчуци
Дрехи и козметика/Плетива/дантели/Чанти/Обувки
Предмети от бита/Свещи/Посуда/Мебели
Снимки, спомени, албуми
Професии
Сгради
Техника/Автомобили

Цирк
Спорт

Космос/Фантастика/Време и пространство

Контрасти



Миналите предизвикателства:
- Сватбена торта
- Нетрадиционни приказни герои
- Сезони
- Икебана ( предстои Юли 2009)


Моля, допълвайте вашите идеи към списъка! Имате време до 15 юни да дадете своето предложение и да се запишете за участие! Гласуването ще се проведе от 15 до 20 юни. Припомням, че право на глас имат само записалите се участници, гласува се с 3 гласа ( за 3 теми), като първите 2 теми с най-много гласове остават за следващите предизвикателства за Октомври и Февруари.

Участници:

1. Пепи
2. Marulka_s
3. Джемма
4. Blueeye
5. Clairette
6. Barcela
7. raya_usa
8. Van444eto
9. shemet_neverojaten
10. thedragonbg
11. antoan2006
12. Тандури
13. Албена
14. violetblue
15. nandelche
16. краси.мира
17.kar4ita
18. Аталанта
19. stasi76
20. dimitrina73

Последна редакция: ср, 03 юни 2009, 20:12 от Tandoori

# 44
  • Мнения: 208
Аз само да помоля Тандури, моля оправи ми ника че така не се намирам.
И да попитам до тука разбрах, че ще гласуваме за теми. А тайното гласуване за какво е и защо е тайно??? Не се познаваме да си кажем нещо или ни е срам една от друга
За предложения още мисля щото доста шантави ми хрумват

Последна редакция: ср, 03 юни 2009, 19:52 от nandelche

Общи условия

Активация на акаунт