Бъдещи мами - ЮЛИ 2009 - тема 47

  • 14 024
  • 291
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 132
kukumiavka,аз предпочитам детето ми да е седнало,отколкото да го тъпчат и блъскат  Crossing Arms

# 46
  • Мнения: 9 088
Стрелче - честити първи покупки Hug Не се притеснявай за седалищното прилежание, тепърва има време да се обръща. Някои се обръщат в последния момент, друго доста по-рано - така че в момента това не е важно.

Кукумявче - завиждам ти за моренцето, ох... Blush Приятно прекарване Hug

# 47
  • София
  • Мнения: 3 581
Здравейте и от мен
Аз днес се чувствам като парцал, че съм настинала. Не искам и нищо да пия, че съм на антибиотик и малко ме е страх. Бях толкова отпаднала вчера че съм заспала в 11часа и днес в 11 станах. Топло ми е пък не мога да пусна климатика, да не стане по-лошо. Бе кво да ви разправям.
Иначе аз не съм се качвала скоро на градския транспорт, но по магазините редовно си вися и си чакам реда. Наистина в тая държавица всички са се овълчили и си гледат само в собствената паница. Tired
Приятно прекарване на срещата - да пиете по една биричка за нас

# 48
  • Мнения: 40
Има въпрос към софийските мамчета - на кой телефон звъните в НОИ, за да разберете защо закъснява болничния ви. Тъй като априлския още не са го изплатили, а досега не ске е случвало

# 49
  • Мнения: 9 088
Момичета - имаме още 2 бебета...току що в темата, където с Касиди се засичахме, майка й е писала това, от нейно име:


НОСЯ НОВИНА ГОЛЯМА - КАСИДИ ОТНОВО СТАНА МАМА  babydust7
 stork-boy stork-girlС ОГРОМНО УДОВОЛСТВИЕ И НЕОПИСУЕМА РАДОСТ ВИ УВЕДОМЯВАМ, ЧЕ ПРЕДИ БРОЕНИ МИНУТИ ЗВЕЗДИЧКА И СЛЪНЧО ПОЕХА ПЪРВАТА СИ ГЛЪТВА ВЪЗДУХ В ОПЕРАЦИОННАТА НА АГ БОЛНИЦА ВАРНА.
     newsm04 - 2500 кг.
     newsm04 - 2250 кг.
БЕБЧЕТАТА СА МНОГО ДОБРЕ, И НЕВЕРОЯТНАТА МАМА  txtloves СЪЩО!
ПОВЕЧЕ ИНФО ОТ НЕЯ САМАТА /КОГАТО МОЖЕ/ 4470 smile3531
ОТ МЕН - МАЙКАТА НА КАСИДИ ТОЛКОЗ...
НА ВСИЧКИ ВАС ПОЖЕЛАВАМ ДА ПРЕЖИВЕЕТЕ СЪЩОТО ЩАСТИЕ  newsm51 stork-girl stork-boy

# 50
  • Мнения: 603
Да се добера до компа и вече нова тема, попрочетох отгоре отгоре. Да ви споделя вчера се чух със Санита, вече  са и дали момченцето да си е при нея, почнала и е коластрата и го чакаше да се събуди за да го нахрани. Момиченцето все още беше на системи, но са почнали и него да го захранват лека полека. Каза че ще си постоят бая време в болницата, докато се оправят нещата, иначе всичко е наред.
Аз бях на преглед днес, още ме мотаят нормално ли ще е секцио ли ще е и от това ми става все по кофти като не знам, сега ми каза че още съм имала шанс за нормално раждане...ама викам си след 2 седмици като наедрее още какво ли ще става  Shocked  така да си в неведение е мн неприятно. А каза да спирам магнерота следващата седмица - 37ма. Бебока бил над 3 кг. вече, еееее с моя малък тумбак как е възможно  Party
Хайде до скоро след малко на срещата Simple Smile
Честити близнета и на Касиди, да са живи и здрави Simple Smile

# 51
  • София
  • Мнения: 6 135
Strelche,мисля,че съм доста напред в подготовката.Чакам след 10ина дни да ми докарат количката,а иначе са ми останали козметика,бейбифон,въртящи се играчки за кошарите,непромокаеми лепенки за мойта рана(ще раждам със секцио) и кош за пране.Може би ще купя и някоя друга дрешка още,че не мога да се въздържам LaughingИмаме момчешки дрехи от баткото и съм наблегнала на розовото WinkИначе,някои неща са по 2-дрехи, хавлийки, чаршафи,пелени,шишета,кошари,столчета за кола.Други са по1-козметика,скрин,
стерилизатор,бейбифон,ваничка- ще ползваме на баткото.
Дано да съм полезна,ако се сетиш нещо(със сигурност пропускам разни неща)-питай newsm78
При мен също единия близнак беше седалищно,но миналата седмица се обърна,така че-изчакай,може и да се обърне.
Я,докато пишех-прекрасна новина!
Честито ,Касиди!Да са живи и здрави!Бързо възстановяване!

# 52
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Още бебетаааааааааааааааааааа  newsm68 newsm44
Честито на вече и близнашката мама Касиди ! Да са живи и здрави Звездичка и Слънчо за радост на мама, тати  и кака bouquet

# 53
  • Кърджали
  • Мнения: 10 263
Честита радост на Касиди. Да си и живи и здрав малките слънчица.
Очите ми се насълзиха като прочетох...

# 54
  • Мнения: 194
Честита радост на Касиди. Да си и живи и здрав малките слънчица.
Очите ми се насълзиха като прочетох...

Ох, тъкмо да кажа същото...какви са тия хормони....разревах се,
Да са ни живи и здрави Касиди и нейните бебчета  bouquet

# 55
  • Мнения: 32
Отново да пиша, но повода е страхотен, да са й живи и здрави на Касиди близнетата, да са ни честити и поредните бебета в темата, чудесна новина, направо ще я полеем днес, колкото и малко да останахме за срещата. Хормони или не, няма нищо лошо да му ударим една сълза на щастие newsm68 newsm44.

# 56
  • Мнения: 13
Честити бебета на мама Касиди   ylinfant  ylinfant
Да са и живи и здрави !!!  bouquet

# 57
  • Мнения: 89
Ураааа!!! Имаме си още бебчетааааа!!!!! 
newsm81 newsm81 newsm81

Честита двойна радост на Касиди! Да са живи и здрави и много послушни малките съкровища,  да носят на мама и тати само радостни сълзи!

# 58
  • Мнения: 40
ЧЕСТИТИ БЕБЕТА НА КАСИДИ!!!

  bouquet   bouquet   bouquet

# 59
  • Мнения: 3 092
Честити близнаци на Касиди ! Чудесна новина ! Да са и живи и здрави ,много да спинкат и папкат !
На Касиди бързо възстановяване !

Общи условия

Активация на акаунт