Бъдещи и настоящи мами - ЮЛИ 2009 - Тема 53

  • 12 916
  • 288
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 425
Ехаа имаме си още бебета  newsm74
Честито на Ети и Цветен прашец. Да са им живи и здрави бебоците и много да радват всички.

Момичета аз да ви се похваля май ще ставам вуйна  Crazy На нашият бъдещ татко сестра му (май зълва ми се пада) има  EFP и в понеделник ще я водя на доктор да видим какво е положението. Ние с нея сме съученички от първи клас и сме си много близки приятелки от много одавна и сега ми е едно такова много вълнуващо. Малко неочаквано се получиха нещата и в първия момент бяхме много шашнати (аз бях с нея като прави теста), но се радвам, че с бъдещия татко решиха да има бебе.
Сега отивам да се оправям, чеднес съм на очен. И аз съм в оная клиника дето повечето ходиха и замалко да се падна при тази докторка, при която Мимето си беше поревала, но нали може всеки момент да родя и исках възможно най - ранния час, та и се размина на жената още една бременна  Joy

# 31
  • Мнения: 24
Тани 80 в болницата , в която ще раждаш мисля че около час два след раждането те качват в стаята ти, поне такива са моите впечатления от там Heart Eyes

# 32
  • Мнения: 36
Берушка-ей,супер-още бебета
Лилчо 13-аз го пропуснах този момент,сега вече почти не шава-ослушва се и реше плитките за дефилирането=раждането

# 33
  • София
  • Мнения: 121
EТИ, ЧЕСТИТИ РОЖБИ!!! ИЗБРАЛИ СТЕ ИМЕНА НА ПОБЕДИТЕЛИ - ДА СА ВИ ЖИВИ И ЗДРАВИ !!!
[/b]
Наистина се чудехме какво става с вас, браво на теб, че си изтърпяла геройски и сега ти желаем бързо възстановяване  bouquet Бебоците са много сладички, майче са еднояйчни Simple Smile

Аз за колани не съм правила проучване , дано не ми се налага да правя. Мисля да се справя без него, но знам ли newsm78
А4, вчера майка ми подари и бебешки албум и дневник - така се води. Това е най-тривиалното и традиционното , но за друго несе сещам. А също може и отливки на краче или ръчичка, не само отпечатъци. Но, незнам къде може да се направят newsm78 Много инфо дадох, само предположения Joy
Аманита, а твоят прилеп виещ на умряло ме разби вчера  Joy Wink

Хубав ден!

# 34
  • София
  • Мнения: 39
Момичета, къде ходите на очен?

# 35
  • Мнения: 5 246
Леле, почна се  Crazy

Честити бебенца на Ети! Да са живи и здрави!  bouquet bouquet bouquet

А за Касиди някой знае ли нещо  Thinking

# 36
  • София
  • Мнения: 121
Леле, почна се  Crazy

Честити бебенца на Ети! Да са живи и здрави!  bouquet bouquet bouquet

А за Касиди някой знае ли нещо  Thinking

Радина, погледни на родените ни бебета. А ако знаеш, че са родени и имаш предвид дали са добре, Стеф мисля засичаше майка й в друга тема и от там разбрахме, че са се родили Peace

# 37
  • Мнения: 36
galeto 123-има направени в рамка комплектчета на Baby art,купуваш си го и си го правите вкъщи,но според мен са скъпички-около 40 лв,има и триизмерни;преди време в един форум ми обясняваха как са си направили от пластелини,много сладко

# 38
  • Мнения: 32
Kukumiavche, наистина е много неудобно това положение, но по- добре малко да се напънеш и да кажеш от колкото хората да си дадат парите за безсмислени работи, които да се чудиш ти къде да слагаш и какво да ги правиш. Помисли си какво ви трябва и по- евтино и по- скъпо, пък всеки ще си прецени какво му е по джоба. Само дано не си преценят еднакви неща Laughing. Вие къде ще се жените и ние сме на сватба другата събота, да не ви засечем? Laughing
Сиси, няма как да я преправя, няма мегдан за отпускане, но мисля, че и така ще стане, даже приятелят ми одобри (не че щях да се съобразя с неговото мнение Laughing), но и така ще стане, само едно шалче може да потърся, да е малко по- така и мисля, че съм ок Hug.
Ехееееее, още бебета newsm68 newsm44. Да са ти живи и здрави, скоро да ви изпишат и да си се приберете в къщи при баткото и таткото. Честито, Ети newsm51
Ами, А4, какво да ти кажа, аз се смея, ама като се змислиш хич не е смешно, ама какво да се прави Laughing. Аз за сега съм мислила само пано с отпечатаци.
А, Ra4e_2009 , на тебе пушката няма да ти я предлагам, че ти твоето животно ще го лежиш, ние с Аманита, можем да минем между какпките Joy.
Усмивка , вчера се чухме, каза, че е добре, очаквала по- страшно да е, каза, че не било, болката не била толкова силна, както очаквала, подразни ме, че спала по гръб, без да и стане лошо, вече си виждала кокалчетата, било и леко и корема и спаднал, с голям кеф ми го съобщаваше Joy. За съжаление нямаше места горе и я държаха в реанимацията и каза, че ще полудее вече иска да си види бебето. Видяла го е за малко и е била неадекватна от упойката. Днеска пак ще ходя до Майчин дом и ще се пробвам да я видя, дано е вън от реанимицията.
Тани, тука те държат 24 часа в реаимацията, поне в Майчин дом и никой не може да влиза при теб. Моята приятелка са я изкарали от родилното, минавайки само я е вдидял и до там, не го пускат още.

# 39
  • Мнения: 132
Записвам се и сядам да ви чета,че ак сте изписали цели фермани  Joy

# 40
  • Мнения: 5 246
galeto123 да знам, че са се родили бебоците. Питах дали някой знае как са?  Rolling Eyes

Ra4e_2009 благодаря  Hug Мъжа ми снима и първото ми раждане, даже имам и снимки, които мога да пусна ( но не са за хора със слаби сърца) Wink

# 41
  • Мнения: 132
Да се похваля..вече съм готова за болницата,днес бях на кола маска...обаче...такава болка беше този път  ooooh! не помня така да ме е боляло при кола маска #Crazy

Сладурано,кога ще раждаш  newsm78-питам,за да знам кога да си предвидя и аз колата маска  Peace

# 42
  • Мнения: 32
Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 10 нови отговора.
Beru6ka, супер още бебета, много плодотворна година Joy. Да има лека и безпроблемна бременост.
Сиско, в 7- ма поликлиника има частна очна клиника, с направление не плащаш нищо за прегледа. Медицински център Светлина, София, бул. Княгиня Мария-Луиза 191, телефон: 02 9312281.

# 43
  • Мнения: 793
Ми ...аз съм на изчакване Blush...когато бебка реши да излиза.Гледах да е около 15 дни преди термина. Но предполагам че няма да е преди 23-ти защото тогава ми е последната насрочена дата за консултация Whistling

# 44
  • София
  • Мнения: 121
Радина, значи грешно съм разбрала, но не съм си пила кафето още  Tired ето и за вас за днешния дъждовен ден
A4, ако това е BabyArt е много готино  Heart Eyes http://shop.danet.bg/index.php?manufacturers_id=179 Най ми харесват рамките за снимки и отливка за краче и ръчичка. Peace

Общи условия

Активация на акаунт