BIOXET крем против ОКОСМЯВАНЕ?

  • 88 978
  • 360
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 140
Моми4ета,колко струва тоzи крем. Покажете една снимка моля ви ,искам да видя как иzглежа и , ако може да напи6ете какво то4но пи6е на него,понеже не съм в България и 6те ми е малко трудно да обясня какво то4но искам.

# 31
  • Мнения: 20
И аз се записвам за повече информация  Peace

# 32
  • Мнения: 430
   Ще го пробвам  Peace

# 33
  • Мнения: 72
Пясък, чакаме те за отзив.  Peace

# 34
  • София
  • Мнения: 1 956
Има ли някой по-турпелив да препише съставките в темата "За добрата козметика" - да видим там какво ще кажат...
Аз ползвах зимата Скай фейс - еми признавам си, не бях много постоянна в ползването -по 3-4 дни след епилация - 3 пъти месечно се епилирам с епилатор. Космите си растяха както винаги. И в темата За добрата козметика после четох, че имал някаква съставка, която не било препоръчително да остава върху кожата...

# 35
  • Мнения: 4 370
Коя е съставката?
Аз питах в аптеката дерматоложката, но тя естествено ми каза, че нямало вредна съставка.

# 36
  • До морето...
  • Мнения: 265
Има ли наистина ефект от този крем или да не си давам парите?

# 37
  • Мнения: 2
здравейте,аз вече го използвам два месеца и виждам резултата.косъмчетата стават по-финни,  меки и незабележими.

# 38
# 39
  • Мнения: 6
zapisvam se i az! A niakoi polzval li e tozi za tialo? I dali samo v BG gi ima?

# 40
  • Мнения: 7
Във Варна го има в аптеката в Метро Simple Smile купих си го преди малко. Този за тяло е 57.30лв, а за лице - 29лв.

# 41
  • Мнения: 804
късметлийка аз обикалям аптеките в (наше село) а те дори не са и чували newsm61

# 42
ami az si kupih krema nadqvam se da e efikasen no iskamn da razbera dali ima strani4en efekt pri bremennost i kurmene poneje na opakovkata pishe 4e ne e testvano pri bremenni i kurma4ki

# 43
  • Мнения: 504
Аз си купих този от Турция  http://www.parfumtr.com/resim_goster.asp?img=images/products/00/ … /38/138_buyuk.jpg около 26- 29лв. май беше има за мазна и нормална кожа. Имам приятели които са доволни доста от крема. Ползвам го от 3 седмици, пише че след 3 месеца след нанасяне само вечер се очаква 30-40 % намаляване на окосмяването, а при полване 2 пъти на ден до 60 %.

# 44
  • Мнения: 3
Една приятелка и майка и го ползват от няколко седмици. Конкретно за лице майката вече е забелязала ефект. Казва, че косъмчетата изтъняват. Ако действа за лице и за тяло тарябва да сработи макар и с по-бавно видим ефект, защото окосмяването по тялото расте малко по-бавно всъщност. Поне при мен. Биоксет ми е в списъка с покупки на заплата.

PS Добра идея за шопинг при следващата ексурзия до Турция обаче.

Общи условия

Активация на акаунт