Снежна зима в МЛАДОСТ на децата носи радост

  • 38 411
  • 745
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 69
здравейте и от нас Hug

върнахме се от море, беше страхотно, от всичко съм много доволна, включително и от времето - никакви забележки Grinning

кръщенето мино и то, Алина се скъса да реве през цялото време, като излязохме от църквата се успокои и си игра много хубаво в ресторанта.

тини-мини, исках да те питам от кой доктор не беше доволна в поликлиника Младост, Алина също е записана там и имам големи колебания Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 185
benighted, благодаря за темичката. Ама мен ме нямааааааааааа newsm45 Искам и аз, искам и аз в списъкааааааааа  Praynig ! За протокола - родена съм на 05.08.1983г (килежка по задия  Wink ) и сме в Младост 2.

Момичета, благодаря за съветите, ще видим какво ще приложим, само да почне да спи по-спокойно, че откачихме всички вкъщи вече.

И в този ред на мисли - лека нощ  smile3507

# 17
  • Мнения: 2 274
benighted, благодаря за темичката. Ама мен ме нямааааааааааа newsm45 Искам и аз, искам и аз в списъкааааааааа  Praynig ! За протокола - родена съм на 05.08.1983г (килежка по задия  Wink ) и сме в Младост 2.

Момичета, благодаря за съветите, ще видим какво ще приложим, само да почне да спи по-спокойно, че откачихме всички вкъщи вече.

И в този ред на мисли - лека нощ  smile3507
Май доста ти се спи щом не си се видяла в списъка  Joy! Утре ще те добавя и в рождените дни, между другото кИлежките по зодия тука сме доста  Mr. Green! Лека нощ!

# 18
  • в малка спретната къщурка
  • Мнения: 1 152
Извинявам се,че нахлувам в темата Ви.

Честит Рожден ден на plami213 !

Винаги усмихната и мила,все така добричка и щастлива.

Приятен и усмихнат ден на всички майчета от темата.

# 19
  • Мнения: 185
 smile3506 явно наистина много ми се е спяло  Embarassed Добро утро!
benighted , извинявай! Официално обвинявам за недоглеждането малкия разбойник, който вчера направо ми взе здравето - добре, че татко му не беше на работа. Рева цял ден - буквално - носих го на ръце, разхождах го навън, приспивах го(без резултат,де) Вечерта - изтощена и склонна към какви ли не глупости - разреших на Борис-старши да му даде 5мл Панадол, след което детето спа почти непробудно (ставахме веднъж да ядем и веднъж да пръцкаме  Laughing) до 6.40ч тази сутрин.  Ми то да спиш седем часа само с две събуждания било малък празник  newsm68 !!! Не ми се искаше да тъпча детенце с лекарства, но ако иначе не става... Пробвахме без ефект гелчета за зъборасти - два вида, Дентокинд... Е, изчезвам, че човекът се опитва да разглоби на майка си стария касетофон (подарък ми е от мама за десетия рожден ден  Sunglasses)
Айде лек ден от нас  smile3525

П.П. За кИлежките по зодия - наш'та тема е на http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=409163.0.
П.П.П. И понеже съм заплес - както вече стана ясно - да допълня и всичко най-най-най на рожденничката plami213! ПОжелавам ти усмихнато дете, любящ мъж и много истински хора около теб!

Последна редакция: вт, 07 юли 2009, 09:44 от Cherveiche

# 20
  • Мнения: 83
Здравейте  Hug
Да ви почерпя,че днес ставам малко по-голяма  newsm47 Е хайде  newsm38 beer3 Wine Glass  food010 cook cook кой каквото обича  smile3503
Лек и спокоен ден на всички  Heart Eyes

# 21
  • Мнения: 3 695
plami213, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН! много здраве, щастие и любов!   bouquet

# 22
  • Мнения: 3 634
plami213, честит празник! Рожденните дни са по-хубави и емоционални (според мен) след като станеш родител.  newsm67

Изкарахме кошмарна нощ! Мите не спря да пищи и бълнува, явно много се уплашил от ваксината. Сега носи една празна спринцовка и "ваксинира" всички наред.

# 23
  • Мнения: 2 274
Честит рожден ден на plami213   bouquet! Много щастие, любов и късмет ти желая   bouquet!
Cherveiche, в темата за нашата зодия влизах веднъж, но нещо не ми се пише и там. Аз и без това нямам много време за форума  Rolling Eyes и не мога да смогна да пиша в другите теми, в които уж пиша отдавна, та да се включвам и в нова.
Михалко, булка, с тази бърза смяна на никовете /за всяка тема - нов  Mr. Green/, човек не може те разпознае, ако не пишеш за Митето  Joy! Като заговорих за него, как е днес сладкиша?

# 24
  • Мнения: 3 634
Михалко, булка, с тази бърза смяна на никовете /за всяка тема - нов  Mr. Green/, човек не може те разпознае, ако не пишеш за Митето  Joy! Като заговорих за него, как е днес сладкиша?

Много глупости пиша из форума и така се отсрамвам, давам си нова "самоличност"!  Mr. Green
Ето две снимки от началото когато започна да посещава басейна. Сега се учи да плува с пояс, не го държим вече.

# 25
  • Мнения: 880
Известие за планирано спиране


Уважаеми клиенти,

Във връзка с отстраняване на авария на уличен водопровод в жк. „Младост” ІV на 09 юли 2009 г. няма да има вода от 09.00 до 21.00 часа  в  жк. „Младост” ІІ, жк. „Младост” ІІІ, жк. „Младост” ІV.

Водоноски ще бъдат осигурени на следните адреси от 09.00 часа:
- жк. „Младост” ІV – Бизнес парк София
- жк. „Младост” ІІІ – ХХV поликлиника
- жк. „Младост” ІІІ – Специализирана хирургична болница ”Свети Пантелеймон”

“Софийска вода” АД се извинява за причинените временни неудобства.

Ремонтните работи ще осигурят по-добро управление на водопроводната мрежа и ще ограничат евентуални бъдещи нарушения на водоснабдяването. Засегнатите от спирането на водата могат да се обръщат за повече информация към Телефонния център на “Софийска вода” АД на телефон 0700 1 21 21.

"Софийска вода"АД

# 26
# 27
  • Мнения: 185
benighted, в лъвската тема и аз влизам по веднъж в месеца - по обективни причини Thinking . Но пък ако нямаш какво да правиш понякога е интересно  Grinning .

# 28
  • Мнения: 1 258
Честит рожден ден на Плами!много щастие,късмет и глезотийки.понякога си има нужда Wink



: jijip ,благодрая за инфото.  bouquet

Октоподче,това на Мите да не е памперс-бански на хъджис?

# 29
  • Мнения: 3 634
Октоподче,това на Мите да не е памперс-бански на хъджис?

Да, само тях позлваме за памперси и бански!

Общи условия

Активация на акаунт