ЮЛСКИ бебчета и мами - тема 50

  • 14 035
  • 294
  •   1
Отговори
# 45
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Запис.Не ми се пише...... Tired

# 46
  • Мнения: 1 465
Ох *Роси* как ме разсмя с твоя "къщовник", но прозвуча много сладко hahaha Joy Ама защо ще му вземаш ключа?

# 47
  • Мнения: 65
Ох *Роси* как ме разсмя с твоя "къщовник", но прозвуча много сладко hahaha Joy Ама защо ще му вземаш ключа?
За да не "събори" къщата, всеки път когато реши да помага и се засили да бърше прах взема кърпата за под, то верно и двете са сини, но тая за под е видимо по-голяма и по-груба от тази за прах, но пък всеки път пита, пристига и гордо казка: "Е, този път нали уцелих коя кърпа да взема?", май ще напиша указания и легенда на вратата на килера.

# 48
  • Мнения: 40
Аз съм на 28, а съпругът ми е с 5 години по-голям от мен, но възрастовата разблика няма значение, когато се разбирате и знаете какво искате. И аз и съпругът ми сме поживяли, т.е. бурните, безгрижни години, сега сме улегнали и ни интересуват съвсем други неща.  Мен преди в петък и събота да ме вържеш не мога да си стоя в нас, а сега ако излизаме, все по-тихи места търсим, за да можем да си чуемприказката.
Мама е по-малка от тати с 19 г., а са женени вече близо 30 г. и имат щастлив брак.
Всичко е до хора и нагласа.

# 49
  • София
  • Мнения: 3 581
относно мързела на татковците - аз му казвам на моя, че ако не побърза с ремонта на стаята ще трябва да пере той дрешките и да ми носи в болницата / щото чакам да се направи стаята, да се сглоби леглото и в неговите шкафчета да си редя дрешките/. Той много мрази да пуска пералня, а пък са ги глади леле-мале  Joy. Сега маже оттатъка  Mr. Green

# 50
  • Мнения: 7
Моят бъдещ татко все казва, че има време и не си дава зор.Вчера му казах, че трябва да купим ваничката и още няколко неща за бебка и да си стегна сакчето за болницата, а той ми отговори "Стига бе, жена, до десети юли има още един месец! Ти да не мислиш, че бебето ще излезне по-рано"  #Crazy
Сега вместо да оправи тавана на банята (само това остана от ремонта) или да отидем на рзходка, защото цял ден чистих и на тая жега седях до печката да има какво да яде и мисля, че заслужавам нашия отиде да си покара мотора понеже го били нервирали в работата  Twisted Evil

# 51
  • Мнения: 9 089
Зори - да питам ли какво е станало или е просто моментна депресия...?  Hug

Микробиологията е важна не за друго, ами при нормално раждане не бива да има гадинки в канала. При по-ранна бременност (не в 9 месец) гъбична инфекция може да доведе до преждевременно раждане. На око не може да се преценя дали течението, което всички имаме, е безопасно или не, затова е хубаво да се следи. Но сме вече на финала, което пък значи, че като за последно е хубаво да ни изследват преди раждането, още повече че се полага по каса.

Моят мъж е спокоен като...темерут Laughing Предполагам не може да се осъзнае. И за него има време, мноого време...

Днес дойдоха да почистят единия климатик (нали ви бях разправяла за вонята), утре ще дойдат за другия...на въпроса: защо мирише? отговорът е: получава се конденз във вътрешното тяло. въпрос: има ли спасение? отговор: не. сега като го почистим, ще е свежо и след няколко седмици пак ще мирише Crazy

Утре съм при док да си взема резултатите от секретите -оф, дано не трябва да слагам глобули някакви, и дано аналният секрет е ок - не че знам какво се пие или прави, ако не е ок Crazy

# 52
  • Мнения: 32
Миме, нито един секрет не ми е взиамала, обясни ми, че здравната каса не го поема това. За дискотеките си е така, забелязвам как все по- често си правим домашни сбирки, кротки, хапване и пийване или си избираме някоя по- спокойна пицария. Старост нерадост явно Joy.
Сиско, аз бях със същото ниско кръвно, сега съм със 110-120/ 80. На мен ми пуска кръв и урина всеки месец, но не ми казва разултатите.
maminceto__ , влагалищен секрет се взима, да ти види миркобиологията там, дали всичко си е в норма, до колкото знам трябва да ни вземат, преди раждането, за да не предадем нещо на бебето, като излиза. Малко идиотски го обясних Blush.
Стеф, мерси Hug
Линет, може верно от жегите да е, иначе наистина нямаше да те пусне ако е нещо лошо. Наспи си се и утре спокойно си отиди. После чакаме да пишеш какво е станало.
*Роси* , то и за мъртви не е, то живите са се вмирисали в това време, а за мъртвите да не говорим Laughing. За кремчетата не си изкукала, но аз днес ударих дъното. От тези жеги, в комбинация с килограмите които съм качила, плюс дебелите дънки , с които си ходя се изринах на сгъвките, като бебе и днес след банята нападанах Бочкото Embarassed. За първескините да кажа, подейства моментално, да сте спокойни, добре са ни го препоръчали Laughing. Изследването ще си го правя при частната ми лекарка, щом ще го плащам предпочитам тя да ми го вземе, да не говорим, че няма да ме разкарва напред назад по разни лаборатории и ще й звънна по телефона, да ми каже резултата.
Берушка, моят не се шашнал, но той няма връзка с главния мозък. Но на моята приятелка се е спекъл здраво, миналата седмица отиде да види как е в тоалетната, защотото се забавила и супер притеснено каза, че го хаванало страх, че нещо й е станало. Толкова беше притеснен, че не посмях да се разсмея.
Аманита, как си, нещо станало ли е или просто хормоните са те нападнали?

 

# 53
  • Варна
  • Мнения: 893
Стеф потърси ароматизатор за климатик  Peace
тук продават в Пикадили, на друго място не съм търсила честно казано Rolling Eyes но предполагам че има  Peace

# 54
  • Мнения: 5 250
Да се запиша и аз в новата тема, много ми е сладко бебето на първа страница  Heart Eyes
Сутринта с още няколко момичета ходихме на курса на 9 месеца, беше интересно. Въпреки, че повечето неща ги знаех, научих и други полезни  Hug
А следобед бях на консултация, много съм доволна. Всичко с бебето е наред, тежи 2600 гр., взех си болничния, пуснаха ми изследвания всякакви, направиха ми запис на тоновете, до тук се оказа, че съм + 11 кг. Доволно според акушерката, а според мен малко множко, но... Wink Вече ще ходя всяка седмица на консултация, до деня на секциото ( на 15.07).
Говорите си за разликата в годините, аз съм на 28, а мъжа ми е на 32  Peace Млади се излъгахме Wink но пък не съжаляваме и двамата. Тъкмо след време ще можем да опитаме за наследник №3  Hug

Последна редакция: чт, 11 юни 2009, 20:35 от Radina

# 55
  • Мнения: 232
Да кажа за тоновете - моят запис също отчете тонове над 160, в началото се движат близо до 160, но после бебинка се събуди, взе да рита коланите и се усилиха и варират до 180, но като ми ги погледнаха казаха, че са ок!
Моят също е мега спокоен, ама то на неговата глава се пишат разни приготовления де, като се мота сега, ще се юрка после наведнъж.

# 56
  • Мнения: 126
Здравейте настоящи и бъдещи мами!

Може ли да включите моята приятелка във вашия списък. Тя си казва Радина на 25 год. и чака второто си дете, което май ще е момиченце на 4 юли.
БЛАГОДАРЯ!
И двете сме от Сливен, но аз сега живея в Испания и мисля да я изненадам като я включа в този списък. Аз самата съм включена в родени през декември 2008.

# 57
  • Canada
  • Мнения: 649
Здравейте мамчета, цяла тема изпуснах, но бях в командировка и нямах достъп до нетче...
Още не съм казала, че според мен Варненската среща мина много добре - радвам се че се запознах с такива готини настоящи и бъдещи майки!!! Hug
Марулке, откъде взе динята, че и аз си мечтая от седмица-две, а особено сега като се изпържих по време на командировката, съвсем ми се дояде... #Crazy
Радина, много се радвам че и ти мислиш за наследник №3... И ние с мъжо засега сме така.. Трябва да има повече дечица... Peace
По повод възрастовата разлика: аз съм почти на 30, мъжът ми на 36, но и според мен това няма толкова голямо значение. Е, не съм фен на разликата от 30 години... Crazy
Сега се връщам да чета какво съм изпуснала...

# 58
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881

Марулке, откъде взе динята, че и аз си мечтая от седмица-две, а особено сега като се изпържих по време на командировката, съвсем ми се дояде... #Crazy


Снощи в Кауфланд бяха по 69 ст килото и не се и замислих, грабнахме една и ще си я хапна с кеф.  Blush

# 59
  • София
  • Мнения: 6 140
Да ви се похваля-вече си имаме количка! newsm44 newsm44 newsm44 Следобед ми се обадиха от Премама,че е дошла и отидохме да си я вземем.Купихме и страхотна чанта за количката,че към нея има само дъждобран и чувалчета за крачетата.С това списъка с покупки е изпълнен. smile3534 От тук нататък всичко ще е за задоволяване на глезотията на мама newsm03
Stef,благодаря за темата    bouquet
Julsko bebe,твойта докторка май е единствена по рода си #2gunfire А пък татко ти направо ме разби Joy Joy Joy
Cveten prashec,ми тя твойта девойка е рекордьорка smile3501
Добре дошли на новите мамчета Hug

Общи условия

Активация на акаунт