Нашите любими торти ... глазури, покрития и фигурки за тях 85

  • 42 751
  • 364
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 634
Рая,аз по принцип не сам привърженик на еротичните торти ,но това тяло много ми хореса ,брамо мила изпипано до съвършенство  chef  chef  chef
Ето и три от моите снощни торти ,а четвърта та ще я пусна утре.

Копривка по добре опитай с фодан отцветен,може да стане и със сметана ,аз утре ще опитам в една чиниика как щи стане това преливане ,и ще ти го покажа ,ако се получи ще предцениш сама Peace

# 361
  • Мнения: 681

http://img134.imageshack.us/img134/8097/dsc01359b.jpg
Дойде време и аз да покажа първата си торта. Ще се радвам да чуя мненията ви(не бъдете много критични, това е първата торта в живота ми) Грешките които си отчитам са че след като се наложи да боядисвам отгоре вече боядисаното тесто (чвета не се получаваше достатъчно наситен)нямаше време да го оставя да изсъхне и както се забелязва докато рисувах някои детайли си цопнах ръката в боята и после върху белия фон Sick.И най-голямата ми грешка беше надписа (които също се размаза, от опаковката този път) трябваше също да е от изрязана ГММ, но толкова бях уморена накрая че реших да го напиша на ръка с четка и се получи тази гадост която виждате Stop #Crazy Няма да повторя!
Инче съм доволна как покрих самата торта с покритието.Нямше почти никакъв целулит и отдолу успях идеално да я загладя. Flutter Отвътре тортата е с пандишпана на наталина(много вкусен и мекичък, което обаче ми създаде проблем при разрязването на 3), кремът от тортата с рула на Лео и нарязани банани.За друг път ще знам да слагам по-малко желатин в крема, но пусто ме беше страх да не се разтече тортата. Беше специална поръчка от големият ми племенник и каза че си я харесва.
Това е по тази торта, а сега имам запитване.За следващата седмица имам да правя торта Рафаело и понеже рожденичката не обича плодове се чудя какво да направя за да не е прекалено посна тортата Thinking. Моля които я е правил да сподели сиропират ли се блатовете, само с крема рафаело и блатовете вкусна ли е или да мисля какво да добавя и също така ако има някои специфичен блат чийто вкус върви повече с вкуса на крема рафаело.Последно, задавам въпроса си от преди 3 страници - къде да съхранявам ГММ в тези жеги?

# 362
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
hedra, да е живо и здраво детенцето ти. Много хубава торта си му направила.

antoan2006, 30-ката е хубава, но мисля че има малко излишни елементи. Лично аз не бих сложила стърчащите елементи и украсата с крем бих я направила цветово като розите, но по-тъмна или по-светла.

Мама Яни, симпатична тортичка. Ако беше иблекла пуричките с някакво закарно тесто за да заприличат повече на дърво щеше да е още по-добре.

iskrone, много сладки къпкейксчета. Бибите са уникални.

Албена, за теб вече нямам думи. Страхотна както винаги.

patriyani, готина къртица.

little_sweet_didka™, ЧРД. Пожелавам ти много сбъднати мечти и твирчески успехи Simple Smile

raya_рая, гладо, опънато, стилно. То от теб друго не очаквам и да видя.

Raulista, Соник е много сладък. Не се коси за грешките. Всички сме ги допускали. Да ти е живо и здраво детенцето   bouquet ГММ съхранявам в кухнята под една маса- не държа в хладилник. За рафаело блатовете се сиропират. Обикновенно го правя с прясно мляко със захар и малко ром. Може крема да го разделиш на 2 и в едната част да са кокосовите стърготини а в другата някакви ядки

След мъничко ще пусна новата тема Simple Smile

# 363
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
Готово, ето я и НОВАТА НИ ТЕМА

# 364
  • Мнения: 458
Останах наистина впе4атлена, тортите са невероятни!!!
Прегледах няколко теми, та 4ак се 4удя в коя да пиша  Embarassed
На мен след седмица ще ми трябва една, наумила съм си да е малко по необи4айна - дупе, но съм вързана в ръцете, та се поогледах в асортимента на сладкарниците (да си призная ми се видя малко ограни4ен).
Та се 4удех какво бихте ме посъветвали и , извинявам се ако прозву4и нахално, но дали някоя от вас , дами, прави торти за продан ? 
Наистина се извинявам ако съм обидила някого и нека още веднъж повторя , тортите ви изглеждат разкошни!!!

Общи условия

Активация на акаунт