ФЕВРУАРСКА МАМА С ТРEПЕТ ЧАКА, ДА ВИДИ СЪРЧИЦЕ НА ЕХОГРАФА!!! (3)

  • 12 880
  • 292
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 166
Момичетата които ги няма в списъка, нека ми пишат.

# 16
  • Мнения: 60
Vela_ Марков не работи вече във Фемина. Отвори си негов МЦ"Марковс", но свързването по тел. е кошмар  Twisted Evil

Благодаря ти за инфото.Аз знаех че работи там но явно вече не.Вие за ранна морфология ли ще се записвате?И ако някой знае цени моля нека ми каже

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 349
Нещо в тази тема хич не ми върви с ника  Laughing Sunny9, моля те поправи ме с едно L отпред.
Миризмите и мен ме мъчат, но днес бях доста по-добре, дори с Рали си направихме дъъълга разходка Simple Smile
За пътуването със самолет - рисковано е след 5-6 месец, доколкото знам.
За секса... май откакто сме направили бебето да сме правили още 2-3 пъти  Embarassed, нещо либидото ми е направо отрицателно.

# 18
  • София
  • Мнения: 1 252
Момичета правихте ли вече някакви изследвания? Аз след месец ще ходя на следващ преглед и за тогава са ми назначени кръвни изследвания + секрет.

# 19
  • Мнения: 239
Момичета правихте ли вече някакви изследвания? Аз след месец ще ходя на следващ преглед и за тогава са ми назначени кръвни изследвания + секрет.

Не още.Даже не сум се записала на ЖК. Ще направя първо ранната ФМ и тогава ще се запиша.

Sunny9 добави в заглавието на думичката трепет едно "Е"  Embarassed

За цените при Марков нямам идея какви са. В Шейново за ранна искат 100лв  #2gunfire Кожодери (ама какво да правиш)
В краен случай ако не успея за Марков ще ходя там  Close

# 20
  • Мнения: 60
Аз в понеделник ходих в Шейново за остановяване на бременност и мисля живот и здраве там да се пиша на ЖК-вярно 320 лв е но искам там да бъда.

# 21
  • Мнения: 4 187
Днес проспах целият ден  Rolling Eyes, за щастие нямам други оплаквания  Grinning.

# 22
  • Мнения: 41
Здравейте мацки, честита ни нова темичка.

И аз още не съм правила изследвания, пуснах само ЧХГ миналата събота. Мисля утре да отида да се запиша на ЖК. Аз чакам сърчицето да чуя и тогава ще започвам с изследванията.

Vela, ти при кого смяташ да ходиш в Шейново? Аз за там се бях запътила, но нещо се разколебах.

# 23
  • Мнения: 60
Здравейте мацки, честита ни нова темичка.

И аз още не съм правила изследвания, пуснах само ЧХГ миналата събота. Мисля утре да отида да се запиша на ЖК. Аз чакам сърчицето да чуя и тогава ще започвам с изследванията.

Vela, ти при кого смяташ да ходиш в Шейново? Аз за там се бях запътила, но нещо се разколебах.

Ами в Шейново като се запишеш на ЖК и ти дават час когато д апочваш с изследвания и  т.н.Когато се ходи на преглед всеки път е различен лекар-в зависимост кой е на смяна/не се ходи само при един/.Реших там да се запиша защото все път те гледат няколко лекари и се обсъжда мнение и опит.

# 24
  • София
  • Мнения: 166
Моята докторка ми каза да си направя в  11г.с. БХС, а ФМ 20г.с.
Всеки лекар препоръчва различно.

# 25
  • София
  • Мнения: 166
Vela, според мен не е много хубаво да ходиш при различни доктори, защото всеки си имам мнение по въпроса, различни лечения прилагат и в един момент ще се чудиш на кого да вярваш и какво да правиш.  Това си е мое лично мнение, не искам да те разобеждавм, всеки най-добре си знае за себе си.

# 26
  • Мнения: 41
Аз нещо не съм привърженик на Шейново, въпреки че там ми е най-близко.

След дълго мислене реших, че ще се запиша на ЖК в поликлиниката, пък ако се налага ще търся и друго мнение.

# 27
  • Мнения: 4 187
Все още не съм ходила на лекар, планувам го за другата седмица. Консултация мисля да запиша в МД- Варна, там бях и първият път.

# 28
  • Мнения: 239
С предишната бременност си водих ЖК в Шейново.Да наистина когато имаш час се падаш при който е на смяна.Останах доволна тогава.Малко преди да родя си избрах лекар и така. Мен не ме притеснява това, че ще съм при различни лекари (дай боже ако всичко е ОК) няма да е от голямо значение. Но както бях писала в предната тема чакането за ЖК въпреки, че си с час е ужасно много. Идват си лекари които си водят техни пациенти и си ги вкарват на прегледи, а ти седиш отвън и чакаш все едно не си си платил  #2gunfire #Cussing out

Това ми е единствената забележка. Иначе живот и здраве пак там мисля да си раждам.Имам още малко време да си помисля и да се ориентирам. Пък в крайна сметка пак там и ще си вися имам ли избор?  Tired

# 29
  • Мнения: 60
Ами и аз за сега съм се ориентирала към Шейново.Това ми е втора бременност-първата завърши с мисед ходих тогава при Миков-Сега ще с едоверя на лекарите в Шейново-дано всичко е наред и живот и здраве там ще раждам Peace

Общи условия

Активация на акаунт