Къде в Бургас (18)

  • 41 511
  • 464
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 6
SES Creative съм купувала от Бонжура, имаха доста голямо разнообразие. Peace

# 166
  • Мнения: 784
И аз искам да питам нещо-знаете ли дали някъде има колела втора употреба?
Благодаря предварително!
  Мисля,че са втора употреба.Малко магазинче за колела има срещу билковата аптека.
Като пресечеш светофара в посока билковата- Ботева,поглеждаш в дясно,в партера на старите блокчета.Няма начин да не го видиш.


На това магазинче отгоре с големи букви е написано "Не продаваме втора употреба".

Призовавам всички да се включваме по темата само със сигурни информаци, а не с такива от рода "мисля, че еди къде си може да има..." Или пък при запитване за даден артикул, напр.конкретна играчка,  да се пускат отговори като "голям магазин за играчки има до новата поща", "провери при арменците в "Славейков" дето продават играчки" и т.н.
Също и "преди три години си го купих от еди къде си" .....


# 167
  • Пловдив
  • Мнения: 4 515
Момичета моля ви препоръчайте ми хубав ресторант за сватба да не е по малък от 80 4овека като капацитет  Hug благодаря ви предварително ,аз знам само Домино и Космос и за сега Космос най ме устройва като големина  Thinking

Университета събира до 120 човека и кухнята е добра, в Аква ще е тясно мисля за 80 човека- в смисъл- ще оседнат,но се стеснява дансинга и кухнята им не е кой знае какво.Космос само в много,ама много краен случай-обстановката не е пипана от отварянето на хотела,покривките масово са засечени и с дупки, за кухня да не говорим  Sick За кога ти трябва?

# 168
  • Бургас
  • Мнения: 2 452
Аз питах в предната тема, но нещо не си зададох въпроса както трябва, затова - втори опит  Laughing Къде се измести магазинът, в който продаваха дрехи на MC Baby? Намираше се в Триа, на етажа на Oviesse, в момента на негово място е преместена Бианка.

# 169
  • Мнения: 883
Момичета моля ви препоръчайте ми хубав ресторант за сватба да не е по малък от 80 4овека като капацитет  Hug благодаря ви предварително ,аз знам само Домино и Космос и за сега Космос най ме устройва като големина  Thinking




x. Приморец има две зали които са подходящи. Горната определено е по- хубава  Hug

# 170
  • Мнения: 1 701
От колко години не си виждала Приморец???

Царицата-майка  Peace

# 171
  • Бургас
  • Мнения: 711
Университета за новия свободен ли става на въпрос а за Космос ако се украси не става ли  Thinking защото там за сега е най изгодно

# 172
  • Мнения: 519
И аз искам да питам нещо-знаете ли дали някъде има колела втора употреба?
Благодаря предварително!
  Мисля,че са втора употреба.Малко магазинче за колела има срещу билковата аптека.
Като пресечеш светофара в посока билковата- Ботева,поглеждаш в дясно,в партера на старите блокчета.Няма начин да не го видиш.


На това магазинче отгоре с големи букви е написано "Не продаваме втора употреба".

Призовавам всички да се включваме по темата само със сигурни информаци, а не с такива от рода "мисля, че еди къде си може да има..." Или пък при запитване за даден артикул, напр.конкретна играчка,  да се пускат отговори като "голям магазин за играчки има до новата поща", "провери при арменците в "Славейков" дето продават играчки" и т.н.
Също и "преди три години си го купих от еди къде си" .....
    Възможно е,не споря.Грешката е в моя телевизор и моля да ме извините.

# 173
  • Пловдив
  • Мнения: 4 515
Университета за новия свободен ли става на въпрос а за Космос ако се украси не става ли  Thinking защото там за сега е най изгодно

Да,за новия свободен става въпрос.За мен Космос както и да се украси си остава същия хамбар с инвентар на Балкантурист отпреди 25 години.Ти си решаваш, просто питането ти беше за хубав ресторант за сватба, а не за изгоден  Peace

# 174
  • Мнения: 1 298
Аз питах в предната тема, но нещо не си зададох въпроса както трябва, затова - втори опит  Laughing Къде се измести магазинът, в който продаваха дрехи на MC Baby? Намираше се в Триа, на етажа на Oviesse, в момента на негово място е преместена Бианка.

Доколкото съм информирана магазина ще го отворят до Малибу на 1 юли  Wink

# 175
  • Бургас
  • Мнения: 711
Горгона нали знаеш хем да е хубаво хем да в ефтино  newsm62 но разбрах преди малко 4е Университета събира 60-70 4овека а сме пове4е  ooooh!

# 176
  • Бургас
  • Мнения: 3 075
MuMka , проверихте ли за Десео, в хотелски комплекс Атлантис- Сарафово:



http://www.programata.bg/?p=71&l=1&c=4&id=5305
http://www.atlantis.namore.info/galeria.php

Мой колега ще си прави сватбата там през септември. Каза, че разрешавали да се вкарва алкохол и менюто излизало по 30 лв на човек.
А ресторанта е много класен!  Peace

# 177
  • Мнения: 167

В детския магазин Кокодрило ...
 

  Къде е сега Кокодрило?
Александровска 111, в Базар Алекс, като тръгнеш от централния площад нагоре, в посока обратна на гарата, гледай първата висока сграда в дясно, входа им е тесен, огледай се... Joy

# 178
  • Бургас
  • Мнения: 2 452
Аз питах в предната тема, но нещо не си зададох въпроса както трябва, затова - втори опит  Laughing Къде се измести магазинът, в който продаваха дрехи на MC Baby? Намираше се в Триа, на етажа на Oviesse, в момента на негово място е преместена Бианка.

Доколкото съм информирана магазина ще го отворят до Малибу на 1 юли  Wink
Ай, дано! Мерси Simple Smile

# 179
  • Пловдив
  • Мнения: 4 515
Горгона нали знаеш хем да е хубаво хем да в ефтино  newsm62 но разбрах преди малко 4е Университета събира 60-70 4овека а сме пове4е  ooooh!

Миме,мяма такова нещо- нашата сватба беше там - 112 човека гости плюс DJ фото и видео на отделна маса- 115.Щом е септември обаче наистина нямаш време,успех!

Общи условия

Активация на акаунт