Ловешките мами за море се стягат

  • 11 193
  • 290
  •   1
Отговори
# 30
  • Ловеч
  • Мнения: 145
Добро утро!
teomar07 , Раче_2009 е моята приятелка от Плевен. Понеже се регистрираше във форума я накарах да пусне едно здравейте в нашата темичка, за да види как става. Двете сте с един термин. А колкото до това, че бебчо ще е малък за море не съм съгласна с теб! Моята приятелка ще ходи на море с бебо като се роди /сигурно в края на август или началото на септември/. Значи бебчо ще е на около 1,5 - 2 месеца. Рускините пристигат с бебета по на 20 дни на морето и като сметнеш и колко път им е до България ....
Аз си мисля, че дори въздуха на морето е по полезен за бебоците и за закаляване /казвам го като наполовина морско чедо/.
Лора я видях миналата седмица на разходка по центъра.
Да ви се оплача от вчера страшно ми се подуват краката, а нямам албумин в четвъртък си правих изследвания. Някои от вас имал ли е такъв проблем и как се оправи???
Желая ви лека, успешна и усмихната седмица   bouquet

ПП kiki06, да по бързо ще стане с куриер!

# 31
  • Мнения: 1 484
И  аз  съм  съгласна  с  Руми  за  морето.Една  приятелка  ходи  миналото  лято  с  малкия  беше  на  месец  и  нещо.Беше  много  доволна  каза  ,че  през  цялото  време  само  е  спал е  на  плаж  не  знам  да ли  го  е  водила  защото  беше  много  горещо.Но  за  разходки  е  идеално  ако  кърмиш  още  по  добре.Аз  заведох  малкия  на  година  и  половина  и  никакви  проблеми  не  съм  имала.

# 32
  • Мнения: 0
Здравейте момичета!

Руми и на мен ми се подуват краката. По точно ходилата. Казаха ми че не е опасно.  И моите изследвания са добри.
Аз си мисля че е от жегата и от тежеста. Като ги измия със хладка вода ми поолеква.

# 33
  • Мнения: 40
Руми, и на мен ми се подуваха, но малко. Сега, обаче е ууужас от 1 седмица - нямам кокалчета, но за тези седмици е нормално. При всеки е различно.
Мамите със стерилизатор за МВ - защо пише, че не е за стъклени шишета, аз си имам едно и не ми се включват котлони за него.
Иначе в сряда съм при Бързашки да уточним раждането. Атанасов се опита да ми врътне номер, та и с него ще ходя тогава да се разправям. Не го е срам, издъни се накрая. Стели правилно ме предупреди. Аз въпреки всичко нямах нищо ротив него като към специалист, но болницата не могат да предложат това което искам.

# 34
  • Lovech
  • Мнения: 28
Руми, и на мен в жегите миналата година ми отичаха краката, без да ми има нещо притеснително. От горещините и от състоянието ти е, мила, не се притеснявай, щом албуминът е в норми. Вечер със студен душ и после нависоко, помага със сигурност.
За бебета на море, не знам, ние ще водим Деян, ще бъде на 9 месеца  иполовина, моя приятелка го води бебето на 6 месеца и нямаха проблем, всичко е индивидуално и зависи както от бебето, така и от разбиранията и нагласата на родителите.

# 35
  • Ловеч
  • Мнения: 145
Здравейте!
Втори ден вдигам краката си на възглавници и определено има ефект! Много ви благодаря за съветите   bouquet
 TANI80, живо ме интересува проблема ти с д-р Атанасов, предполагам, че и при мен ще се получи нещо подобно преди раждането .... Моля те пиши ми на лични!

# 36
  • Мнения: 1 484
Една  приятелка  също  имаше  проблеми  с  Атанасов.Не  искаше  да  и даде  документите  да  отиде   да  роди  в  Плевен.Явно  и  при  вас  е  така.

# 37
  • Мнения: 37
Здравейте  Hug
Не съм се отчитала скоро но ви следя,просто не ми се пише, в тия жеги ме е налегнала една апатия а и все гледам да полягвам да подремвам че въобще не мога да се наспивам нощем.Бебето се буди по2-3 пъти на нощ и ставам да му давам вода,биба и после към 5,30-6 да го храня после батко му да оправя за ясла и така.Още не мога да влеза в ритъм.Вече го изкарвам преди обед и на разходка с количката  Laughing
Тани не знам защо не може стъклено шише в стерилизатора,може би да не се пукне ,но не знам със сигурност.Аз в моя слагам пластмасови + помпата и бибите и съм много доволна.Спестява ми много време.

# 38
  • Мнения: 40
Взех си направлението, не ми се разправя с него, пак започна за това, че важало 24 часа, че да не си мисля, че не иска да ми го даде.....
В крайна сметка Бързашки ми вика, че въобще не е трябвало да се ядосвам, той ще ми го напише.

# 39
  • Мнения: 9 429
Здравейте!Не съм писала отдавна,но поне успях да ви изчета.
Isito_LCH честито бебче.Да те е живо и здраво и много радост да ти носи.
На бъдещите мами леко раждане.

# 40
  • Мнения: 9
Eхееее,колко сте изписалии.......
Теодор го водихме на море и беше само на 11 месеца.Помня,че имахме проблем-вдигна ужасно висока  температура.Неможахме да разберем дали от прегряване или от зъбките,които в момента му растяха.А и доктора ,при който ходихме неможа да каже,само ни изписа антибиотик и нещо за температурата.Умрях от притеснения. Shocked
Помня че го приспивах в количката под едно голямо дърво на сянка и после като заспеше слагахме количката под чадъра на плажа и отгоре една мокра хавлия.
Но да родиш юли и август на морее.....незнам,не мога да рискувам.Но може,не че неможе,неискам да споря  Naughty Naughty
Руми,понеже ми беше много любопитно кое е това момиче с моя термин,затова се позаинтересувах . Sick
Тани,такова направление няма,което да важи 24 часа,как може да се излага тоя ........нямам думи просто hahaha
Иси,случайно да имаш брат??Като че ли искам да се сетя коя си,но завсеки случай да попитам.. newsm78
Е,това от мен,току що изпрах бебшките дрешки ,утре ще ги изгладя и ще си приготвя багажа за болницата.
Знаеш ли кога ще е изненадата?Може да е всеки момент ,така че ,аз да съм готова.
Лека нощ!!! smile3507  love001

# 41
  • Мнения: 9
Добро утро   food010
И днес ще е горещо,като гледам как е напекло рано.
Изпратих мъжът ми с малкия на път и нямаше смисъл да лягам,че ще отнеса до обяд. Wink
Е,хубав ден на всички!!! Mr. Green

# 42
  • Ловеч
  • Мнения: 145
Добро утро и от мен!
И аз станах рано, че да изляза по хладното.
Лек ден момичета   bouquet

# 43
  • Мнения: 1 484
Добро  утро  и от  мен,за  днес  предупредиха  че ще е много  горещо.Почерпете  се  от  мен  с  по  едно  food010  party023Лек  и  спокоен  ден  ви  желая.

# 44
  • Мнения: 37
Добро утро и от мен  Simple Smile
Ох как ми се ходи и на мен на море,но няма да е тази година SadМиналата година на плажа имаше една рускиня с две близначета бяха на 3 месеца и тя си ги кърмеше на плажа,но аз нещо не смея да го заведа бебето толкова малко.Утре мъжа ми ще води Марти на Чифлика и ще останат и да нощуват там в едни приятели та аз ще съм мома англичанка с бебето за 1 вечер Mr. Green.От другия месец мисля и аз да се включа в някое ходене на басейн с бебето но сега ми е още рано.
Тео нямам брат за съжаление,само дете съм,но това не прече да се знаем все пак малък град сме /поне по физиономия де/сигурно ако се видим ... newsm78
Поздрави на всички   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт