Къде в Бургас (18)

  • 41 559
  • 464
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 813
 Embarassed Embarassed кое беше Домко извинявайте, малко не съм ориентирана с магазините за мебели и домашни нещица.

# 76
  • Мнения: 970
Embarassed Embarassed кое беше Домко извинявайте, малко не съм ориентирана с магазините за мебели и домашни нещица.


Под магазин Зора на последната спирка на автобус 12 Peace

# 77
  • Мнения: 1 813
Embarassed Embarassed кое беше Домко извинявайте, малко не съм ориентирана с магазините за мебели и домашни нещица.


Под магазин Зора на последната спирка на автобус 12 Peace

Там до КАТ ? Да не е бившата търговска къща или както там се казваше..?

# 78
  • Бургас
  • Мнения: 3 077
Като тръгнеш от ВХТИ, посока КАТ, където е автосалона на Мазда влизаш в дясно и караш по локалното до светофара. На 2 етажа е- горе ЗОРА, долу ДОМКО.  Peace

# 79
  • Мнения: 1 813
Като тръгнеш от ВХТИ, посока КАТ, където е автосалона на Мазда влизаш в дясно и караш по локалното до светофара. На 2 етажа е- горе ЗОРА, долу ДОМКО.  Peace

Перфектна !  Hug

# 80
  • Бургас
  • Мнения: 3 077
Като тръгнеш от ВХТИ, посока КАТ, където е автосалона на Мазда влизаш в дясно и караш по локалното до светофара. На 2 етажа е- горе ЗОРА, долу ДОМКО.  Peace

Перфектна !  Hug
Flutter Мерси!  Simple Smile

Дано ти хареса и хавлията и мисията да е изпълнена!  Hug

# 81
  • Бургас
  • Мнения: 703
 LaDiDa,iveto i kalinikol
благодаря ви момичета, не бях се сетила за рибарските магазини, в Практикер ги видях вече .

# 82
  • Мнения: 1 701
Момичета, препоръчайте ми маникюристка, която да прави и педикюр, в центъра. Най-много се вълнувам от хигиената. Също се дразня от салони тип "квартално кафе", където докато те лакират/подстригват/сушат се извървява кьораво и сакато за по кафенце/цигарка/клюка и междувеременно те оглеждат от горе до долу, събирайки материал за после!  Mr. Green
Ако може да ми препоръчате някоя, пък и цени ако споделите ... Wink
Вчера тръгнах да издирвам една, от която бях много доволна преди ама минала в нелегалност нещо.

# 83
  • Пловдив
  • Мнения: 4 517
Момичета, препоръчайте ми маникюристка, която да прави и педикюр, в центъра.
Мога да ти препоръчам мацката, при която аз ходя- зад клиниката на Михайлов е салона, същия, в който работи Надеждица.Педикюрът е 20 лв, в отделно помещение го прави и няма как да те оглеждат в това време.Минаващите за по кафе и цигара не знам дали може да бъдат избегнати някъде...,но там поне е чисто,културно и без излишни стойки и фасони.Ако те интересува - ще ти пусна координати на лични.

# 84
  • На високо
  • Мнения: 824
Момичета, от къде бих могла да купя обикновен детски гардероб или шкаф на поносима цена? Мястото в къщи е доста ограничено и ще ми е нужно само гардеробче и то с определени размери за да се побере в единствено възможната ниша. Предпочитам да не е нещо по поръчка, защото ми трябва възможно най-скоро. Към кой от мебелните магазини да се ориентирам? Ще съм ви благодарна  ако ми помогнете!  Hug

# 85
  • Мнения: 1 672
Момичета, препоръчайте ми маникюристка, която да прави и педикюр, в центъра.
Мога да ти препоръчам мацката, при която аз ходя- зад клиниката на Михайлов е салона, същия, в който работи Надеждица.Педикюрът е 20 лв, в отделно помещение го прави и няма как да те оглеждат в това време.Минаващите за по кафе и цигара не знам дали може да бъдат избегнати някъде...,но там поне е чисто,културно и без излишни стойки и фасони.Ако те интересува - ще ти пусна координати на лични.
a цена на маникюра можеш ли да кажеш колко е

# 86
  • Пловдив
  • Мнения: 4 517
10-12 лв мисля,не съм обърнала внимание на цената, защото аз съм с ноктопластика, но мога да проверя и да допълня инфото.

# 87
  • Мнения: 519
Момичета, от къде бих могла да купя обикновен детски гардероб или шкаф на поносима цена? Мястото в къщи е доста ограничено и ще ми е нужно само гардеробче и то с определени размери за да се побере в единствено възможната ниша. Предпочитам да не е нещо по поръчка, защото ми трябва възможно най-скоро. Към кой от мебелните магазини да се ориентирам? Ще съм ви благодарна  ако ми помогнете!  Hug
   По Фердинандова нагоре(в посока"Краснодар"),след кръстовището е пълно с мебелни магазини,мисля,че и поръчки вземат.Само трябва да си харесаш модел.

# 88
  • Бургас
  • Мнения: 5 918
дами, а по колко са билетите за Бони М и дали все още има?

# 89
  • Мнения: 84
по Сливница също има много мебелни магазини, най-добре е да ти направят по поръчка щом ви е малко мястото

Общи условия

Активация на акаунт