БЪДЕЩИ МАМИ ЮЛИ 2ОО9 - ТЕМА 49

  • 15 318
  • 288
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 465
Я се стегнете бе хора, не е болка за умиране. На тези, на които ще им е за първи път, да не се притесняват Party, няма как да изтърват момента. Аз като помня как цяла вечер броих и записвах контракции(истинските са с болки в кръста), на сутринта чак си взех душ и си се подготвих спокойно за болницата Laughing Вие да не мислите, че като са болезнени контракциите няма да можете да мърдате.
Тани, не се притеснявай, аз поне веднъж седмично имам такива за около половин час, после пия един спасфон и минават. Ти утре това го спомени задължително на твоя лекар, макар че моята гинеколожка като и кажа това и само ме успокоява, че щом нямало кървене и изтичане на околоплодни води, всичко било наред. Rolling Eyes
Сиси, много хубави новини, браво!!! Значи при теб наближава момента!! Hug Скоро ще си гушкаш ти юнака. Flutter

# 46
  • Варна
  • Мнения: 211
Привет съветвам ви да се заемете вече със срещата е евентуалния бъдещ педиатър, дочух че май при изписването на детето искали информация кой е педиатъра който го поема(майките с опит да кажат дали е така), но по важното е че тази сутрин ни "попариха" след дълго чакане идеите за педиатърката която след 2 месеца проучване и разпитване бяхме избрали така че се оказа сме на нулево ниво и минаваме на среща с номер две в списъка с педиатри- а времето си минава и на този смяната на, онзи работното време  на нас въпроса ни стои още нерешен.Успех!

# 47
  • USA
  • Мнения: 675
Здравейте и от мен.Страхотни сте на снимките.
Относно доктора които излизал в отпуск, не мисля че това е достатъчна причина да се изкара бебето по-рано.То си знае кога и има достатъчно доктори , които могат да свършат тази работа.
Вчера като ви четох с това пране, реших и си изпрах всичко, че знае ли се.Днес ще ги изгладя.
Относно желязото аз го пия много отдавна и не са ми казвали да го спирам.
На мен бебето много ми опъва чак е болезнено, сигурно му е тясно, иначе пак си мърда както преди.
Нещо ми направи впечатление, незнам дали съм права но докторите ви ви казват по нещо, явно не го обясняват и много от вас се шашкат не защото има реална причина за това, а защото им е неизвестно какво означава.Тук не ти казват много, освен ако не попиташ, но ти обясняват от до.И мисля че така е по-добре.Или всичко да се знае или нищо да не се подмята междудругото.
За записването на тоновете, мисля че няма да го правят докато не вляза да раждам, иначе всеки път ми ги слушат.
За тези подготвителни контракции, май не съм усещала скоро, може и да са спряли.
Сексът на мен ми е забранен, без да има някаква медицинска причина, а и се чувставм огромна и тежка и хич не ми е до това, аз не мога да вървя, а камо ли секс да правя.
вчера ходих на зъболекар, и ми дадоха паста и вода за зъби с флуор, било хубаво по време на бременноста.
 Hug Hug Hug

# 48
  • Мнения: 9 092
Новата тема е страхотна, благодаря на Мамбина Hug

Аз днес бях на лекар. Беб е пораснал..доколкото може да се вярва на ехографа, 2800. Струва ми се доста голямо бебе, за седмиците в които съм. Плацентата ми е 3 степен Confused Взеха ми вагинален и анален ( Sick ) секрет, след 3 дни ще са готови резултатите. Имам си и твърда дата за секцио - 13 юли, първа съм сутринта Crazy

# 49
  • Мнения: 914
Здравейте!

Юлско бебе, благодаря ти за разясненията за обиколниците, беше ми много от полза!

Кой питаше за една ваничка преди няколко страници? Мисля, че точно такава купувахме за подарък на едно близко бебе от "Пигис хаус". Продавачката я препоръча, каза че е много купувана, защото хем била анатомична, хем като порасне детето от другата страна се слага седнало. Пък и 50лв струваше, как да не я препоръча жената Wink

Аз още не съм се ошашкала, някак си не мога да схвана, че ще има бебе и туй то Joy Макар че околните се опитват - забелязали ли сте - с най-добри чувства да си разкажат всички неприятни истории... А иначе ми е ясно, че като се роди бебето ще е голям шаш, ама още ми е някак абстрактно.
Маймун, и аз така мисля относно лекарите. На мен ми стига да ми кажат, че всичко е о.к. Изобщо не знам какви точно са ми стойностите на хемоглобин и т.н.

# 50
  • София
  • Мнения: 493
Здравейте кенгура  Joy    Hug
Стеф защо анален секрет?!  Sick   #Crazy  И това ли трябва...  Tired
Аз днес какъв непредвиден пазар направих..изобщо не бях излязла за това,бяхме с мъжа ми по центъра за някакви негови работи и няколко бебешки магазина буквално ми се изпречиха на пътя,е как да не влезне човек  Crazy  Laughing  Пак взех бодита,гащеризончета,взех си нощница за болницата,само дето е с дълъг ръкав  ooooh!  
После пък отиваме до една борса за кучешки храни и гледам до нея-хоп-борса за бебешки нещааа..  Crazy  Е,пак влезнах разбира се.То не само бебешки де,има до 12,13 годишни деца май.И оттам купих ританки и бодита и непромокаема подложка,от едната страна е с плат,а от другата нещо като гума.Там са доста евтини нещата,от сорта на Вис Виталис,даже май и по-евтини.  Peace
Е това е засега
А,забравих да кажа,днес за втори път отидохме да премерим халките и пак ни бяха малки..  Tired   В четвъртък ще ходим пак,дано този път размера е окончателен.

# 51
  • София
  • Мнения: 39
kukumiavka на нас само коремите ни растат, а на вас и пръстите  Joy Joy Joy

# 52
  • София
  • Мнения: 493
kukumiavka на нас само коремите ни растат, а на вас и пръстите  Joy Joy Joy
Joy   newsm10   И то с два размера...  Crazy

# 53
  • Мнения: 1 465
Я кажете, че цял ден се чудя newsm78 вие дрешките на бебоците с какъв прах за пране ги перете и на колко градуса? С някакъв специален бебешки или с този, с който си перете обикновено?

# 54
  • Варна
  • Мнения: 211
Stef- едрички сте да- то лошо няма като гледам сме долу горе на едно а ние бяхме 2 кг преди 4 дни- но то пък нали едрите бебенца по спокойни били  Simple Smile
kukumiavka- и на мен ми вземаха анален секрет незнам какво значение има обясниха ми че за резултати се чака 10 дни и се правят от РИОКОЗ(в смисъл натам се препращат)- казаха ми ако има нещо те бързо ще те намерят даже преди нас- каквото и да значат тия резултати....
Говорихме вече за праха- Surcare, Persil sensitive,Teo bebe и т.н кой каквото препочита и според финансите.

Последна редакция: вт, 09 юни 2009, 20:58 от ivinnka

# 55
  • Мнения: 72
С риск да стана достадна, искам да ви питам, как ще
простирате дрехите,
на вътрешен простор или на терасата?

# 56
  • Мнения: 65
А,забравих да кажа,днес за втори път отидохме да премерим халките и пак ни бяха малки..  Tired   В четвъртък ще ходим пак,дано този път размера е окончателен.
Кукумявче, ама вие още ли си организирате сватбата? Ако още не сте си запазили зала мога да ти препоръчам тази на ул "Леге", малка е, но пък служителките са много готини. Ние там подписахме преди десетина дни и въпреки, че бяхме само ние и кумовете ще ми остане много мил спомен. А за халките като ги поръчвахме си носих мой пръстен, който ми е от преди да забременея и халката ми я направиха по пръстена, а преди да влезем в залата си сложих крем и нямаше проблем.

# 57
  • София
  • Мнения: 39
Аз пера на бебето дрехите с Тео бебе не защото е евтин, а защото съм доволна от него. Ползвах го и с Ками.
А за простираните - сега на балкона, но когато започнат мъглите - на сушилник вътре. Хубавото при нас, е че сме на 6-ти етаж, над нас никой не живее, а на последния живее една лелка, която не тупа и не си хвърля боклуците от балкона. Моя приятелка живее също на 6-ти етаж, но съседите и отгоре са прасета и си хвърлят боклуците, люпят семки, хвърлят си фасовете (това всичкото съм го виждала на техния балкон). Та тя не само на детето, а и на тях не простира на балкона ами вътре. Та може би и този фактор е важен - кои жевее над теб.

# 58
  • София
  • Мнения: 6 140
Stef,а казаха ли защо го взимат аналния секрет?
Kukumiavka,много смело ми се вижда да си поръчвате халки сега.Но пък винаги можете да си направите нови,ако тези се окажат големи след време Grinning
Linet102,нашите дрехи ги простирам на терасата,но на малкия и бебешките само вътре.На 4ти етаж съм и няма никой отгоре,но  улиците са толкова мръсни,че се вдига прах до нас.
Pollia,ще пера на 40градуса с Персил сензитив

# 59
  • Мнения: 651
С риск да стана достадна, искам да ви питам, как ще
простирате дрехите,
на вътрешен простор или на терасата?
На терасата-слънце да ги види!А и сега в жегите по-бързо ще съхнат!  Wink

Общи условия

Активация на акаунт