Къде в Бургас (18)

  • 41 474
  • 464
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 591
Момичета, има ли в Бургас магазин, който да продава gift vouchers ...

# 391
  • у нас
  • Мнения: 5 696
Момичета, има ли в Бургас магазин, който да продава gift vouchers ...

има, в момента се сещам за един м-н в Трията, ама кой беше  newsm78

# 392
  • Мнения: 440
Зависи за какъв подарък. Ако е за жена и мислиш, че е подходящо, ти препоръчвам Умбопо. В този магазин за мъниста и изработка на бижута, който наскоро открих, заради едно момиче тук в темата, може да купиш такъв ваучер. Като се движиш по Богориди към Морската градина, се пада от ляво, в уличката, където е заведението Адонис.
http://www.umbopo.com/

# 393
  • Мнения: 5 539
Момичета, има ли в Бургас магазин, който да продава gift vouchers ...
Бонжур

# 394
  • Мнения: 591
Благодаря ви за отговорите момичета!   bouquet
 По-скоро от някой магазин за дрехи бих искала да взема ваучъра ...Ако някой се сети за още места, да свирка...че понеделник наближава  Rolling Eyes А, да - за жена е.  Simple Smile

# 395
  • Бургас
  • Мнения: 3 070
В магазина за бельо на страничния вход, който е на Трия (входа от страната на Ред Фокс) знам, че продават такива ваучери. Там има хубави неща!  Peace

# 396
  • Бургас
  • Мнения: 213
Като е за дрехи се сещам за Том Тейлър, бяха подарили на мъжа ми ваучер; и за бельо - днес ми казаха в Триумф в МОЛ-а, че правят така. Peace

# 397
  • Мнения: 193
И в Levi`s имаше зимата.

# 398
  • Мнения: 591
Благодаря, момичета! Ще погледна и в тези магазини.   bouquet

# 399
  • По света и У нас
  • Мнения: 1 409
Irra - и в Oviesse на 3тия етаж на Трията предлагат ваучери ... Няма ограничение за начална стойност ... както и да е само за дрехи ... т.е. може да си избереш от всичко което предлага магазина  Peace ... Два пъти вече съм купувала за тази година ....
По принцип като купуваш ваучер, питай дали има някаква валидност, т.е. до кога може да се използва  Peace

И само за инфо, и в книжарници Хеликон предлагат ваучери .... както и подобие на ваучери има и в Пингвините  Peace

# 400
  • Мнения: 65
Момичета,ще ме светнете ли къде има булченски магазини,не сватбени агенции,където да има избор на булченски и шаферски рокли,чаши ит.н. Въобще всичко за сватбата. Аз се сещам за един срещу операта,но за други не. Пък отдавна мина моето време, а сега ще трябва да разхождам по магазините зълва ми, а знам само един Hug

# 401
  • Бургас
  • Мнения: 3 070
на Мара Гидик има булченски магазин. На Цар Симеон (Републиканска) в кооперацията, където едно време беше фото Енгибаров също има. Мисля, че бяха Романтика. Отстрани на църквата Кирил и Методий - над заведението Понт Евксинт.  Peace

# 402
  • Бургас
  • Мнения: 337
Имам въпрос към ва моми4ета отново.Къде мога намеря красива икона на нормална цена,но да е наистина нещо хубаво.Ще правим кръщене на малката и ми се иска да подарим икона на кръстниците Hug Hug Hug Hug

# 403
  • Мнения: 193
Отстрани на църквата Кирил и Методий - над заведението Понт Евксинт.  Peace
Цъ... вече няма там.

# 404
  • Мнения: 5 539
Момичета,ще ме светнете ли къде има булченски магазини,не сватбени агенции,където да има избор на булченски и шаферски рокли,чаши ит.н. Въобще всичко за сватбата. Аз се сещам за един срещу операта,но за други не. Пък отдавна мина моето време, а сега ще трябва да разхождам по магазините зълва ми, а знам само един Hug
И до спирката на Операта има булченски магазин с много красиви рокли.

Общи условия

Активация на акаунт