Бъдещи мами - ЮЛИ 2009 - тема 47

  • 14 025
  • 291
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 054
Хайде и аз да се включа... Добро утро и честита ни нова тема!
Аз днес съм на ЖК от 12:45 преди това да си взема резултатите от лабораторията.. и след това на големия пазар във Вис Виталис! Направо нямам търпение.. сега блея над 3 списъка и не знам от къде да започна че да ги направя един цял  Mr. Green Пък и тва слънце дето ме напечееее.. още повече мързел ми докара  bowuu

Никакво шашкане момичета! Бебончовците трябва да излязат от там все някога... и ще видите, че ще е по-поносимо и спокойно отколкото всички си го представяме... по една силна прегръдка на всички притеснени!  Hug

Съжалявам, че няма да мога да дойда днес на срещата, но ви желая приятно изкарване и чакаме снимчици   bouquet

# 16
  • Мнения: 32
Mambina и аз вчера си отвисях така пред кабинета на личната. Нямаше обаче къде да седна и всички се направиха на ударени и се обърнаха на другата страна. Да не говорим, че бремените не чакаме никъде по болниците и минаваме с предимство, никой не спази това разбира се. Едната баба така се втурна, като се отвори вратата, че даже не успях да я проследя с поглед. Друга пък ме уведоми, че забелязала положението ми и нямало да се бави трябвало само да й напишат нещо си, нямало да я преглеждат, аз вече се бях изнервила и се изрепчих, че и мен няма да ме преглеждат, погледа ме учудено, че за каво ли чакам, но аз се обърнах, защото не ми се слушаха болежките й. Така или иначе прекара 20 мин. вътре. Да не говорим за оня задник мъжа на личната, който е акушер- гинеколог, излезе няколко пъти, видя ме и не ме вкара, а би трябвало да знае, че бремените не чакаме  и пак ми взеха пари за посещението #Cussing out.

# 17
  • Мнения: 651
 Само хубави вести в новата ни тема!  Hug

Добро утро и от мене!Май никой не е спал тази нощ.И моята бебка беше шило  newsm32
Трябваше да си устроим среднощно парти   bigdance2
Аз на всичко отгоре съм с разтройство  Sick
Пратих мъжо да ми вземе пектин.Дано да се оправя,че ако знаете в хладилника какви ягоди има...... smile3508
Дано не се разболея,че лошо тогава  #Crazy

# 18
  • Мнения: 37
Здравейте и от мен, и аз ще се присъединя към неспящите тази нощ. И аз се бях вкарала във някъкви филми,че чек въздух не ми стигаше. Tired
mi6e66,да ти е жив и здрав рожденика!

# 19
  • София
  • Мнения: 39
mi6e66, да ти е жив и здрав мъжа, много да те слуша!!!

Какво стана, ходи ли до доки?

# 20
  • Мнения: 132
Mambina и аз вчера си отвисях така пред кабинета на личната. Нямаше обаче къде да седна и всички се направиха на ударени и се обърнаха на другата страна. Да не говорим, че бремените не чакаме никъде по болниците и минаваме с предимство, никой не спази това разбира се. Едната баба така се втурна, като се отвори вратата, че даже не успях да я проследя с поглед. Друга пък ме уведоми, че забелязала положението ми и нямало да се бави трябвало само да й напишат нещо си, нямало да я преглеждат, аз вече се бях изнервила и се изрепчих, че и мен няма да ме преглеждат, погледа ме учудено, че за каво ли чакам, но аз се обърнах, защото не ми се слушаха болежките й. Така или иначе прекара 20 мин. вътре. Да не говорим за оня задник мъжа на личната, който е акушер- гинеколог, излезе няколко пъти, видя ме и не ме вкара, а би трябвало да знае, че бремените не чакаме  и пак ми взеха пари за посещението #Cussing out.

 Joy-Това сме ние българите-гадни и проклети  ooooh!
Миналата седмица с малкия ни се наложи да ползваме автобус,че той нещо ми вдигна Т-ра и хич не беше добре.Автобуса не беше пълен,но всички седалки бяха заети.Хората видяха,че съм с малко дете и,на всичкото отгоре,бременна,но никой не си направи труда да стане,за да седне поне детето  Crossing Arms

# 21
  • Мнения: 1 465
Ох и аз цяла вечер не съм спала - разстройство е причината. Но по някое време съм заспала и сега съм добре.  Да се надявам, че е отминало. Нищо не съм пила. Ейй за втори път през тази бременност ми се случва. Днес ще водя малкия на лекар, та нямам много време за писане, но след като се върнем, обещавам да драсна някой ред Party
Цялото му вратле е подуто, а и сливиците също, но няма висока Т°. newsm78 В 11ч. сме на лекар та бързам.

# 22
  • София
  • Мнения: 39
Няма да коментирам и разказвам на мен какви ми се случват. Но това е малоумна работа.

Извинете за израза, моля.

# 23
  • Варна
  • Мнения: 211
Привет днес съм решила да се спра в къщи и ако мога да почина макар че нещо ни ми е в кръвта стоенето, следобед си чакаме новия диван ама то това не е моя работа-мъжете ще се оправят аз вече съм напред с идеите за разместването и само ги чакам да дойдат че искам да си го видя наредено както съм го замислила.
julsko_bebe- какво имаш предвид за посещенията че са безплатни ли -и моята лична си ме таксува всеки път?
mi6e66- да ти е жив и здрав рожденника, да слуша много да изненада и самия себе си като се роди малкото и започне да помага.  bouquet Ти ходи ли в Окръжна на тия курсове за бременни?
По въпроса с отстъпване на ред и място- тук да ви кажа във Варна абсолютно никой и никъде до момента не се е усетил да го направи, като бях при нашите в по-малкия град един господин като ме видя и стана човека направи ми място, пуснаха ме първа да вляза и се зачудих това от възпитанието на самия човек ли беше или изобщо там все още се е запазила някаква толерантност и възпитание.....

# 24
  • Мнения: 72
ckarabei, аз не знаех че като изтекат водите трябва да легнем, все си мислех, че трябва възможно най-бързо да се занесем до болницата. Ами ако ни текнат, докато сме на улицата, какво да правим ? Simple Smile Този момент много ме притеснява. Или пък как ще ми почнат контракциите и аз ще си седя спокойно вкъщи, а няма да отида в болницата да видят дали всичко е наред.

Ето по едно мохито от мен  http://www.youtube.com/watch?v=LGJc23paR64 , ще дойде и този момент да отидем на Taba&co и да ударим по някое мохитце, разбира се като спрем да кърмим Simple Smile

# 25
  • София
  • Мнения: 121
Добро утро, и аз се присъедниявам съм недоспалите Peace
Мен будна ме държаха мисли покрай раждането, днес трябваше на предродилна консултация да ходя, а я отложиха за утре. и нещо се почна за пари да се говори, а хич не са малко, ама аз защо оставих на 2ма мъже да се уговарят незнам... ще ви разкажа по-подробно като разбера какво ще се случва.

Сега отивам за удостоверенето от банката за сметката за болничния, че им бях дала в офиса , а те го изгубили...

Днешната среща ще е много интересна, да се снимате  bouquet

Дарка , мечото грозде не е за теб, дано да прочетеш навреме.
Джиджи, добре дошла  bouquet
Фелисити, спокойно, с теб сме   bouquet
Стеф, гледам, че има доста варианти за овлажнителя. Ще погледна и в продавалника.
Миласара, ЕлиГ, благодаря за отговорите за аспиратора и покупките за пъпчето.
Сиси,  Hug

Мен алкохол не ми се пие, ама каааак ми се ходи на мореее ...... ето малко клипче за успокоение http://albena.bg/index.php?p=myalbena_clip&clipid=23.
Хубав ден и за всички  Hug



# 26
  • Мнения: 425
Тази нощ май никой не е спал. И аз се будих сто пъти.

Ето да ви почерпя с нещо освежаващо, че лигите ми изтекоха докато ви четох
 

А по повод съобразителността на хората нямам думи. Вчера като ходих до КАТ в автобуса никой не ми направи място да седна и си постоях 4 спирки права, в резултат на което докато се прибрах ми отекоха краката. А вечерта като се прибирах от доки се качихме в автобуса аз и още една бременна. Представете си какъв шок беше за всички седящи, всеки взе да ни оглежда и да се надява някой друг да стане. Е след кратко чудене една баба ми направи място, а след още 2-3 минути въртене на седалката жената до мен констатира, че освен тя да стане да направи място на другата бременна. Но пък после бяхме страшна картинка с другото коремче една до друга  Blush

Ей да се снимате на срещата днес, че пак ще я пропусна. Сега отиваме с милото по магазините да купуваме лампи, латекс и разни други такива, че време не остана вече за тоя ремонт.

Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 4 нови отговора. - Ама нямате спирка значи  Mr. Green

# 27
  • Мнения: 194
Добро утро, преди малко се излюпихме  Tired
Безсъние и мен ме гони, никак не ми е удобно да спя...
Поля, дано малкия не е сериозно болен, предполагам как се чувстваш  Praynig
А относно предимствата за бременните - и при нас няма такива филми....с автобуси се отказах вече да пътувам, защото колкото пъти ми се наложи да отида някъде, навсякъде съм със Симона и коремището, но хората не забелязват просто...висим си прави в автобуса, даже ни и блъскат...и аз съм много възмутена от това отношение. Няма оправия...
Приятен ден на всички  Hug, Щях да почерпя мохито-любителките по едно, но Берушка ме изпревари Wink

# 28
  • Мнения: 13
Добро утро  Wink
Тани 80 и аз съм така там долу , все едно имам мускулна треска.Имало е случаи в които немога да мръдна от болка.
 Доколкото за толерантността на хората, тук във Варна , ако искаш да седнеш в автобуса (защото иначе рискуваш да се търкулиш по някое време от единия до другия край) трябва да се надбягваш с някое бабе , което цял ден се е моткало из улиците , но иначе неможе да върви и е много изморена. Преди 2 дни за първи път ми се случи някой да ми направи място и то една майка с дете.Отказах естествено , беше ми адски неудобно аз да седна ,  а детенцето да стои право до мен.  

# 29
  • Мнения: 32
ivinnka , не трябва да плащаме, докато сме бременни сме освободени от такива такси. Лекарката ми по ЖК ми каза. Където ме праща на изследвания и при нея нищо не ми е искано, както и на очен лекър не съм дала и стотинка, а ходих с направление в частна клиника, която работи със здравната каса. Моята бременна приятелка също ми го е казвала, само че нейната лична не й иска никакви пари, въпреки, че е през два кабинета от моята. Да е говорим, че и мъжа на личната ми взе такса в началото като ходих при него. Записах се на ЖК при него в началото, за да си направя изследванията без пари, е да ама не, бам 30лв., после при новата, при която се записах ми повтори тези изследвания и не съм дала и стотинка.
Ех, Берушка, тази снимка беше удар под кръста Laughing, досега само си говорихме, а сега и на живо .

Общи условия

Активация на акаунт