Бъдещи ЮЛСКИ мами - тема 61

  • 10 502
  • 298
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 208
Мъжа ми така сладко си спи и ми вика "заспивай силите ще ти трябват" Много лесно се казва ама като не става. ooooh!Болките ми се засилват и са точно като   менструални.Аз имам гадна менстрация съм свикнала и засега още трая.
Когато отидох до болницата имаше едно момиче раждаше - така викаше горкото цялото отделение ехтеше а лекарката й казваше "какво си се развикала хората немогат да спат от теб"  Sad

# 16
  • Мнения: 1 900
Добро утро. Дано днес да е хубав ден  и да имаме още прекрасни бебоци.

# 17
  • София
  • Мнения: 451
Добро утро и от мен.
Успех и стиснати палчета на всички, които имат нужда днес и да ни зарадват със сладки бебоци  Hug

Отивам на запис на тонове, дано с мъника всичко е наред! До скоро

# 18
  • Мнения: 7
Добро утро!  Heart Eyes
ЧЕСТИТО БЕБЕЧЕ НА HELLENE! ЖИВА И ЗДРАВА ДА Е МАЛКАТА КУКЛИЧКА!VANYAES, ЧЕСТИТО И НА ТЕБ, МИЛИЧКА! САМО РАДОСТ ДА ВИ ДОНЕСЕ МАЛКИЯ СИМЕОН! БЪРЗО ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ И СКОРОПНО ПРИБИРАНЕ У ДОМА ТИ ЖЕЛАЯ!   bouquet
Мама Диди, и аз докато четох старата тема много се развълнувах за теб. Малката шушулчица е на път да се появи.  Party Чакам новини и дано всичко мине леко, ако не е минало вече.
Грация, Мария е разкошна - пу-пу!
Вчера цял ден ме бяха оставили без нет, както и всеки ден като вали ми го спират, но не пропуснаха да ми се обадят, да ми кажат, че днес трябва да го платя.

# 19
  • Мнения: 9 089
Сега прочетох старата тема - Диди, какви емоции, какво чудо, айде днес да родиш вече, ще чакам новинки Grinning Praynig Силно ти стискам палци всичко да мине леко и бързо Praynig
Зори - първо и аз си помислих, че Кас можеше да мине през тук да драсне два реда...обаче се сетих, че тя отдавна спря да пише в юлската тема, пишеше в близнашката и в проблемното...така че може би не е нарочно, с лоши мисли Hug А и толкова други майки няма да се разпишат, даже кой знае колко от тях вече са родили, а не знаем Laughing Споко Hug Между другото, да те помоля да махнеш последните новородили от списъка с официалните им термини, че съм пропуснала (примерно Ваняес и Усмивчето) Embarassed
Валерия - тичкай за сутиен, че може скоро да не можеш Grinning Hug

Вчера ми пристигна помпата за кърма, ама няма да я отварям още, ще я взема с мен в болницата, с чифт батерии отделно, ако потрябва тогава ще я разопаковам....

Аз днес ще ходя на запис на тонове, а и малко друга работа имам - но ще имам нужда от стиснати палци, важен ден ми е днеска, даже много Praynig

П.П. Мъжа ми вчера си счупи повторно кутрето на пръста на крака, по същия начин - познайте каква е темата на разговор от снощи насам... ooooh! Tired

# 20
  • Мнения: 260
Стеф, стискам палци! А мъжа ти как успява да го счупи този пръст за втори път вече?

Диди, тук ли си още? Grinning

# 21
  • Варна
  • Мнения: 893
айде чакаме новини от Дидито Party гледам снощи е имало емоции, а аз заспах гледайки Мечо Пух  Embarassed
чакам шаферката да се събуди и излизаме по задачи  Mr. Green

# 22
  • Мнения: 1 208
Стеф, стискам палци! А мъжа ти как успява да го счупи този пръст за втори път вече?

Диди, тук ли си още? Grinning

Офф  тук съм - контракциите ми са на 10-12 мин от няколко часа и не мръдват.Болезнени ама не ме искат още в болницата .

# 23
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Запис и от мен в новата тема.

# 24
  • Мнения: 36
Мама Диди от снощи те следя-твоето бебонче първо иска, а сега не му стиска Crossing Armsднес е хубав ден за раждане

# 25
  • Мнения: 7
Stef, стиснати палчета и от мен. Много неприятно е това с мъжа ти.
Диди, явно днес ще е денят! Ще видиш как скоро като топъл хляб ще те вземат в болницата!

# 26
  • Мнения: 29
Добро утро на всички!  Hug ......много оживено от снощи насам тук.....нека нека. Стискам ви палци момичета да родите леко и бързо и скоро с хубави новини и снимки на бебоци. Като написах снимки се сетих - добре дошла Гале - адашката е голяма душица, живи и здрави да сте!
Мама Диди  Hug - на полусъединител си нали?  Grinning споко всички те мислим.
Стеф - кажи ми, че се шегуваш за това с мъжо  ooooh! е не е истина просто. Да вземе да го отреже това пръстче като му пречи толкова.......шегувам се  Blush. Честита помпа. Стискам ти палци за днешния ден мила  Praynig  Hug

# 27
  • Мнения: 250
Добро утро!
Диди,цяла нощ съм те сънувала-дано родиш днес и всичко да мине по мед и масло! Peace

# 28
  • Кърджали
  • Мнения: 10 263
Мама Диди, чакам днес да е похвалиш с бебче. Виж, специално заради тебб тази сутрин съм особено ранобудна  Laughing
Добро утро на всички. Аз отивам да си направя кафенце и се връщам обратно тук... Пък наобяд пак ще пробвам да поспя, че не съм свикнала аз така рано да ставам.

# 29
  • Мнения: 253
Добро утро и от мен!!!
Мама Диди много си ги била шашнала всички в старата тема  Mr. Green
Но да знаеш,че днеш ще е денят  Crazy Crazy Желая ти всичко да мине нормално  Hug
Момичета аз 2-ра вечер като легна на лявата страна и имам болки от ниско долу и стигат до пъпа  newsm78 Това ли са контракцийте?

Общи условия

Активация на акаунт