Модният тренд За есенно/Зимния сеЗон 2004/2005

  • 5 523
  • 15
  •   1
Отговори
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
Надявам се не ми се сърдите, че пускам таЗи тема във форума, ако модераторката сметне, че не е За тук, нека я иЗстрие. Confused

Има ли любителки на модата???? Flowers Sunflower Ако има, нека си поговорим и За мода. Simple Smile

Например За Haute Couture. Мина ревюто на Christian Dior във вторник, John Galliano покаЗа  едва ли не "кралски" сатенени рокли, бродирани богато със Златни конци, елегантни вечерни рокли от брокат, с дълбоко деколте, в роЗови, червени, тъмноЗелени и бели цветове, тесни на талията, много плат, много луксоЗни... инспириран бил от руските царе и австро-унгарската империя. И действително манекенките приличаха на порцеланови кукли. Направо грандиоЗно.
Моя любимец Valentino пък покаЗа отново творения, подчертаващи женствеността и елегантността - рокли с болеро от кожа, Закопчаване и колани с диаманти, кожени палта, вечерни сатенени рокли с дълбоко деколте, черни, бели, тъмнолилави, оранжево-Златни цветове, иЗобщо употребява много кожа от леопард, нерц, лисица и много диаманти и украшения.

# 1
  • Мнения: 5 500
Поради липса на Моден форум, няма къде другаде да е темата, според мен.

rosa, мога само благородно да ти завиждам, че си свидетел на такива грандиозни спектакли, защото те наистина правят спектакли, а не просто модни ревюта. Ще съм ти благодарна на друга такава информация, да не изоставаме с новостите Wink  Sign Exclamation

# 2
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
Цитат на: AFRODDITA
Поради липса на Моден форум, няма къде другаде да е темата, според мен.

rosa, мога само благородно да ти завиждам, че си свидетел на такива грандиозни спектакли, защото те наистина правят спектакли, а не просто модни ревюта. Ще съм ти благодарна на друга такава информация, да не изоставаме с новостите Wink  Sign Exclamation

Действително е много интересно. Simple Smile

А какви са сега модните цветове в България  За летния сеЗон? Я раЗкажете. Wink  Wink  Wink

# 3
  • София
  • Мнения: 18 679
Не питай!Всички са се подносили в едно ярко жълто, зелено, синьо и розово Laughing Е, разбирай - уличната мода, жените с вкус следват собствения си стил.И слава Богу, че има и такива...Иначе кафетата ни приличат на големи клетки за папагалчета Laughing  Laughing  Laughing Но - няма лошо, лято е, все пак Grinning

# 4
Абе пак по-добре (и съм сигурна, че поне с вкус се обличат момичета) , отколкото всички като от конвейрн с дънки и розови блузки или потничета, така че тлъстините им да висят отвън и с джапанки (като тука) Wink  Laughing
Винаги съм уценявала и харесвала как се облича българката.
Вярно говоря в общ мащаб и знам, че има и такива, които не изглеждат чак толкова добре, но като цяло.........незаминими сме Wink

# 5
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
Цитат на: Honda
Абе пак по-добре (и съм сигурна, че поне с вкус се обличат момичета) , отколкото всички като от конвейрн с дънки и розови блузки или потничета, така че тлъстините им да висят отвън и с джапанки (като тука) Wink  Laughing
Винаги съм уценявала и харесвала как се облича българката.
Вярно говоря в общ мащаб и знам, че има и такива, които не изглеждат чак толкова добре, но като цяло.........незаминими сме Wink

  Hands Clap   Hands Clap  Wink  Wink
Забеляzала съм, че в повечето магаЗини продават все по-малко поли и рокли... Затова пък се отрупват с панталони.

# 6
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
Цитат на: belinda
Не питай!Всички са се подносили в едно ярко жълто, зелено, синьо и розово Laughing Е, разбирай - уличната мода, жените с вкус следват собствения си стил.И слава Богу, че има и такива...Иначе кафетата ни приличат на големи клетки за папагалчета Laughing  Laughing  Laughing Но - няма лошо, лято е, все пак Grinning

 Laughing Да, и тук навсякъде се носят теЗи "бонбонени" цветове. Модерни сега са и обувки тип "балерина", май така се каЗват, които намирам zа отвратителни Confused

# 7
  • Мнения: 8 769
Цитат на: Honda
Абе пак по-добре (и съм сигурна, че поне с вкус се обличат момичета) , отколкото всички като от конвейрн с дънки и розови блузки или потничета, така че тлъстините им да висят отвън и с джапанки (като тука) Wink  Laughing
Винаги съм уценявала и харесвала как се облича българката.
Вярно говоря в общ мащаб и знам, че има и такива, които не изглеждат чак толкова добре, но като цяло.........незаминими сме Wink

Хонда, вече и тук висят кореми и тлъстини отвсякъде-комплексите са отминали! Всяка се гордее с тялотъо си, пък било то и прилично на бъчонка! Laughing Ела на "ларгото" във Варна да видиш какво става...другото име на това място ще си го спестя и ще го напиша в нецензурирания форум Wink

# 8
Цитат на: Туфи
вече и тук висят кореми и тлъстини отвсякъде-комплексите са отминали! Всяка се гордее с тялотъо си, пък било то и прилично на бъчонка! Laughing Ела на "ларгото" във Варна да видиш какво става...другото име на това място ще си го спестя и ще го напиша в нецензурирания форум Wink

 Embarassed Съжелявам, че нещата и в Б-я са се променили Embarassed и то пак към лошо Sad Последните ми наблюдения са от преди 2 години - тогава нещата все още бяха добре в това отношение Wink  Simple Smile
Пък иначе с удоволствие ще дойда във Варна (ама май ще е догодина) и се надявам тия представители там да са чужденци, не нашенки Wink  Laughing  Laughing

# 9
  • Мнения: 826
Моми4ета кои са любимите ви дизайнери?
Аз обожавам Версаче(колекция ''версус''),както и спортната колекция на Армани(Армани exchange).
Не робувам на мода и цветове,вземам това което  ми харесва. Wink
Как е при вас?

# 10
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Здравеите,
Тук е съЩата картинка ....
Ако видите жена обле4ена с вкус, наи вероятно е българка Grinning
Един ден реШих да вляза в магазин за висШа мода, Една блузка на CHANEL струваШе 2500 евро,  Shocked
Оттогава не стъпвам в такив Grinning а магазини

# 11
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
Цитат на: twins_mama
Моми4ета кои са любимите ви дизайнери?
Аз обожавам Версаче(колекция ''версус''),както и спортната колекция на Армани(Армани exchange).
Не робувам на мода и цветове,вземам това което  ми харесва. Wink
Как е при вас?

Версаче също ми харесва. Валентино ми е любимец.  Simple Smile
В Америка продават нещата им на по-ниски цени в сравнение с Европа, нали?

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
v Bg vse poveche momicheta suchetavat pantalon s roklia.Sedi strahotno( az susto se nosia taka) ili pantalon sus shal.Cvetovete sa nejni- rozovo, bebeshko sinio, bialo. Naposleduk zabeliazvam, che vuv vse poveche drehi prisustvat arabski motivi. Shiroki pantaloni s nisko duno.Az lichno ne moga da gi vuzpriema

# 13
  • Мнения: 826
Цитат на: rosa
Цитат на: twins_mama
Моми4ета кои са любимите ви дизайнери?
Аз обожавам Версаче(колекция ''версус''),както и спортната колекция на Армани(Армани exchange).
Не робувам на мода и цветове,вземам това което  ми харесва. Wink
Как е при вас?

Версаче също ми харесва. Валентино ми е любимец.  Simple Smile
В Америка продават нещата им на по-ниски цени в сравнение с Европа, нали?


Да,наистина са на по-ниски цени,не мога да си обясна защо Confused:
Дори в България съм виждала модели,които са доста по-солени от тука6ните. Rolling Eyes

# 14
  • Мнения: 1 975
За мода да си говорим  Wink  хммммммммммм .....

Ами аз съм по принцип доста капризна  Rolling Eyes  .... Все нещо няма да ми е по вкуса...... Отивам в съблекалнята и трябва да пробвам дреха след дреха след дреха докато си намеря нещо което ми хареса  Rolling Eyes
Например въобще не харесвам дрехи които са прекалено «елегантни».... или такива които са много «спорти» ....  Според мен е най-готино е когато спортното и елегантното се съчетава  Wink

А ако говорим за маркови дрехи, тогава вече май ми харесва най-много Версачето  Wink

Общи условия

Активация на акаунт