ЮЛИ 2009. Тема 64

  • 10 974
  • 291
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 208
Пу-пу много сладки бебчета си имате  Hug

Ето го и моето малко момиченце   http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=13408837

Аз кърмя на три часа защото тя тогава си иска но по принцип съм за "на поискване"

# 46
  • София
  • Мнения: 39
Момичета, искам да кача снимки на Ками в бъдещи каки и батковци, но не знам как да сложа име. Моля, полагайте!
 

П.п. справих се! Пуснах три снимки на Ками.

Последна редакция: ср, 08 юли 2009, 13:19 от sisko_75

# 47
  • Мнения: 4
Има вече бебе....
Момченце Владислав 4кг и 53см на мама NETTY

Само това знам за сега ,всичко е минало нормално.
Да им е жив и здрав големия юнак  Grinning

# 48
  • София
  • Мнения: 39
Ехе, първото бебе за деня  newsm44

Честито на мама Нети и бързо възстановяване!!!
[/i]

# 49
  • Canada
  • Мнения: 649
Да е жив и здрав Владислав на мама Нетти!!! Първия бебок за деня - урра! Hug
Диди, Катето изглежда мнооого мъничка... Направо мишоче... Hug

# 50
  • Мнения: 1 424
Запис Peace
Бебчетата са много сладки Grinning. Да са живи и здрави!!!
Аз вече започнах да пера дрешките, чершавчетата и другите нещица. Ще ги изгладя и прибера в шкафчетата да са готави. Вече сме купили почти всичко, останаха дребни нещица и днес ще докупя нещата, които трябва да взема за болницата и ще стягам багажа Wink Доки каза, че юнака може да се появи по-рано от термина, но само бебчо си знае кога ще излезе Laughingдокато съм писала се е появило бебче
Честито момченце на Нети  bouquet

# 51
  • Мнения: 9 089
Много сладки бебета, и Невичка, и Катето, и Калоян - сладурчета, да са ви живи и здрави Hug
Диди - добре изглеждаш и ти, а какъв бюст - ухуууу Whistling Mr. Green

Честито ново бебче на мама Нети  bouquet

# 52
  • Мнения: 1 208
Карелия а я си представи,че Петя беше с половин кг по-малка  Laughing - както и да я гледам Катето немога да разбера откъде да махна половин кг,че да получа Петя  Laughing

Честито на мам Нети  - да й е жив и здрав големия мъж  Hug

О Стеф , гърдите ми са бомби пълни с мляко в момента. LaughingМного хубаво ама няма да останат такива  Laughing Лошо ,че таткото не иска да сучи  Laughingи затова ме цеди с помпата - на него се пада честта  Laughing

# 53
  • Мнения: 7
ЧЕСТИТ ВЛАДИСЛАВ НА МАМА НЕТИ! САМО ЩАСТИЕ И ТОПЛИНА ДА ДОНЕСЕ В СЕМЕЙСТВОТО.

Яна, много ви е сладък малкия мъж!
Мамо Диди, разкошна ви е малката мишчица! Изглежда толкова мъничка и нежна! А ти все едно не си раждала! Вярно че не беше качила много, но изглеждаш и една такава свежа, без грам повече по себе си и не разбирам защо на онези снимки от плажа беше сложила цензура като за Плейбой си

И аз се чудя какво стана със Сириус. И тя милата он-лайн започна да ражда, а още няма новини

# 54
  • Мнения: 1 208
Тоничка , мерси много за комплиментите  Hug- цензурата беше за странични наблюдатели - все пак албума не го направих личен.Не,че ми пречи ама все пак малко приличие  Joy

# 55
  • Мнения: 40
ЧЕСТИТО НА МАМА НЕТИ! БЪРЗО ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ И МНОГО ДА Я РАДВА БЕБЧО!

# 56
  • Мнения: 32
Мама Диди, ужасно е било явно, стискам палци скоро да мине болката и да се радваш пълноценно да Катето  bouquet. Няма синини, много си е сладка Hug.
Виржинити, при нас приятелят ми непрекъснато е с изклячен телефон, защото е решил, че няма да го носи този телефон или му е паднала батерията и това е от 4 телефона. Вчера звънях за някаква дреболия и няма никой. Вечерта го предупредих, че наложи ли ми се да се закарам до болницата сама, ще му излезе през носа, вече 100 пъти го предупредих, че вече не се знае кога може да ми потрябва по спешност, ама кой ли ме слуша.
Марулче, много е сладка Невичка, да я изпапаш. Мен лично не ме е стресирал толкова разказа на Диди, но аз съм си малко кътил и гледам да не се тревожа за неща, които не зависят от мен. При всеки ще е различно и просто чакам да видя аз от кои ще съм. По същия начин не се надаявам, че ще родя лесно като теб и без шеф, макар че дай Боже на всички ни така да е. Но може и да си права, защото има хора, които съм забелязала, че бързо се панират.
Фелисити, голяма борба е било, стискам палци скоро да тръгне всичко по мляко Grinning.
Яна, голям е сладур, почвам да заплювам зетьовете Wink.

Честит гоям син на Нети, жив и здрав smile3525

# 57
  • София
  • Мнения: 6 140
Честито на мама Нети!Да и здрав и послушен големия бебок!

Сириус  fingerscrossed
Мама Диди,много сте сладки и двете Heart EyesНе ми се вярва някой да се стресне от разказа ти-не вярвам,че някой си мисли,че раждането е лесно и безболезнено Peace
Марулка,Яна,голееми сладури Hug

Аз продължавам да ползвам нета на съседа,дано не се усети,че веднага ще сложи парола  EmbarassedДнес пак говорих с моя доставчик и накрая ще го сменя #2gunfire
Много благодаря на всички,които са се сетили за мен.Стана ми много мило Blush Hug
Днес мисля най-после да стегна багажа за болницата,че знае ли се.Нещо от вчера ми е едно тежко,чувствам се уморена,тук-таме по някоя контракция...А пък и вече отвсякъде съм си в 9тия месец.

# 58
  • Мнения: 256
Честито юначе на мама Нети!А на мама бързо възстановяване!
На Сириус стиснати палци всичко да е наред!
Добре дошли на Мамбинка и Диди!
Диди много сте сладки двечките с малката Катя!Толкова е мъничка!
Много са хубави и Нева и Калоян!Абе на всички дечицата са ни хубави!
Мамбинка,може да е от смяната на обстановката!Ти гледай да си почиваш максимално,защото за да има кърма трябва да си отпочинала!
Миласара,много са пораснали мъниците!Май  наближава времето когато ще ги гушнеш!?

# 59
  • Мнения: 194
Уауууу, Нети, рекордьор мъж си имаш, да сте живи и здрави и двамцата    bouquet

Общи условия

Активация на акаунт