Отговори
# 30
  • Мнения: 93
Здравейте Simple Smile
И аз имам един въпрос по темата. При мен ситуацията е следната:
Есента ми изтича майчинството. Работодателят ми  вече не се заминава с дейността, в която бях наета на работа, доколкото разбрах фирмата е прехвърлена на друг. Следователно ще си търся работа, защото няма вече както да правя там. Говорих с работодателя си  и  той това ми каза.  Повдигнах въпроса за натрупаната отпуска и ми каза, че няма пари да ми я плати и няма да ми я  плати. Отпуската е за 2-те години майчинство + 15 дни от годината преди излизането в майчинство.  Аз какво мога да направя за да ми я плати - все пак са 55 дни отпуска. Като вариант  ми каза, че може да ме пусне в отпуска като се върна, но щял само осигуровките да ми внася само. Значи аз 2 месеца ще съм без пари, само с платени осигуровки. Това не ме удовлетворява.
Някой нещо да посъветва? Rolling Eyes

# 31
  • Мнения: 2
zdraveite mojete li da mi kajete dali shte mi izgori plateniq otpusk sled maichinstvo ako ne go polzvam celiq do 2010.maichinstvoto mi izteche i sam ot 15 dena na rabota,no ako naistina trqbva da se izchisti do kraq na godinata to veche ne trqbva da hodq na rabota do kraq na godinata.Molq vi ako nqkoi e zapoznat da mi otgovori

Общи условия

Активация на акаунт