Къде в Бургас (18)

  • 41 465
  • 464
  •   1
Отговори
# 60
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
А знаете ли къде могат да ми поправят един бански? Предполагам, че трябва да е на по-специална шивачна машина ...
Бившето кино Родина,сега има бинго.На втория етаж са шивачките.Поправят бански.
   Може би имаш предвид бившето кино"Септември".Кино "Родина" сега е "Пиргос стил"
Да,точно така!Благодаря! Hug

# 61
# 62
  • Бургас
  • Мнения: 341
Къде в Бургас има магазини за кристал.Аз се сещам само за този в близост до ул."Кирил и Методий" - нашият дом или нещо подобно.Моля ви помагайте.Трябва ми спешно........

В "Трия"-та също има магазин за кристал - на първи етаж до входа на ресторанта  Peace

# 63
  • Мнения: 440
Къде продават мъниста и разни заготовки за направа на бижута?
Преди в Изгрев, в кооперацията където е магазин Тема имаше за мартенички, но сега са го махнали Sad

# 64
  • Мнения: 668
Къде продават мъниста и разни заготовки за направа на бижута?
Преди в Изгрев, в кооперацията където е магазин Тема имаше за мартенички, но сега са го махнали Sad
До трета поликлиника имаше едно магазинче, ама незная дали още е там  newsm78
/

# 65
  • Мнения: 519
Къде продават мъниста и разни заготовки за направа на бижута?
Преди в Изгрев, в кооперацията където е магазин Тема имаше за мартенички, но сега са го махнали Sad
  На Тройката,в уличката зад тоалетните.Там има 2 или3 магазинчета като кинкалерии.

# 66
  • Мнения: 1 813
Кажете ми от къде да си намеря качествена хавлия за плаж, имам претенции единствено към материята, бих желала да е черна, нищо повече.

Също и красиви роклички/парео за плаж?   че в МОЛЛа само някакви големи размери М-ки и т.н.   

# 67
  • Бургас
  • Мнения: 1 879
Къде в Бургас има магазини за кристал.Аз се сещам само за този в близост до ул."Кирил и Методий" - нашият дом или нещо подобно.Моля ви помагайте.Трябва ми спешно........

В "Трия"-та също има магазин за кристал - на първи етаж до входа на ресторанта  Peace

Кристал има и в магазините на Бургасцвет - на Богориди и в началото на Александровска. Може да провериш и на Антим І - срещу Адонис

# 68
  • Бургас
  • Мнения: 3 070
Кажете ми от къде да си намеря качествена хавлия за плаж, имам претенции единствено към материята, бих желала да е черна, нищо повече.
Домко вчера гледах уникална черна хавлия- на Sisley!  Peace

# 69
  • Мнения: 142
Някой знае ли до колко часа работи склада за памперси до новата поща  Praynig

# 70
  • Бургас
  • Мнения: 703
здравейте, ако някой от вас си е правил обзавеждане по поръчка и е доволен може ли да ми препоръча фирма и съответно координати. може повече от една. предстои ми обзавеждане на апартамент, а най-вече бързам с кухнята. иска ми се да е качествено и на нормални цени. благодаря предварително.

Ние сме много доволни от две момчета 0898423143 Валентин  и 0898890338 Радостин, имат си цех, работят качествено, имаш избор на материалите, и нормални цени.

А аз се интересувам къде продават качествени Палатки на сносни цени ( не тези от 20 лв)

# 71
  • Бургас
  • Мнения: 3 070
щастливка - мързеливка , можеш да провериш в рибарските магазини на Краставицата за палатки! Виждала съм със сигурност да се продават там!  Peace

# 72
  • Мнения: 1 280
щастливка - мързеливка , можеш да провериш в рибарските магазини на Краставицата за палатки! Виждала съм със сигурност да се продават там!  Peace


   Peace Аз купих от там миналото лято за подарък. Излезе доста качествена, но не помня точна цена.

# 73
  • Мнения: 970
В Практикера също има голям избор на палатки Peace

# 74
  • Мнения: 191
Моля ви за тел. на някой добър майстор на перални,който ходи по домовете.Ако може да е в близост до к-с "Възраждане".Аз знам само този на ул.Калоян,но той може да дойде най-рано в сряда.

Общи условия

Активация на акаунт