Къде в Бургас (18)

  • 41 519
  • 464
  •   1
Отговори
# 330
  • По света и У нас
  • Мнения: 1 409
Момичета търся килим за детската.Къде мога да намеря нещо на сносни цени?Аз се сещам единствено за Домко.

Виждала съм и в Бриколажа  Peace .... другото е Carpet Max .... имат 2 магазина, единият е в посока Меден Рудник, след Бриколажа, на един ред с 1001 Бани или нещо от сорта за оборудване за бани  newsm78, а другият на ул.Транспортна
http://www.carpetmax.bg/read.php?name=90?=bg
Успех  Hug

# 331
  • Бургас
  • Мнения: 10 346
Момичета търся килим за детската.Къде мога да намеря нещо на сносни цени?Аз се сещам единствено за Домко.

Виждала съм и в Бриколажа  Peace .... другото е Carpet Max .... имат 2 магазина, единият е в посока Меден Рудник, след Бриколажа, на един ред с 1001 Бани или нещо от сорта за оборудване за бани  newsm78, а другият на ул.Транспортна
http://www.carpetmax.bg/read.php?name=90?=bg
Успех  Hug

Благодаря!   bouquet

# 332
  • Мнения: 2 249
Момичета търся килим за детската.Къде мога да намеря нещо на сносни цени?Аз се сещам единствено за Домко.
доста имаше в магазина който е между мола и Шел-забравих как се казваше-само за подови настилки е,но бяха от тънките-тип мокет,но пък имаше на промоции от дебелите по-плътни с весели цветове(ние взехме такъв-синъо,жълто,оранжево)-може нещо да ти пасне
гледах и един доста голям и добре зареден магазин и на Гладстон-малко след Младежкия дом посока билкова

# 333
  • Мнения: 1 813
Препоръчайте фирма за интериорни врати, моля!
Наскоро правих мащабно проучване на предлаганите врати в Бс и накрая се спрях на една малко известна фирма, където предлаганите врати най-много ми харесаха: http://www.bge.bg/indexBG.html До края на юли очакваме да ги монтират и тогава ще мога да дам повече отзиви. Ако искаш, иди да ги видиш, на Сливница 68.
Между другото, сегашните ни врати са от Карабулев, но не ги препоръчвам, защото увиснаха и не могат да се затварят, а и бравите им се натискат много трудно.
В Интекст, магазинът над Ритуалната зала, вратите изглеждат добре, но чух от няколко места, че не спазвали сроковете.
В Канор вратите са китайски, което ме отказа от тях.
В Бургасдор, магазинът на Фердинандова, попаднах на някакъв ненормален продавач, който едва не ме изгони, но и вратите им не са нищо особено.
Ако имаш някакви конкретни въпроси за врати, интериорни или блиндирани, пиши ми на лични, че в последния месец станах спец  по въпроса Laughing


Мнооооооого съм ти благодарна за инфото! Тъкмо щях да задавам такъв въпрос, но се сетих,че някой е писал.
Ние вчера ходихме в "Baumax" , но нищо не харесахме. Решихме, че най-вероятно ще са по поръчка и сега ще разгледам сайта, който си дала.

А по принцип при вратите кои са най-най ?  newsm78

# 334
  • Мнения: 239
Здравейте , можете ли да ме насочите къде да търся уплътнение за хладилник (за вратичката) ?

Попитай в някой сервиз за подобни уреди или такъв магазин втора употреба Peace! На нашия хладилник му се счупи едно от рафтчетата, които са на вратата му - занесох го в такъв магазин и помолих човека, когато зарежда със стока да ми потърси подходящ размер - около 20ти чакам резултат. При мен нещата са  по-специфични, предполагам, че при теб ще е по-лесно.....все ще има някой развален хладилник, на който да се използват частите!
Успех Peace!

# 335
  • Бургас
  • Мнения: 2 452
Препоръчайте фирма за интериорни врати, моля!

Ето от тук са нашите и съм много доволна http://www.design-shopov.com/.

# 336
  • Мнения: 970
А по принцип при вратите кои са най-най ?    newsm78

Аз харесвам  от МДФ-имат по-модерна визия ,но мъжо каза че от чисто дърво са по-хубави и такива сложи.
Пък аз притенции немам моя апартамент е с МДФ врати Wink а неговия-както иска да си го прави Simple Smile

# 337
  • Мнения: 16
Здравейте , можете ли да ме насочите къде да търся уплътнение за хладилник (за вратичката) ?

Фирма Апогей 99. Белия блок към края на Фердинандова.

# 338
  • Мнения: 262
Здравейте , можете ли да ме насочите къде да търся уплътнение за хладилник (за вратичката) ?

Фирма Апогей 99. Белия блок към края на Фердинандова.

Мерси , знам го блока ще потърся там.

# 339
  • Мнения: 280
Привет,
Търся безмлечна каша от ЕЛДА. Някой да е срещал, че аз неможах да намеря   Rolling Eyes

# 340
# 341
  • Мнения: 3 621
Привет,
Търся безмлечна каша от ЕЛДА. Някой да е срещал, че аз неможах да намеря   Rolling Eyes
такава каша видях в детския магазин в кооперацията на Сан сити която е до Била в Славейков, можеш обаче да провериш в Щъркела или в Бамболино. Това са магазините които са най-добре заредени с детски храни

# 342
  • Мнения: 6
Уф, много е безвкусна тази каша ама Laughingколкото и да е полезна.
 Аз съм купувала от Щъркела Peace

# 343
  • Мнения: 280

В Щъркела я нямаше като търсих, но за Бамболино не се сетих  Rolling Eyes Ако не ще тръся в Славейков
Благодаря   bouquet

# 344
  • London, baby
  • Мнения: 800
Момичета, някой има ли информация на кои линии Бургас - София дават билет без име? И евентуално някой да има познат, който да работи там?

Общи условия

Активация на акаунт