Къде в Бургас (18)

  • 41 558
  • 464
  •   1
Отговори
# 360
  • Бургас
  • Мнения: 4
Търся спешно DJ  за сватба в Бургас,моля ако някой има координати да ми помогне.

# 361
  • Мнения: 249
Момичета, къде в Бургас има анатомични ванички на CAM, нямам много време да обикалям с малката  Simple Smile

# 362
  • Мнения: 7
някой знае ли от къде мога да си купя подобна количка тип чадър.http://www.diapers.com/Product/ProductDetail.aspx?productId=16817

# 363
  • Мнения: 17
Аз мога да ти подаря такава количка, стига да не съм я хвърлила, довечера ще проверя и ще ти пиша  Peace

# 364
  • Мнения: 167
 Hug Благодаря за инфото за клатушките!

# 365
  • Мнения: 146
Къде в Бургас се ремонтират електронни везни?

# 366
  • Бургас
  • Мнения: 1 233
Къде в Бургас се ремонтират електронни везни?
Например в Карат сервиз, Миг сервиз и т.н. по-принцип на везната си е написан сервиза  Peace

# 367
  • Бургас
  • Мнения: 341
Момичета къде мога да си закупя такава кошара люлка.....оглеждах по магазините , но такава по-компактна /60/120/ и цялата в оградка единствено в Mother care видях и то на цена 600 лева!!!

http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=23_69&products_id=2564

Тази която показвам съм склонна да си поръчам от този сайт..... ама все пак ми се искаше "око да види, ръка да пипне" а и доставката ще оскъпи с около 20 лева!

Благодаря!

# 368
  • Мнения: 7
Момичета къде мога да си закупя такава кошара люлка.....оглеждах по магазините , но такава по-компактна /60/120/ и цялата в оградка единствено в Mother care видях и то на цена 600 лева!!!

http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=23_69&products_id=2564

Тази която показвам съм склонна да си поръчам от този сайт..... ама все пак ми се искаше "око да види, ръка да пипне" а и доставката ще оскъпи с около 20 лева!

Благодаря!
В ДЕЛФИН НЯМА ли?По принцип там има всякакви модели и можеш да си поръ4аш и по каталог.

# 369
  • Бургас
  • Мнения: 145
Кошари на фирма Арбор се продават в Слънчо - близо до плащад Кирил и Методии и в Делфин - зад операта.
Ние сме с такова легло и съм много доволна.

# 370
  • Бургас
  • Мнения: 3 077
magare, в Слънчо със сигурност ако няма този размер можеш да я поръчаш. С дъщеря ми ползвах такава и смело твърдя, че е много хубава. Продадох я сега, само защото не е бяла, а за новата детска стая залагам на този цвят.  Tired

# 371
  • Бургас
  • Мнения: 341
Благодаря ви за бързите отговори Heart Eyes

В Слънчо влизах , но като че ли имаше само сгъваеми кошарки Simple Smile виж за Делфин не се сетих , те даже са една верига май със Слънчо Simple Smile

Благодаря ви още веднъж  Peace

# 372
  • Мнения: 668
Аз видях такава кошара в Карфур преди 2 дни  Peace

# 373
  • Мнения: 149
къде може да се намери слинг - Премакс или подобен

# 374
  • По света и У нас
  • Мнения: 1 409
Момичета, къде в Бургас има анатомични ванички на CAM, нямам много време да обикалям с малката  Simple Smile

Продукти на CAM предлагат в Полиема /магазина на Чико на Богориди/, за по-бързо и удобно може да им прозвъниш 840 109  Peace

Общи условия

Активация на акаунт