Борина

  • 6 640
  • 7
  •   1
Отговори
  • София-Света Троица
  • Мнения: 207
Бебето на моя приятелка е на 20 дни и се скъсва от колики.Нищо не помага от капките дори и Инфакол-а..На моят син когато имаше колики му помогна тази борина обаче аз нямам повече останала а не мога да се свържа с познатата ми от която я взех.моля ако има мама,която може да ми услужи ще бъда благодарна Hug

# 1
  • в страната на чудесата
  • Мнения: 8 293
какво е това?

# 2
  • Мнения: 2 521
Сухи трески за палене-това излиза в уикипедия.
Какво обаче правите с тях,та намалят коликите не разбрах?

# 3
  • Мнения: 1 131
Сухи трески за палене-това излиза в уикипедия.
Какво обаче правите с тях,та намалят коликите не разбрах?

Може би се варят и отварата се пие.

# 4
  • Мнения: 237
аз за отвара незнам, ние му палехме и когато започне да пу6и се слага една лъжица над дима (с вътрешното към дима), изчаква се да почернее, като изстине се смива  с водичка и се дава на бебчо да го пине, на нас много ни помогна и сега му даваме профилактично сутрин и вечер

# 5
  • в страната на чудесата
  • Мнения: 8 293
ми това си е въглен. медицинския въглен също събира газовете, но не знам дали няма да го запече...

# 6
  • Мнения: 237
ами бебчо не го запича, а ако го запече 2-3 капки преварен зехтин 3 пъти в деня

# 7
  • Мнения: 1 475
Днес и ние прибегнахме до Борината ще видим дали ще помогне, като всички традиционни средства  не помогнаха, нито Инфакол, нито капки!!
Донесоха ми борови трески специално от горите около Боровец, екологично чисти, ще кажа дали има резултат! PeaceБорина е вътрешната, най-смолиста част от дънера на бора. Използва се за разпалване, изхвърля се с акото и е на принципа на активния въглен!

 По колко пъти на ден трябва да се опушва лъжицата, в която ще се капне млякото/ аз засега мисля по веднъж на ден/??

Последна редакция: нд, 09 авг 2009, 12:25 от somebody

Общи условия

Активация на акаунт