Къде в Бургас (18)

  • 41 543
  • 464
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 1 701
Здравейте! Къде в Бургас продават дрешки на Азиз бебе?


Купувала съм от Триа, но преди повече от година! Сега не знам...

# 106
  • Мнения: 239
Ако някой все още не се е сдобил с прословутото какаово масло, мога да му подшушна къде има Wink!

шушни ми място и цена  Whistling

В аптеката, която се намира зад Орфея в к-с Славейков - цената за 100гр. е 7лв.

# 107
# 108
  • Мнения: 420
магазина Юнона в центъра вече го няма,знае ли някой къде се е преместил... newsm78

# 109
  • Мнения: 1 111
Ако някой все още не се е сдобил с прословутото какаово масло, мога да му подшушна къде има Wink!

шушни ми място и цена  Whistling

В аптеката, която се намира зад Орфея в к-с Славейков - цената за 100гр. е 7лв.
Ха-ха, това е точно до нас, и аз да не знам да ви упътя.  ooooh!
 Тя собственичката има бебе, може да чете тук и да е заредила. hahaha

# 110
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
магазина Юнона в центъра вече го няма,знае ли някой къде се е преместил... newsm78
На Младост в Славейков,в Престижа на 1я етаж.

# 111
  • Мнения: 522
Ако някой все още не се е сдобил с прословутото какаово масло, мога да му подшушна къде има Wink!

шушни ми място и цена  Whistling

В аптеката, която се намира зад Орфея в к-с Славейков - цената за 100гр. е 7лв.

Ето интересни продукти

http://www.pol-cosmetic.com/catalog/index.php?cPath=125_129_137

# 112
  • Мнения: 5 539
Къде предлагат качествени блиндирани врати? Засега съм проучила само Тунадор, но искам да проверя и други фирми.

# 113
  • Бургас
  • Мнения: 259
В кой магазин продават оградки за легло? Колко струват? И мога ли да сложа такава на легло с еднолицев матрак? В смисъл , че матрака влиза частично в рамката и под него няма нито твърдо дъно нито скара

# 114
  • Бургас
  • Мнения: 1 233
Къде мога да намеря сенници за кола обаче сгъваеми, в смисъл - с механизъм и се навиват на ролка? Бях гледала в онлайн датски магазин, ама сега не го намирам да покажа  ooooh!

Намерих и показвам

ето такова нещо

Последна редакция: ср, 17 юни 2009, 15:10 от шушоната

# 115
  • Мнения: 17
В кой магазин продават оградки за легло? Колко струват? И мога ли да сложа такава на легло с еднолицев матрак? В смисъл , че матрака влиза частично в рамката и под него няма нито твърдо дъно нито скара

Незнам къде продават и колко струват, но мога да ти покажа какво направихме ние  http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=3644388  има още две снимки след тази, мъжът ми го измисли и постави, но то и леглото е негово дело., мисълта ми е че може и вие да си поръчате нещо подобно но предполагам от дърво в някоя фирма за мебели  според вашето легло.

# 116
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Според мен и дърводелец,може да направи ограда за легло каквато искате.

# 117
  • Мнения: 1 280
В кой магазин продават оградки за легло?
 

    В Хиполенд съм виждала  Peace

# 118
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 440
Ако някой все още не се е сдобил с прословутото какаово масло, мога да му подшушна къде има Wink!

шушни ми място и цена  Whistling

В аптеката, която се намира зад Орфея в к-с Славейков - цената за 100гр. е 7лв.

Може ли малко разяснение къде се намира Орфей в Славейков???

# 119
  • Мнения: 70
Здравейте, момичета! Знаете ли къде в Бургас се удължава коса чрез метода на шиене? Подариха ми коса-3 редички и тука една фризьорка ме навива да ми я сложи с капси, но аз мисля, че шиенето е по-добър вариант и е по-трайно Rolling Eyes
Ако ми кажете и приблизителна сума за манипулацията, грешка няма да имате...
Лека и прохладна вечер

Общи условия

Активация на акаунт