Къде в Бургас (18)

  • 41 540
  • 464
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 519
Някой знае ли магазинчето за мъниста, което се намираше до НХК в близост до Офис 1, преместено ли е някъде?
Издирвам и координатите на другото магазинче за мартенички и мъниста, което беше в блока, където е магазин Тема в Изгрев.
  Точно днес минах покрай такова складче.До 3 поликлиника се намира,от лявата страна(като застанеш с гръб към поликлиниката)

# 151
  • Мнения: 177
Здравейте!
Някой знае ли дали в Карфур може да се влиза с малки деца?
3 годишни?

# 152
  • Мнения: 591
Здравейте!
Някой знае ли дали в Карфур може да се влиза с малки деца?
3 годишни?


Никога не е имало ограничения за деца в Карфур.Отивайте и пазарувайте спокойно (е, доколкото е възможно да е спокойно с деца) Simple Smile
Дори и в Метро вече не би трябвало да има подобни ограничения Simple Smile

# 153
  • Мнения: 177
Благодаря!
Ходила съм ,но не бях обръщала внимание
А не ми се  иска да отида и да се върна

# 154
  • Мнения: 440
...Точно днес минах покрай такова складче.До 3 поликлиника се намира,от лявата страна(като застанеш с гръб към поликлиниката)
Благодаря ти, това го знам, исках да намеря и нещо друго, но явно няма инфо по въпроса.

# 155
  • Мнения: 176
Има ли в Бургас игрище с кошове за мини баскетбол?

# 156
  • Мнения: 1
Здравейте,искам да попитам дали някой знае от къде мога да купя фуста или нещо подобно?

# 157
  • Димитровград
  • Мнения: 1 742
И аз искам да питам нещо-знаете ли дали някъде има колела втора употреба?
Благодаря предварително!

# 158
  • Мнения: 440
Къде мога да открия ето от тези чаши http://media.snimka.bg/3410/013074507-big.jpg  - в комплект са по три, различни цветове, прозрачна пластмаса, капачето е с три дупчици? Много са ни удобни, но отдавна не съм ги виждала в Пикадили. Sad
Търся също и къде се предлагат детски играчки с марка SES Creative?

Последна редакция: пн, 22 юни 2009, 15:04 от venividivince

# 159
  • Бургас
  • Мнения: 380
SES Creative има в Хиполенд
а магазин за мъниста -на Богориди, ако не се бъркам, почти срещу заведението Адонис.

# 160
  • Бургас
  • Мнения: 5 917
Къде мога да открия ето от тези чаши http://media.snimka.bg/3410/013074507-big.jpg  - в комплект са по три, различни цветове, прозрачна пластмаса, капачето е с три дупчици? Много са ни удобни, но отдавна не съм ги виждала в Пикадили. Sad

такива чаши съм купувала от складчето за памперси до новата поща, но беше преди година две и не зная дали ги има  newsm78

като казах новата поща, има две пакетчета от Ягодата на клон 8001

# 161
  • Мнения: 440
В този склад ходих преди месец и ги питах - казаха, че никога не били имали такива Shocked А аз също преди доста време бях купила първите ни такива от тях.

# 162
  • Мнения: 519
И аз искам да питам нещо-знаете ли дали някъде има колела втора употреба?
Благодаря предварително!
  Мисля,че са втора употреба.Малко магазинче за колела има срещу билковата аптека.
Като пресечеш светофара в посока билковата- Ботева,поглеждаш в дясно,в партера на старите блокчета.Няма начин да не го видиш.

# 163
  • Бургас
  • Мнения: 711
Момичета моля ви препоръчайте ми хубав ресторант за сватба да не е по малък от 80 4овека като капацитет  Hug благодаря ви предварително ,аз знам само Домино и Космос и за сега Космос най ме устройва като големина  Thinking








# 164
  • Мнения: 300
Здравейте,трябва ми късо черно клинче за 8годишно момиче къде мога да намеря?Благодаря предварително!
Чувала съм че ресторанта на АКВА-та също не е лош.

Общи условия

Активация на акаунт