София, ЮЖЕН ПАРК

  • 5 891
  • 84
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 539
Ей и аз съм тук .Още малко големия като тръгне на градина,а малкия като се появи Laughing ще се впиша във вашия график.
ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ  bouquet  bouquet  bouquet

# 76
  • Мнения: 13
Айде и тук

Честит Великден! Няма да Ви пожелавам да счупите много яйца, искам да Ви пожелая здраве и пари. Защото има ли човек здраве, всичко друго с пари се купува. С една дума - да Ви е леко сърцето и тежък джоба! easter

# 77
  • София
  • Мнения: 318
Мацки, за да не става объркване и само да надничаме по темите, дайте да пшем само в: "София, кв.Стрелбище, Иван Вазов, Гоце Делчев", все си е около Южния парк Wink  : http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=447470.0

# 78
  • софия
  • Мнения: 118
 Peace Peaceдано да се видим вече в топлото време

# 79
  • Мнения: 32
Здравейте Simple Smile Хайде да се присъединя към вас!

Имаме си малка бубулечка на цели 28 дни и почти всеки ден (за да не кажа всеки) сме в Южния парк! Миткосвам го целия иначе живея в Стрелбище. Ще се радвам на компания Simple Smile
Проблемна съм от страна на режим (все още нямаме такъв), но ще се постарая да се включа Simple Smile

# 80
  • Мнения: 3 659
Здравейте мами,
Искаме и ние да се присъединим към вас в разходките, че ние скучно сами двете...Simple Smile Имам момиче на 3 месеца...

Последна редакция: пт, 11 юни 2010, 16:09 от Pepina77

# 81
  • Мнения: 13
Здравейте!
Добре дошли на новите мами Hug
Ние с моята госпожица всеки ден м-у 9 и 12 сме навън, естествено има отклонения в часовете. Laughing
Така че, ако някоя от вас реши, да се присъедини към нас.
Лек ден

# 82
  • Cambridge, UK
  • Мнения: 429
момичета здравейте ,  bouquet ние вече сме си в София
в тия жеги обаче се чудим кога да излизаме ...

# 83
  • Мнения: 32
usmifchica, тези дни (при тежи жеги) излизам с малката вечер към 18.30-19.00 часа Simple Smile

# 84
  • Мнения: 13
Ха така, кой си е дошъл  bouquet
Ужас, тия жеги са непоносими. Ние сме навън сутрин до обяд и после , ако са ми останали силички след 18.30 пак

Общи условия

Активация на акаунт