Къде в Бургас (18)

  • 41 468
  • 464
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 1 259
Някой може ли да ме насочи към някоя агенция или просто магазин за украса... с балони, панделки и пр.

# 241
  • Мнения: 917
Нина и Снежа. Като вървиш по Гладстон, към Сан Стефано, преди дългия блок, вдясно. ул."Димитър Благоев"60 . Зоза е фирмата. Мога да ти изкарам карта от бгмапса, ако искаш.
тел.0888417221;0889628337
http://zozadecor.webs.com

# 242
  • Мнения: 142
ако някоя от вас е обръщала внимание, къса са на най- сносна цена пюретата на гербер,

# 243
  • Мнения: 193
Като че ли в Йори-то....

# 244
  • Мнения: 519
Търсим плавници за госпожица на 10 години. Други идеи освен срещу археологическия музей?




В Пикадили Peace
Ей сега гледах и брошурата на Карфур.Там ги продават в комплект с шнорхел и маска.

# 245
  • Мнения: 191
Къде в Бургас може да се мине най евтино годишен преглед на автомобил.Застраховката ми е към Левинс - ако има някакво значение.

# 246
  • Мнения: 142
Къде в Бургас може да се мине най евтино годишен преглед на автомобил.Застраховката ми е към Левинс - ако има някакво значение.

Мойто мъж каза че навсякъде била една и съща цената, около 30-35 лв  Peace

# 247
  • Бургас
  • Мнения: 3 070
Търсим плавници за госпожица на 10 години. Други идеи освен срещу археологическия музей?
В Пикадили Peace
Ей сега гледах и брошурата на Карфур.Там ги продават в комплект с шнорхел и маска.
Плавници за деца видях днес на витрината на спортния магазин в Бургас Плаза, който е точно срещу Старбъкс (на влизане). Peace

# 248
  • Мнения: 522
добро утро момичета. Трябват ми координати на фирми които редят дюшеме.

# 249
  • Мнения: 1 813
Отзиви за фотоепилация в Бургас?  Thinking

# 250
  • Бургас
  • Мнения: 703
добро утро момичета. Трябват ми координати на фирми които редят дюшеме.

само недей при Краси паркет , при цикленето и лакирането си оставиха ръцете, минаха една ръка и казаха готово, след това като се загледахме на места имаше още боя от латекса, не бяха изциклили както трябва.

Отзиви за фотоепилация в Бургас?  Thinking

За фотоепилация се прави най добре есента и зимата, когато слънцето не е толкова силно.
Аз имам 8 процедури до тук, ефект мога да споделя след 5 тата,  салона който посещавам е в Славейков . Светлината е IPL, ако те устройва на лични ще ти пратя кординатите.

# 251
  • Бургас
  • Мнения: 5 897
в Кенвело има 70% намаление

# 252
  • Мнения: 166
Момичета,знаете ли къде в бургас има магазин за домакински уреди 2-ра употреба,в който да издават гаранция?

# 253
  • Мнения: 193
Сещам се на прима виста за магазина на Гурко, срещу тенискорта, но незнам дали дават гаранции.... 

# 254
  • Мнения: 668
Сещам се на прима виста за магазина на Гурко, срещу тенискорта, но незнам дали дават гаранции.... 
За някои уреди дават 6м. гаранция  Peace

Общи условия

Активация на акаунт