Жената зодия риби - 7

  • 24 058
  • 433
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 370
аз ще го гледам филма в къщи  след работа и ще коментирам. сега стискайте палциче отиваме да сложат на Ния шините. Rolling Eyes

# 421
  • Мнения: 15 619
Стискам палци за Ния, Иве.  Hug
Филма го пуснах, ама ми идва твърде проповеднически. Ще го догледам на почивки. Засега не ме е разтърсил. newsm78

# 422
  • Мнения: 155
Филмът, според мен, не си поставя за цел да разкрие истината на хората, а по-скоро да ги провокира да мислят, и да се питат "Това, в което вярвам, което знам, което ми казват медии, общество и религия, аджеба вярно ли е?"

Определено филма кара човек да погледне вътре в себе си и да започне да си задава буря от въпроси и точно това ме дразни, че на много от тях не мога да си отговоря и задавайки си ги стигам до извода, че всичко е толкова сложно, а ние сме толкова нищожни.
Ако прочетете някоя от книгите на Мулдашев също ще започнете да си задавате много въпроси. Ясно е, че движещата сила на света са парите и имат власт тези, които ги притежават, но все пак, трудно ми е да повярвам, че света се управлява от шепа хора  newsm78

# 423
  • Мнения: 155
аз ще го гледам филма в къщи  след работа и ще коментирам. сега стискайте палциче отиваме да сложат на Ния шините. Rolling Eyes

 Hug Успех!

# 424
  • Мнения: 370
бЛАГОДАРЯ ВИ МОМИЧЕТА.всичко мина добре. сложиха й шините. засега малко я обиват,но било нормално.има повишено слюнко отделяне,което също било нормално и трябвало да изчезне.неможе да говори всичко.дано свикне по-бързо ида не се притеснява като говори,че се притеснява.похвалисе одеве на нейни приятелчета ,а те й се присмяха. стана ми кофти.много са жестоки децата.казах й ,че ако и друг път й се присмеят ,да им каже ,че един ден тя ще има красиви зъби,а те не. ох,е от това най-много се притеснявах тя да не го преживее кофти ако започнат да й се смеят децата. толкова й говоря натази тема и ще й говоря и й говорих.ама.....
неможах да изгледам филма на Нур.утре наработа ще го гледам и ще коментирам.лека нощ ви желая.

# 425
  • Мнения: 10
На 3-4 поста сте от 30-тата страница, за това реших пак да ви изпреваря...  Whistling Hug 

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=411881.new#new

# 426
  • Мнения: 370
и къде да пишем сега? newsm78

# 427
  • Мнения: 155
бЛАГОДАРЯ ВИ МОМИЧЕТА.всичко мина добре. сложиха й шините. засега малко я обиват,но било нормално.има повишено слюнко отделяне,което също било нормално и трябвало да изчезне.неможе да говори всичко.дано свикне по-бързо ида не се притеснява като говори,че се притеснява.похвалисе одеве на нейни приятелчета ,а те й се присмяха. стана ми кофти.много са жестоки децата.казах й ,че ако и друг път й се присмеят ,да им каже ,че един ден тя ще има красиви зъби,а те не. ох,е от това най-много се притеснявах тя да не го преживее кофти ако започнат да й се смеят децата. толкова й говоря натази тема и ще й говоря и й говорих.ама.....
неможах да изгледам филма на Нур.утре наработа ще го гледам и ще коментирам.лека нощ ви желая.

Иве, не знам дали знаеш, но е модерно да имаш шини, колкото и да ти звучи странно! Имам позната, която е на 24г и оня ден я срещнах. Беше с шини, според мен е вече късно да си оправя зъбите, които между др никога не са били криви! Виждала съм рапъри по клиповите си да си слагат златни шини и т.н. Говири и, че някои хора си слагат за окраса и че така е модерно. Децата са такива, подиграват се, защото са първични, нямат изградена второсигнална система явно още и възпитанието им куца. Аз съм сигурна, че ти ще успееш да се справиш с това и ще направиш така, че детенцето ти ще свикне и няма да им обръща внимание на тия невъзпитани гаменчета  Hug

# 428
  • Мнения: 370
Благодаря ти Виви. знам,че си права.и съм чувала,че е модерно и това можеби е доста добър вариан ,за да я успокоя.ще го приложа.пусто,не съм от майките ,които не им пука много какво изживяват децата им в някой етап от живота си и няма да бъдяа от тях,затова и много се притесних.знам,че тук не е мястото да се оплаквам ама....ако бях по-перде ,щях примерно да й казвам да не се лигави и щях да приключа въпроса,но аз не съм така. всичко изживявам с нея. Sad

# 429
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
Тук или там ще пишем  newsm78

# 430
  • Мнения: 155
Благодаря ти Виви. знам,че си права.и съм чувала,че е модерно и това можеби е доста добър вариан ,за да я успокоя.ще го приложа.пусто,не съм от майките ,които не им пука много какво изживяват децата им в някой етап от живота си и няма да бъдяа от тях,затова и много се притесних.знам,че тук не е мястото да се оплаквам ама....ако бях по-перде ,щях примерно да й казвам да не се лигави и щях да приключа въпроса,но аз не съм така. всичко изживявам с нея. Sad

Така е мила и аз съм така с близките си, много съм състрадателна  Hug Спокойно, всичко ще е наред  Hug

# 431
  • Мнения: 155
Тук или там ще пишем  newsm78

Давайте да се прехвърлим в новата
Там ме търсете  Wink

# 432
  • София
  • Мнения: 1 176
Хайде здравейте и от мен една пираня в отбора 15.03 Хороскоп за човек роден на 15.03.1978 г.

Човек на енергичните действия, стремящ се към бързи успехи. Притежава инстинктивна, чувствителна и емоционална натура, податлива на моментни впечатления и оценки. Жизненият му интелект обслужва един толерантен и целенасочен характер. Склонен е към провокиращи решения, действия и поведение. Стреми се към материална задоволеност, към добра професионална реализация и социално признание. Родените на тази дата са добронамерени, щедри и лоялни хора-идеалисти. По природа са взискателни максималисти, с чувство за отговорност и си държат на думата. Привързани са към дома и семейството. Всеотдайни са при обслужването на на определени цели и интереси. Притежават лидер ски заложби и способности за обществена, политическа или синдикална кариера.
   ммм доста вярно момичета.
След поправката и аз цоп тука, ooooh!без да искам не съм догледала ма карайте да е весело  Joy

# 433
  • Мнения: 1 798
Душицо, в 8 тема пиши Mr. Green
От снощи ги подпука от шеста ,ще ни се карат Crazy

Общи условия

Активация на акаунт