Раждане в АГ"Света София"(бившата Тина Киркова) - 2 тема

  • 74 152
  • 1 198
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 54
Бирбочукова, много благодаря за прясната информация. Аз също искам да раждам при доктор Панова, но съм си следила бременността другаде...Ще следя с интерес всички твой постове от тук нататък  Hug

# 31
  • София
  • Мнения: 2 686
Бирбочукова (хехе, уби ме твоя ник), че какъв ще е тоя избор на лекар за 2000 лева? ти сигурна ли си, че правилно си видяла? Може би е някакъв пакет?
Може би са те питали, защото аз например платих 250 на касата и 250 на ръка на доктора, но като плащах той беше с мен.

Ели, още си е 500 избор на лекар, независимо как ще раждаш. Мисля, че двойният вип е около 35 лева.
На сайта на болницата ги има разписани цените подробно, виж там за Випа.
Чух, че за Вип предимство имат тези с избор на лекар.

# 32
  • Мнения: 1 410
2000 е водното раждане!

# 33
  • София
  • Мнения: 3 524
хехе мерси на всички ,значи реално цените са същите.
а ЖК колко е станала, сигурно в това има увеличение Thinking
подготвям се с инфо за там, но сигурно за догодина  Wink

# 34
  • Мнения: 22 865
ЖК е 400лв.Стискам плци за догодина .Simple Smile

# 35
  • Мнения: 158
Татянка-бърборанка(DIM) благодаря ти  bouquet

# 36
  • София
  • Мнения: 19
Да, обедена съм за избор на лекар 2000лв. Незнам дали е за водно раждане, но си беше точно така написано. Докато ми пишеха фактурата  го видях със очите си. Жената попълва данните ти и като кликне някъде си й излиза списък с цените на услугите и имаше няколко за избор на лекар с различни цени.
pocahontas80 мисля, че няма да останеш недоволна от Панова. Много земен човек е и добър специалист. Обаждах й се по всяко време и не съм имала проблем да ми обясни всичко, което ме интересува. Понякога просто трябва да си по - настоятелен докато й звъниш, че може да е в раждане.
Сънчо, когато е регистрирах тук преди две години /не съм сигурна дали толкова бяха newsm78/ това ми беше фамилията, а с нея където и да се регистрирам нямам проблем за заето име  Grinning.

# 37
  • София
  • Мнения: 246
Здравейте,не знам дали тук е мястото,нопопрочетох доста от темата и все пак се чудя защо трябва да плащаме 400 лв за ж.к. и то до колкото разбрах само няколко аг работели по зк,т.е.може да не си платиш...То в тази сума освен уз всеки път не виждам какво повече влиза. Tired И как така всеки път си при различен аг,като при прегледа той ти казва кога да дойдеш другия път?Или не е така? newsm78 Ясно е,че си плащаме за спокойствие,но значи ли,че ако не си платиш ще те третират по-различен начин от останалите? ooooh!

# 38
  • Мнения: 22 865
Ако си с платена ЖК си при определен лекар,който и те следи всеки път.Влизат ти УЗ,кръв и урина всеки месец,ако се наложи и по-често.Има акушерки,които ти записват час за следващата консултация.Ако не си платиш ЖК не съм чула да те третират по-различно,полагат си се стандартните изследвания по Здравна каса,но не знам дали един те следи един и същ или който е на смяна в момента.

Последна редакция: пт, 10 юли 2009, 15:19 от ДесиХ2

# 39
  • София
  • Мнения: 3 524
Ако си с платена ЖК си при определен лекар,който и те следи всеки път.Влизат ти УЗ,кръв и урина всеки месец,ако се наложи и по-често.Има акушерки,които ти записват час за следващата консултация.Ако не си платиш ЖК не съм чула да те третират по-различно,полагат си се стандартните изследвания по Здравна каса,но не знам дали един те следи или който е на смяна.
съгласна съм и аз като бях там на ЖК беше както казва деси Peace

деси мерси за палците
Hug

# 40
  • Мнения: 474
И аз се записвам да следя темата, решила съм в Тина Киркова да раждам и сега обмислям дали да избирам екип. Иначе ходя на платена ЖК при д-р Ковачева  Peace

# 41
  • Мнения: 6 365
Цитат
принципно ако искаш съпругът ти да присъства, то най - вероятно би искала да си в самостоятелна родилна зала, за да споделите този прекрасен момент сами, а не с още няколко крещящи мамчета.

Сори, но просто паднах на земята от смях:) Аз раждах в пълна предродилна, но крещене нямаше. Обаче някак не си представях там да се мотае мъж, който не е лекар. Първо- няма място, второ- има още няколко жени освен собствената му с нощници, намотани до врата.

Затова ВИП родилната зала е задължителна при присъствие на таткото:)

Иначе- избор на лекар- 500 лева, аз платих още 600 на ръка за екипа, защото избрах външен лекар, който има договор с болницата. Списъкът виси до вратата. ВИП двойна стая- 30 лева, по-добре от единична, да си правите компания и някой да вика акушерка, ако едното майче не може.

# 42
  • София
  • Мнения: 2 686
Не знам дали знаете, но от първи август ще имат увеличение на цените.
Знам, че запис на тонове от безплатен става платен, за избор на доктор обаче си нямам понятие колко ще стане.
Моля, който има повече инфо да пише.
Имат си и ново ръководство междудругото, явно от там новите цени, но цените им доста време си останаха непроменени, още 2005 година платих 500 за избор на доктор.

# 43
  • Мнения: 158
... за избор на доктор обаче си нямам понятие колко ще стане.
Моля, който има повече инфо да пише.
900лв. ще струва избора на лекар от август,моята АГ която работи там ми каза преди няколко дни Rolling Eyes

# 44
  • София
  • Мнения: 2 686
Малибу, благодаря за информацията. То пак добре, че толкова години удържаха на цената от 500 лева, която май беше най-ниска от всички болници. А ако сега си го платя? Може би ще трябва да си питам доктора, защото при първото ми секцио избора на доктор си го платих може би 2 седмици преди секциото.

За запис на тонове чух, че ще е 10 лева.

Общи условия

Активация на акаунт