Бъдещи ЮЛСКИ мами - тема 55

  • 15 728
  • 286
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 900
Стеф мисля, че лекар по вътрешна медицина newsm78

# 16
  • София
  • Мнения: 3 581
Благодаря на Аманита за новата темичка Hug
Валерия, при нас започна да гърми и вали. Дано да не дойде към вас и да си прекарате страхотно.
Аз пък мисля, че napetia трябва да си отиде на моренце, щом толкова късно й е термина. Най-лошото, което може да се случи е да роди едно бургаско или варненско бебче  Mr. Green
Благодаря ви и за отзивите за стаята. Мама Диди, много хубави цветове си подбрала. Да попитам за второто легло - предполагам, че е за в бъдеще, а къде ви е кошарката - снимай я и нея Praynig

# 17
  • Мнения: 232
napetia, ако се чустваш добре и можеш да пътуваш дълго в кола - (аз например не мога да изтрая и 15 мин.) не виждам защо да не отидеш.

# 18
  • Мнения: 76
ДА Е ЖИВА И ЗДРАВА МЪНИЧКАТА СОФИЯ Hug  bouquet

Отборът за утре определено намаля, но пък не се знае дали няма да има нови попълнения Party Crazy

С толкова стиснати палчета от вас няма как да не мине  всичко добре Hug БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ Heart Eyes Heart Eyes Hug  Едно ми е приповдигнато, но все още съм така спокойна, но нещо много бавно ми минава този последен ден Mr. Green Нямам търпение да гушна мъничето Party Преди малко разпънахме леглото, сложихме матрака и така ще стои докато се приберем, да се отмишире или по-скоро да се проветри, защото няма някаква определена миризма. Ден преди да ме изпишат ще дойде фирма да почисти основно апартамента (той и сега е чист, но искам всичко да се мине професионално - прозорци, легла, дивани, мебели, зад мебелите Wink ), инструктирала съм мъжа ми кои чаршафчета да сложи на леглото и така всичко тук ще е готово и ще ни чака Party

Дзимби скоро и ти ще ни зарадваш Hug Имаш стисати палчета и от мен Praynig
napetia терминът ти е доста късно и не виждам причина, ако нямаш проблем с дългото пътуване да си отидеш на море Peace Аз в началото на девети месец ходих до Варна и се върнах, и сега до последно нямам проблеми с пътуванията и движението Peace

# 19
  • Мнения: 1 208
nellyr , едното легло е за Петя - там ще спи като се роди бебето.Само,че мъжа ми ще прави една огромна преграда по цялото легло под формата на буквата Г за да не може да излиза Петя,че тя като спи и ходи насън из кошарата си.Ще е висока около 70см- почти колкото нея  JoyПреградата ще се слага само вечер.Другото легло е за след време за малката.А бебето сега ще спи в кошарката на кака си в спалнята при нас. ето я и нея -

http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=13047782


Ама защо се притеснявате за морето.Ние днес щяхме да ходим но нещо мъжо го домързя,че сутринта беше на работа.Имам още 14 дни до термин но мисля другата седмица да не пропускам ден ако е хубаво времето и ако някой ми угоди да идва с мен на плаж.Но ако сте далечко от морето и трябва да пътувате е по-сложно наистина.Но и тук си имаме болници - така,че спокойно  Peace

# 20
  • Мнения: 32
Човек да не заспи пред телевизора, изписали сте темата и нова вече почната Joy
Тука загърмя и затрещя, тъкмо мислехме да излизаме.
Валерия, ти нямаш сърце наистина и на ме така ми се ходи на мореее
Мама Диди, блазе ти и за всички нас да ходиш. Стаята е много хубава, честито, заслужаваше си нервите да я чакаш нали. Grinning
Напетя, ти най- добре можеш да си прецениш дали можеш да пътуваш.
Жани, а каква ти е количката, както са ти казали има специално комплекти във Вис Виталиса.

# 21
  • Варна
  • Мнения: 893
записвам се и аз.
Диди, стаята е много хубава и свежа Peace и нашата ще е шарена, да видим кога ще я довършим Crazy
и на Нели са много сладки детските елементи Heart Eyes и аз искам да сложим перде с мечо пух, и един фриз над таблите на леглата, ама моя нещо май не е навит след всичкото боядисване , цитирам: "да осерем" стените Laughing

блазе ви за дъжда, тука няма и помен от облаци , варим се в собствен сос   sweating

# 22
  • Мнения: 250
Софиянки,дайте малко дъждец и хладно време насам,че в Русе се морим на 35-градусови температури  ooooh!

# 23
  • Мнения: 1 208
Нели, бях пропуснала снимките ти и сега ги разгледох. Много сладко наистина.Аз също ще купувам такива стиери да стените но ме притеснява,че Петя ще ги човърка и отлепя.Те как се захващат за стената- на латекс хващат ли,с лепило ли са или лепенки някакви. А за пъзела на стената ви - такъв смятам да сложа на земята за в първо време вместо килимче.Само,че искам д а е малко по -голямо но нещо немога да намеря.Килимите са над 500лв. и засега нямам възможност да купя. newsm78
Драга - определено си заслужаваше чакането - даже сега вече ми е скучно ,че нямаме какво да правим  Joy

# 24
  • Мнения: 0
Драга, Netty, много ви благодаря за съвета!
Количката не знам каква е, но е за лежащо и седящо положение... толкова й разбирам  Blush
Но върху пластмасата има съвсем тънък пласт материя и със сигурност на бебка ще й е твърдо...
Дали в Бейби Мол също имат такива комплекти, или в Слънчице? Наблизо са ми и двата  Thinking

Ееееех, как бих ви "услужила" с нашия дъждец  Mr. Green
На мен слънчицето веднага започна да ми липсва, а и ме хвърля в размисли с какви дрехи ще се изписвам, че старите не ми стават, бременните са тънки...  ooooh!

# 25
  • София
  • Мнения: 451
Мама Диди стаята е невероятна. Поздравления за мъжа ти, заслужавало си е чакането. Представям си като се сложат и щори и покривки по леглата ще стане приказка. Със здраве да си я ползват малките принцеси.
и от мен браво за стаята, толкова е бонбонена - Стеф, аз пък се сетих за едни сладоледчета продваха навремето, сметанови, в такива цветове  Crazy

Джиджи, браво на теб! Много се радвам, че си спокойна и всичко си организирала  Hug Hug Hug
За пътуването до морето и аз мисля, че ако се чувства човек добре и може да издържи на дългия път ще му се отрази чудесно. Аз за съвжаление от наюалото на 7мия месец като седна в кола и издървам не повеюе от 10на минути, та тогава си казах, че това ми е последното ходене до Варна (докат сме 2 в 1).

# 26
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
От мен едно кратко, точно и ясно - запис  Blush

# 27
  • Мнения: 76
Мама Диди и Нели - много хубави стаи Peace

# 28
  • Мнения: 179
Включвам се веднага с въпрос  newsm78
Вие как бихте ме посъветвали, дали да пътувам другата седмица до морето?
Терминът ми е на 6 август, но мисля до 6 юли да се върна...
Ще питам и докторите, но все пак ще се радвам да ме посъветвате и вие  Crazy
Добре дошли на новодошлите мами Hug
Ако се чувстваш дабре ти препоръчвам с две ръце да отидеш на море.Аз изкарах около 15дни там и не ми се връщаше..., а и както виждаш Медула, Валерия  които са с по ранен термин са също на морето.Много добре действа няма да съжаляваш.Сега на 24 заминавам за Банско въобще не се притеснявам готова съм и към Гърция за една седмица да отида Mr. Green.
Момичета само аз ли се чувствам така newsm78.Имам чувството , че съм в 6-7месец и има още дълго да съм си с корем.Не мога да осъзная, че дори не ми остава 1месец.Мъжът ми и той е супер спокоен все едно съм в началото на бременноста ми.Само приятелките ми където не ме оставят на мира и си мислят, че всеки момент ще родя и постоянно за всичко ми викат, че съм луда Mr. Green
Всеки ден си казвам, че започвам да подготвям , чантичката за болницата и постепенно на бебо нещата, но всичко само на приказки...като в сън съм....
Честито на мамите с нови детски стаи, много са хубави Peace
Стеф -радвам се, че мъжът ти е по добре Praynig
Жани007- и на теб успех утре fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
Емили -много ме разсмя, за сантиметъра и главата ти...мислиш ли, че наистина е пораснала  newsm78

# 29
  • София
  • Мнения: 3 581
Мама Диди, стикерите си имат лепки отзад, обаче изпопадаха, та ги залепихме с лепило за тапети, може и някое минутно. И аз исках килимче, но пък нямам място, така че ще сложа някоя стелка с размерите на килимче за баня, ако намеря детски
Иначе в този сайта съм виждала детски килимчета и не бяха скъпи
http://www.biokarpet.bg/bg/products.php?c_id=1&sc_id=35

Общи условия

Активация на акаунт