Къде в Бургас (18)

  • 41 513
  • 464
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 201
Да знаете къде се премести магазин "Агата", последно беше до стоматологията?

# 271
  • Мнения: 1 813
Да знаете къде се премести магазин "Агата", последно беше до стоматологията?

Миналата пролет беше на Богориди малко след хотел Плаза.

# 272
Сега е на "Александровска" след Кенвело. Има добри попадения, но и доста парцали...те май имат магазин и в Несебър, а в този в Бургас само чистят стока и е доста семпъл.

# 273
  • Мнения: 430
Да знаете фаянсаджия,но проблема е,че не ми трябва да ми прави банята применрно,а ми трябва ,за да ми изреже една плочка за сифон и ми се струва ,че където и да ида ще ме изгледат злобно,но все пак ако някой знае да праща координати!

# 274
  • Бургас
  • Мнения: 5 914
Сега е на "Александровска" след Кенвело. Има добри попадения, но и доста парцали...те май имат магазин и в Несебър, а в този в Бургас само чистят стока и е доста семпъл.
няма го вече и този и за това Пети пита къде  се е преместил

# 275
  • Бургас
  • Мнения: 610
не мога да открия пл. Свобода. да знаете къде е?
чичко гугъл посочи градинката на хотел България както и общината

 Joy

Трудно ще го откриеш, защото парко-мястото пред блока ми е по-голямо от този площад  Joy

Това е площада ЗАД Общината или зад НАП, по памет не се ориентирам точно коя сграда беше... наскоро направиха и там "градинка" или фонтан, точно на ъгъла пред галерията, до казаните за смет  Joy
страшно описание ти дадох, но е точно така - едва ли сте предполагали, че тази педя земя е площад  Wink

# 276
  • Бургас
  • Мнения: 610
А аз искам да попитам за адреси на магазини за спортни дрехи, но не за спорт, а за ежедневието... как да обясня точно какво търся... суитчъри, тениски, потници, потури, шорти, панталони... абе всякаква модерна и актуална дреха, но да е от трико...

Един вид, ако да рече, имам 2 чифта от един и същи модел гащи, модела да е такъв, че с единия да мога да си правя джогинг сутрин, а с другия да ходя на диско вечер...

Дали обяснява правилно недоспалата ми главица?

Абе стрийт мода с една дума, но само от трико. И мъжко и дамско.

Може и да не са в Бургас магазините, но да не са маркови (примерно пума, адидас...), и да не е турски, китайски и димитровградски боклук, искам качество.

Благодаря!

# 277
  • Мнения: 201
Сега е на "Александровска" след Кенвело. Има добри попадения, но и доста парцали...те май имат магазин и в Несебър, а в този в Бургас само чистят стока и е доста семпъл.
Да знаете къде се премести магазин "Агата", последно беше до стоматологията?

Миналата пролет беше на Богориди малко след хотел Плаза.
Благодаря за отговорите. Днес откскочихме до Несебър, в Бургас нямали вече магазин.

# 278
  • По света и У нас
  • Мнения: 1 409
irina_boneva - за пигментните петна, моя позната е останала доволна от процедурите в козметичния салон до магазин Штъркел, но аз лично не съм ходила  Peace

*Poli* - в случай, че все още ти трябва парти магазин/или за украса, ето още няколко места:
- Парти Агенция Кригея, имат в 2 магазина, единият на ул.Възраждане, почти срещу шоколадова къща Валентино, а другия на ул.Страхил /успоредан на Републиканска/
- магазин за парти артикули има и на ул. Кирил и Методий, в близост до светофара с Демокрация
- както и на Стефан Стамболов, малко преди Калината като се движиш от Новата поща в посока Новия съд
- иначе продават, но в по-ограничен асортимент в Метро, Била, Карфур

# 279
  • Бургас
  • Мнения: 380
Някой да знае добър мануален терапевт?

# 280
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Някой поръчвал ли е снимки от тук http://www.snimkitevi.com/store3/
И къде в Бургас има Speedy,където може да се получат снимките?

# 281
  • у нас
  • Мнения: 5 710
Някой поръчвал ли е снимки от тук http://www.snimkitevi.com/store3/
И къде в Бургас има Speedy,където може да се получат снимките?

да, поръчвам от там. Доволна съм. Носят ми ги с куриер. Иначе офиса на Спиди се намира на ул.Шейново, където беше картовия център на Инвест банк  Peace

# 282
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
С куриер вкъщи ли ти ги носят и колко струва тази услуга?

# 283
  • у нас
  • Мнения: 5 710
4,5лв, а до офис 3,8 лв  Peace

# 284
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Благодаря   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт