Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 14 юли 2009, 19:36 ч.

Лъвчета и Деви август 2004 - 23

• 44 151
  • 187
  •   1
Отговори
  • София
Август

01.08.2004
Явор на brigite /Бригита – 05.09.80/  smile3540
Никола на belinda  smile3540
Атанас на Deni_1203  smile3540

02.08.2004
Ема на mini_mause /Мария 24.02.73/  newsm56
Белослава на eri  newsm56

03.08.2004
Магдалена на Ruri /Румяна 20.09.76/  newsm56

04.08.2004
Светослав на Patenceto84  smile3540
Магдалена на Вери /Вера 31.10.77/  newsm56
Алекс на еvalinda  smile3540
Мими на сладката мими /Даниела/  newsm56

06.08.2004
Калина на Гизи /Гизи 26.07.1978/  newsm56
Анди на Малчо  smile3540

07.08.2004
Мартин на Джиджи  smile3540
Лъчезара na desitka^  newsm56

09.08.2004
Ралица на mamaYanni  newsm56
Бетина на pbizart  newsm56  

10.08.2004
Явор на lo80 /Лора 09.04.80/  smile3540
Криси на Малко_коте  smile3540
Антониела на Deni24/Деница 24.11.80/  newsm56
София на kalina_tt /Калина 08.09.73/  newsm56

11.08.2004
Елена на Collibri  newsm56
Мартин на Just a Girl  smile3540
Дани на Clar4e /Светле 05.07.78/  smile3540
Михаела на Terri  newsm56
Петя на pepsin  newsm56

12.08.2004
Йоан на Radina  smile3540
Емилиана на stefy  newsm56
Стефи на tedi@az  newsm56

13.08.2004
Александра на pisence2004  newsm56

15.08.2004
Красимир на kote.kote1  smile3540
Александър на vihrogonche  smile3540

16.08.2004
София  на Никол/Наталия 14.09.78/  newsm56
Магдалена на Джуна /Юли 05.03.77/  newsm56
Адриан на Lady01  smile3540
Деян на mama Tedy  smile3540
Месру на ally /Айля 14.03.75/  smile3540

17.08.2004
Тони на Ellynor /Елица 27.07.78/  smile3540

18.08.2004
Дани на kali /Калина  06.04.79/  smile3540

19.08.2004
Ерик на cho4o/mini  smile3540
Яна на Кари  newsm56
Елпида на veselinap  newsm56
Лидия на Льони/Елена  newsm56
Кристиана на dobroplodnoo  newsm56

20.08.2004
Мартин на Desi_T_G /Десислава 16.11.77/  smile3540
Хари на kate_ash  smile3540

21.08.2004
Вики  на Dzverche  newsm56

24.08.2004
Анджи на Mariely  newsm56
Александър на Bobolina  smile3540
Aлекс на vesira  smile3540  

25.08.2004
Симона  на Vini77 /Веси 21.02.1977/  newsm56
Кристина  на InaDot  newsm56

26.08.2004
Теодора  на alexova  newsm56
Жаклин  на mamamimi  newsm56

29.08.2004
Виктория  на Майка Зайка  newsm56

30.08.2004
Цвети на redhat /Пламена 16.01.76/  newsm56

31.08.2004
Даниел на Krasi  smile3540

Предишна тема

# 1
lo80    bouquet пу първа  Hug

# 2
Хайде и аз тук.
След 9 месеца си имаме нова тема. Като едно бебче. Simple Smile

# 3
  • Варна
И аз да се наредя  Hug

Какво смятате да купувате за рожденните дни на каките и батковците?
Аз мисля една електронна игра за телевизора, той иска акордеон  Laughing

# 4
  • Страната на чудесата
Първо да кажа-страхотен Елин, бонбон сладък!Radina, ако и на мен така ми се отразява бременността като на теб(направо ми увисна ченето-изглеждаш перфектно!!!) и аз веднага се впускам в бебеправенето Wink
На нашата Цвети за РД мислим да купим ролери, ако не и хрумне нещо ново.

# 5
  • Варна
Lucky Plam благодаря за комплиментите  Hug В действителност този път се възстановявам доста по бързо, като цяло всичко беше по различно от първата бременност  Peace

Аз пробвах да кача Йоан на ролери, ама още е малък като че ли  Thinking

# 6
  • Асеновград
Хайде и аз в новата тема.
За рожденият ден на Мими обмислям и аз да и купим ройлери.

# 7
  • зад парка
Да се запиша

# 8
Аз още не съм мислила за подарък. Има време. Simple Smile

# 9
Охо, нова тема.  Laughing Да се запиша тогава.  Wink
И аз съм в обмисляне на подаръка за РД. Питах Яни какво иска, тя каза: "само не дрехи и кукли..." Crazy hahaha
Радина, Яна за НГ си беше поръчала акордеон, така и не намерихме нещо, което да ми хареса. ooooh!
Разгледах ви снимките, ти изглеждаш страхотно, а Елин е един сладур, Йоан също. Wink
Ето малко снимки и от нас.

Последна редакция: чт, 16 юли 2009, 13:51 от Кари

# 10
  • Варна
Здравейте,остроумни и всезнаещи лъвчета и техните мами Simple Smile.Нашия подарък вече е поръчан - мотор на Лего.Откакто Дядо Коледа му донесе такъв конструктор ми е много лесно,защото иска неща само от каталога им.Обича много и пъзели.Пиша ви го като идея за подарък.Да си похваля Месру.От един месец ходи на индивидуални тренировки по плуване и се справя доста добре.Иска да го наричаме делфин,плувец,Немо... Laughing.

# 11
Ей, Али, никаква те няма в скайпа.  Wink

# 12
Леле уникални снимки са Радина!

Бащата как не е припаднал.... страхотно е раждането на Йоан как го е отразил!
Кари и вашите снимки са супер!
И изглеждате страхотно... брей брей! Браво!

# 13
  • Варна
Колибри, таткото снима не само раждането на Йоан, но и на Елин (качих снимки и от неговото)  Peace Много е щастлив, че присъства на раждането и на двете си деца  Heart Eyes
Кари, големи са сладурки Яни и Ива   bouquet

# 14
  • Sofia
Радина, честита втора рожбичка!!!   bouquet   bouquet   bouquet
Колибри, радвам се, че всичко е наред с теб и бебчо-момченце  Hug  Hug  Hug
Много ми липсвахте... Мерси за новата тема! Пресен бисер на Алекс - "Мамо, в детската ядохме СКУРМИЯ!"  Grinning  Laughing  Mr. Green

# 15
Аз все забравям да ви кажа, че на Маги и изникнаха още 4 зъба, задните, постоянните. От Ясен чакам зъби, кака му ги вади. Де да беше при него зъбоникненето песен като при нея.

# 16
  • зад парка
При нас бисерът е отпреди 2-3 дни : Тити ходи на езда 2 пъти и непрекъснато обяснява какво й е казал "учителят по кон".

Относно зъбките: за мене беше странно, че децата започват да сменят зъбките си чак към 6-7 години, аз започнах на 4; но ето че вече имаме първопроходец - Маги!  bouquet Знаете ли за Феята на Зъбчетата нещо?!  Wink Ако сте фенки на Тери Пратчет, със сигурност знаете!

# 17
Феята на зъбките я знаем от костенурчето Франклин. Маги все още не е почнала да сменя зъбчета. Аз съм я предупредила, че един прекрасен ден може да паднат сегашните, за да изникне ново. Да не вземе да се шашка нещо. Simple Smile

# 18
  • зад парка
Аз разбрах, че ги сменя вече, сори!

И аз съм предупредила Тити.

По следния повод  Laughing:
Спомням си за един филм от преди много години: действието се развиваше в Аляска през 18 век. Една местна жителка беше сама и роди детенце. Побърка се да плаче, защото детето нямаше зъбки! Просто никой не й беше казал как се раждат децата, а тя явно не беше виждала.

# 19
  • Страната на чудесата
А, има и други-на Цвети и паднаха преди около месец, вече са поникнали около 3 мм.постоянните:
http://www.redhat.snimka.bg/album.php?album_id=403625

# 20
  • зад парка
А, има и други-на Цвети и паднаха преди около месец, вече са поникнали около 3 мм.постоянните:
http://www.redhat.snimka.bg/album.php?album_id=403625

Еее, тогава и за вас   bouquet

# 21
Аз разбрах, че ги сменя вече, сори!
Не, не. Simple Smile Порастнаха и най-отзад кътниците. Т.е. зъбите и вече са 24.

# 22
  • Варна
Честити зъбчета на Маги   bouquet
А на Цвети пожелавам да и пораснат едни бели и здрави, нови зъбки   bouquet

Колибри, Тери как сте, как са тумбаците?

# 23
Хехехехее, Цвети има страхотна снимка! Като вампирче! хахахаххахах умрях от смях рано сутрин  Grinning Peace Честити паднали и нови зъбки!
Ели още няма такива пориви.

Моя тумбак расте зашеметително. Ходих на фетални морфологии при Марков и Янкова. И двамата не виждат нищо притеснително. Нали се бях попритеснила заради нухалната транслуценция. Обаче сега всичко изглежда добре. На момченцето ми дори са му по-дълги костите от средното, което при нито една аномалия не било така. Така че, мисля да дишам спокойно и да си чакам Дамян вече по-ведро до края! Не направих амниоцентеза, по куп причини, но най-важната беше, че не бих предприела последваща стъпка, каквото и да беше показало амниото, така че реших изобщо да не рискувам - защото при мен всичко беше по-рисково - предна плацента, кръвна група минус... и т.н.
Спасихме се вчера от жегите на Витоша на Златните мостове - има чудна поляна - на х. Момина скала и Ели се наигра страхотно! Седяхме до 20ч там.
Днес ще водим Ели на Ледена епоха. И ще търсим място за празнуване на рождения й ден. Нали искахме на Симеоновски езера на Витоша - но пък там затвориха пътя за ремонт. СЕга ми е хрумнало на Камбаните. Ще ходим днес да видим става ли за пикници. Иначе камбаните са голяма атракция за малките. Вече сме я водили - голям купон пада и голямо дрънчене.

# 24
  • зад парка
Страхотна идея са Камбаните! Като дете-пионерче ги обожавах

# 25
Страхотно е на Камбаните - заведете децата - изкарахме страхотно там на раходка!
Но Витоша все пак ми е по-гот за рожден ден, затова последно измислих на Златни мостове - х. Момина скала - има чудни поляни! Там ще направим пикника  Grinning

# 26
Колибри, слабост са ти Златните мостове. Simple Smile

# 27
Здравейте, момичета Hug Ееей, нова темичкаааа Joy
Радина  Hug
Честити нови зъбчета на Цвети и Маги  bouquet
Collibri , радвам се, че при теб всичко е наред!
Аз бавно, но славно заемам обемна форма на тюлен Whistling Бебето е добре, рита усилено,което ме радва, че иначе почвам да се панирам.
За подарък още не съм мислила newsm78

# 28
  • Страната на чудесата
Здравейте! С доста закъснение качих малко снимки от нашата почивка в Сандански, заповядайте:
http://www.redhat.snimka.bg/album.php?album_id=407011
Предстои да кача и снимки от Трявна, и отчетна с пораснали и за съжаление леко криви предни зъби.
Нашата Цветка още си е селянче, излезе герой и остана още на село. Само дето ние се съсипваме да пътуваме всяка седмица, за да я видим, но пък тя е по-добре там.

# 29
  • Страната на чудесата
Честит рожден ден на рожденниците! Да са здрави, усмихнати и щастливи, безгрижно детство и прекрасни мигове да бележат пътя им!

# 30
Почерпете се днес Светослав става на цели 5

# 31
  • Асеновград
Здравейте, днес Мими става на 5г. newsm59
Искам да пожелая на всички рожденници днес, да са живи и здрави и много щастливи.

# 32
  • зад парка
Очакваме отзиви за партитата, снимки на торти, украса и подаръци!

# 33
  • Варна
Честито на Светослав на Patenceto84  newsm59, Магдалена на Вери  newsm59, Мими на сладката мими  newsm59!
Да растът здрави, усмихнати и послушни деца!
Весел празник!

Днес и моето малко момченце има мини празник Wink Стана на 1 месец  Hug Как лети времето  Wink
А рождения ден на баткото е на 50% уреден, днес ще ходим да поръчаме тортата и сме готови за празненството  Peace

# 34
Честит рожден ден на Светослав, Магдалена и Мими!
Също и на празнувалите предните дни!
Да са живи, здрави, щастливи и послушни!

Честита месечинка на Елин!
Да расте и да слуша мама! Wink

# 35
Благодаря, момичета!  Hug
Честит празник на Светльо и Мими!   bouquet
 Да са живи и здрави малките ни слънчица, които вече не са толкова малки! Времето наистина летииии. Simple Smile

Ще приложа снимков материал след неделя. Тогава ще празнуваме. Днес сме в градината.

# 36
  • Страната на чудесата
Чакаме отзиви от партитата и идеи за най-желан подарък Laughing
Снощи Цвети ми звъни в 22 часа по мобилния, аз-шашната, че нещо се е случило(неприятно:( , а тя с най-сладкия гласец:" Здрасти, мамо.Сега при нас е вечер.А при вас вечер ли е?" Отговарям през смях че, да , и при нас е вечер и вали дъжд.
" Браво на вас за дъжда"-все едно аз имам най-големия принос за метеорологичната обстановка в София Mr. Green и затвори. Crazy

# 37
  • Асеновград
Здравейте момичета, благодаря на всички Hug
Рожденият ден на Мими изкарахме чудесно.Беше си поканила 18 деца #Crazy голяма веселба.Рожденничката беше много развалнувана и щастлива.Според мен на тази възраст вече разбират че имат празник.
Събра много подаръци, но най се зарадва на едни котенца с памперс като ги потопиш в студена вода се оцветява памперса.
Тортата също беше много красива и вкусна.
От толкова много гости, аз се бях ошашкала, та за жалост нямаме много снимки.Надявам се че някоя майка е снимала.
При първа възможност ще кача снимки. Peace
Сега пожелавам весел празник на дечицата на които им предстои рожден ден.

# 38
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА Калина на Гизи,Анди на Малчо

# 39
ЧЕСТИТИ РОЖДЕННИ ДНИ НА ВСИЧКИ РОЖДЕННИЦИ!

много весели игри и хубави подаръци !!!   bouquet

# 40
  • Страната на чудесата
Малко отчет за изцепките на моята фръцла:
Цветка е на почивка с братовчед си и баба си(майка ми) Понеже той много я дразни, тя предлага:
Бабо, хайде и другата година да дойдем в Трявна, ама без бати. Ако си жива, де .Ама аз си мисля, че няма да си жива (Добре, че мама има чувство за хумор )

На връщане от същата почивка звъним на дядо и, да ни чака.Майка се шегува:
-"Вземай пушката и заставай до портата, като караул, да ни чакаш"
Малката: "Бабо, ама защо да ни чака с пушката "
-" Шегувам се, бабо"
-"Да, да, ама той дядо какъвто е луд..."

И така, бързичко ги оправи в живота  hahaha

# 41
Ето и ние да почерпим днес!!!!!

Моята малка дъщеря - Елена - днес стана на цели 5г! Спомням си като бял ден как се роди в 7.15ч! Велик ден!

Почерпете се от нейната естествено "конска" торта!

http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=1407&AlbumId=133034

# 42
  • Страната на чудесата
Честит Рожден Ден на Ели!!!
Да ви е жива, здрава и чудесна кака Heart Eyes
Много щастие на всички в семейството!
Конската мания явно не и е минала Wink

# 43
Честит рожден ден на Ели!
Да расте здрава и много щастлива!

Много вкусна торта. Laughing
Колибри, Ели зарадва ли се на понито? И аз успях да купя на Яни, благодарение на една съфорумка. Hug

# 44
Честит Рожден Ден на Ели и Михаела! bouquet
Да са живи и здрави! Щастливи и прекрасни каки!   bouquet

# 45
  • Варна
Честит празник, Колибри!
Пожелаваме на Ели, да е здрава, весела и грижовна кака!

Кога минаха 5 години, направо не ги усетих Simple Smile Нашия бъдещ рожденик няма търпение вече Simple Smile

# 46
Честит рожден ден на порасналите сладурчета Елена на Collibri,Мартин на Just a Girl,Дани на Clar4e,Михаела на Terri ,Петя на pepsin   nbirthday

# 47
  • зад парка
Поздравления за всички, навършили вече 5 годинки!   bouquet

Избираме торта, почти всеки ден се спираме на нова  Sunglasses

Затова искам да пуснете вече изпитани рецепти! 

# 48
Честит Рожден Ден на Йоан на Радина!
Да е жив и здрав, силен, енергичен, упорит, щастлив, засмян! Само слънчеви дни му желая!
Весел празник, Радина!

bouquet   bouquet   bouquet

# 49
  • Варна
Мерси, Вери! Чудесни пожелания, дано се сбъднат!

Йоан е много щастлив, въпреки, че сутринта имахме леко спречкване Wink В градината му поръчах клоун, много се забавляваха, голям смях падна. После духа свещичките на първата торта, а довечера на тържеството и на втората  Laughing Подарихме му една игра за телевизора на Спайдърмен и е повече от доволен  Peace Снимки от двете тържества довечера или утре  Hug

Пораснаха децата, на последната консултация при педиатъра метъра показа 119 см, а кантара 22,500 кг. Порасна детето, да е жив и здрав!  Heart Eyes

# 50
А виж забравих да я премеря. Хем бях си наумила да го направя. Голям съм заплес. Снимки тези дни и от мен ще има, само да ги кача. Simple Smile

# 51
Честит рожден ден на Йоан и всички негови сърожденници!!!

Нека бъде здраво и щастливо детенце!

Благодаря ви за хубавите пожелания  Heart Eyes!

http://picasaweb.google.bg/collibri - ето и снимки от нас - в цели 3 албума. Вчера беше едно 24 часово празнуване, направо се изтощихме. На 3 броя торти духа свещичките Ели. В градината, направиха си дискотека; вечерта в кино Арена в детския кът щуряха и беше много забавно. И още по-вечерта след 22ч с баба и дядо последната торта, праена от мен от мюсли с кисело мляко  Grinning.

# 52
Честит Рожден Ден на Йоан на Радина,да слуша много мама и тати  Hug

# 53
  • Страната на чудесата
Честит рожден ден на Александър!
Да е жив и здрав, силен и щастлив за радост на всички, които го обичат!

Нашето парти се оказва ласт минит планирано, нали Цвети поръча за РД да е на море, та така.От началото на месеца планираме почивката, вече резервирахме ето тук:
http://www.paradisebeach.bg/main/index.php?lang=bg
Въпреки, че четох доста и хубави, и лоши отзиви, днес определено ме спечелиха-по телефона се уговорихме да ползваме техния парти клуб,с аниматори и украса като за РД, и всички дечица, почиващи там за гости.За целта те подготвят всичко, напълно безплатно, с изключение на тортата.Тортата по поръчка на рожденичката е с русалките и агенцията, с която работят ще ни я достави на деня в хотела за крупната сума от 22лв(20 парчета) Laughing
Направо летя в момента, сега остава да измисля и всички русалски подаръци!
Ще снимам и ще се отчета след събитието, но просто не можах да се сдържа сега, в еуфория съм.На всичкото отгоре госпожицата е в пълна тъмнина за офанзивата Sunglasses

# 54
Да са живи и здрави всички сладки рожденници, които съм пропуснала, защото ми се беше скапал компа Hug Hug Hug Hug Hug
От днес съм вече с комп Peace
Да  ги нацелувате от мен Hug
И ние изкарахме почти 24 часов рожден ден. Първо с децата, после с бабите, лелите и т.н. Имаше фея по поръчка на рожденничката.
Радина, много ти е порастнало момчето Hug Ние сме 110 см и 17кг, ама нали сме моми Flutter не се притеснявам.

# 55
Честит рожден ден на Йоан и на Александра /и всички, който съм пропуснала/!
Да растат здрави и щастливи деца!

# 56
  • Варна
Много ви благодаря момичета за пожеланията   bouquet
Йоан е много доволен, има много подаръци, сутринта както писах имаше клоун и почерпка в градината. А вечерта бяхме на едно детско заведение, лудяха на воля Hug
Трябва да кача снимки, ама и днес няма да стане  Wink
Ето я тортата на Йоан  Peace

Терри със закъснение, честит рожден ден и на Михаела! Да расте здраво и щастливо дете!    bouquet

Как са ви тумбаците момичета, как се чувствате? Каките очакват ли с нетърпение бебоците?  preggo

Последна редакция: чт, 13 авг 2009, 17:36 от Radina

# 57
  • Страната на чудесата
Радина, много хубава торта!
А защо пише ЧРД Йоан-6 г?

# 58
  • зад парка
Радина, много хубава торта!
А защо пише ЧРД Йоан-6 г?

Joy За мене е 5! Просто са го написали ръкописно и нечетливо.

# 59
  • Варна
Хихи, да бяха го объркали и пишеше 6, но го поправиха на 5 после  Mr. Green

# 60
  • Страната на чудесата
А, сега разбирам.Викам си, аз ли съм проспала една година от живота си Embarassed, че и тортата на Цветка поръчах с ЧРД-Цвети, 5г.

# 61
  • Sofia
Привет и от мен  Hug
И нашият Алекс чукна 5  bowuu  По случая на 15-ти се събрахме да хапнем и пийнем за негово здраве  Party  най-близките му роднини, в заведението имаше детски кът, той беше много доволен! Ние също.
Иначе зъби не му падат още. Висок е 114 см, тежи 18 кг.

# 62
  • Варна
vihrogonche да ви е здрав, усмихнат и много щастлив рожденика   bouquet

Честит 5-ти рожден ден на Яна на Кари! Здраве и късмет й пожелаваме  bouquet
Да се чувстват поздравени всички рожденици от последните дни

Момичета на Йоан започна да му се клати едното зъбче. Обаче казва, че го по наболява, дали е нормално  Thinking
Иначе новото при нас е, че от началото на лятото ходи на плуване, но сега сменихме треньорката и вече се вижда голям напредък, много сме доволни всички  Heart Eyes

# 63
Радина благодаря! Hug

Вихрогонче, да ви е живо и здраво момчето!

А за зъбчетата, сигурно е нормално. Thinking Може да не е точно болка, но да не може да го опише, защото му е непознато това усещане. Браво за плуването! Peace

Последна редакция: нд, 23 авг 2009, 23:11 от Кари

# 64
  • Варна
Кари, май и Яна е фенка на Джетикса  Mr. Green

# 65
  • Страната на чудесата
Честит Рожден Ден на всички рожденници от последните дни!

Радина, не се притеснявай-нормално е зъбчето като се клати да понаболява, Цвети също се оплакваше, даже не се хранеше на тези зъбчета от болка.

# 66
Кари, май и Яна е фенка на Джетикса  Mr. Green

Охх, болна тема. ooooh! Ще взема да го махна тоя канал, всичко се гледа по 100 пъти и после даже се подсказва на актьорите. Crazy

# 67
  • зад парка
По повод на Спортакус:

През пролетта бях купила няколко големи зелени ябълки - химия, та дрънкаха, ама хайде. Оставих плика на задната седалка при Тити.
Прибираме се вечерта по тъмно в къщи. Когато отварям вратата да я свалям, я намирам с половин изядена ябълка в ръка! Изстинах ! А тя най-спокойно ми заяви: "Хапвам един спортен бонбон!"
Чаках до сутринта да я заболи корем от неизмития спортен бонбон, изяден с кората, но не би! Размина ни се.

# 68
  • зад парка
С малко закъснение Ви черпим виртуално! Това беше тортата на Тити.

Прекарахме много добре. Поканих няколко приятелки с деца на подобна възраст и се забавлявахме чудесно.

# 69
  • Страната на чудесата
Е, Честит Рожден Ден с малко закъснение и зло да ви забрави! Здраве и щастие-на детето и на близките Hug
Тортата ви е страхотна!
А снимки, моля ?Praynig

# 70
  • зад парка
Lucky Plam  , Благодаря много!

Доста се чудих къде да поръчаме торта. В детския център, където правихме партито ни казаха, че работят със 100 грама сладки, Гафрош и Лагуна. Бях поръчвала за половин годинка торта от 100 грама ; трябваше да е с кучета. Тората беше хубава, но вместо кучета имаше няколко изпостяли лъвици  Laughing. А другите 2 фирми не ги познавам. Но съм фен на "Двете фукли" и затова заложих на 100 грама (преди бяха една фирма).
Както се вижда от тортата в темата "джунгла" са добре.
Ходихме специално на дегустация и се спряхме на еклерова торта.

За първи път запазвахме детски център за рожден ден. Има всички предимства! Бях изненадана от цената обаче. По принцип вече в БГ не мога да кажа евтино ли е , скъпо ли е. Така че този пункт оставям без коментар.

Извинявам се за снимките, но не съм фен на публикуване в интернет пространството.

Когато органицираме среща , ще се запознаем!

# 71
  • Страната на чудесата
О, чудесна идея-кой каза среща LaughingЧакам с нетърпение и гледайте да е след 15 септември, че сега отплискваме за море!
Сигурна съм, че сте прекарали страхотно Hug

# 72
  • зад парка
Да, през юли се породи идея за среща в София.

Началото на октомври мисля, че е най-подходящо- всички ще са се завърнали вече.

Приятно изкарване на морето!

# 73
  • Варна
InaDot да ви е жива и здрава Тити! Много хубава торта  Hug

Чести рожден ден на всички августовски дечица   bouquet

# 74
  • зад парка
Мерси много!

Вече привършва нашия месец, а с него идва и края на лятото...

# 75
  • Варна
Офф да бе, а как мразя зимата  Tired Студено, обличаш се 1 час с 5 ката дрехи, за да отидеш до магазина за 5 мин  Crossing Arms
Лятото си е друго нещо, въпреки, че тази година нищо не усетих от него. Само веднъж успях да отида на плаж, но другата седмица, ако позволява времето ще наваксам  Simple Smile

# 76
  • Страната на чудесата
Е, ама без края на лятото как ще празнува нашата Цвети Laughing
С тази реплика за края на лятото ме връщате когато бременеехме и започна бебевалежа. Всеки ден се връщах и докладвах на кандидат-таткото-еди-коя-си от нашите момичета роди, има момченце/момиченце.Мина половината месец, мина 20, 25-ти август-от мен-никакви признаци за раждане.Беше почнал вече да ме поднася че родилите не са от"нашите"момичета, защото аз трябвало вече да се пиша сетемврийка Crossing Arms И съвсем съвсем на края на месеца успях и аз да добутам августовско бебе, минути преди да свирят финала на мача Wink

# 77
  • Sofia
ЛъкиПлам, как мина РД?  Flutter
Дайте малко снимки  Grinning
Дойде септември вече, кога ще срещнем децата  Hug
А покрай тях и ние да се видим, да побъбрим, да размааме краци  Mr. Green
Ето 5-годишният ми Александър  bowuu: http://vihrogonche.snimka.bg/children/aleksand-r-rd-5-god.418079

Последна редакция: пт, 04 сеп 2009, 15:28 от vihrogonche

# 78
  • София
Привет на всички мами на 5 годишни малчугани  Hug
Чак сега сколасвам да намина в темичката. Несериозна работа, ей Simple Smile
Още не съм качила снимките от софийското парти. Два пъти започвам да ги качвам и двата пъти ъплоудъра се прецаква. Рождения ден го празнувахме два пъти. Веднъж на самия ден в Търново и втори път тук, в София. Тази година бяхме в парти клуб Слон-балон. Ето 2 снимки на младежа от търновското парти цък и цък и една снимка на софийската торта. Държа да подчертая, че избора на торта си беше изцяло негов  Laughing аз никога не бих избрала такава, но важното е, че той си я хареса много Simple Smile
Само да ви кажа, че от пролетта до сега е порастнал с цели 8 см. и вече е 1,23 см. Расте като гъба!!! За един месец беше при баба си в Търново и като го видяхме с баща му, не повярвахме на очите си колко се е издължил.

# 79
  • София
А ето и малко снимчици от морето: цък, цък, цък, цък, цък, цък, цък, цък и няколко вече като 5-годишен: цък, цък, цък. Той мноооого се гордее, че е станал на 5 Simple Smile

# 80
  • Sofia
Мерси, Ло! Много ти е пораснал Явор, браво!  bowuu

# 81
  • Страната на чудесата
Привет на всички! Чак сега се завърнахме от отпуск и мога да драсна няколко реда.РД мина славно, Цвети чеше убедена, че цялата почивка е един безкраен празник и морето е спокойно, а слънцето грее само и единствено в нейна чест LaughingМного и хареса и на нас-също, мина без инциденти и беше абсолютно спокойно.Имахме само 2 лоши дни и ги оползотворихме в разглеждане на Несебър.Цвети на 3-тия ден се научи да плува без пояс и сега няма стигане SunglassesИ още нещо-видяхме делфини в морето, точно пред терасата ни на около 3 метра от брега бяха-два и играеха над водата, беше невероятно Heart Eyes
Ето и една подводна снимка на плувкинята:
http://redhat.snimka.bg/children/cveti.286454.14883342

Последна редакция: чт, 17 сеп 2009, 09:10 от Lucky Plam

# 82
# 83
Като гледам снимките, всички приличат на първокласници  Joy много са високи днешните деца  Shocked да са ни живи и здрави  Heart Eyes

... Цвети на 3-тия ден се научи да плува без пояс и сега няма стигане Sunglasses ...

Ехааа, браво! smile3501

Ето и от мен малко морски, да се стоплим в тази студена есен  Mr. Green
http://i40.photobucket.com/albums/e239/ceco_vath/1-3.jpg?t=1253744966
http://i40.photobucket.com/albums/e239/ceco_vath/10-1.jpg?t=1253745114
http://i40.photobucket.com/albums/e239/ceco_vath/8-1.jpg?t=1253745132
http://i40.photobucket.com/albums/e239/ceco_vath/9-1.jpg?t=1253745145

И вече имаме ново зъбче Laughing ваденето е документирано само до стола, аз после се изнесох навън  Embarassed
http://i40.photobucket.com/albums/e239/ceco_vath/zub3.jpg?t=1253744863

Клатят се още 2, но им е рано още  Simple Smile

Поздрави на всички   bouquet

# 84
  • Страната на чудесата
Eй, много са пораснали всичките ни дечица! София е красавица, да ви е жива и здрава! Ама хайде на жива среща, с всички деца, да се видим най-после след 5 години отново и да съберем августовската реколта на оглед Wink

# 85
  • София
Никол, много ти е красива София!!!
И аз съм за среща, само кажете кога и къде.

# 86
  • зад парка
Срещата предлагам да е в началото на октомври , събота - 3.10 или 17.10. За София ли говорим  Laughing?
Сладкарница. Има много място в сладкарницата на ЦУМ. Ако е хубаво времето може и в парка. До "Лиляна Димитрова" са направили чудна детска площадка, има и кафе наблизо.

Предлагам да се изпратят покани на "лични" на съфорумките, които са се включвали последните 3-4 месеца в темата.

Моля за мнението ви!

От нас новината е , че Тити ходи на забавачка от една седмица, пак е болна (това не е новина) и ще ходим заедно на английски в местния езиков център  Twisted Evil. Аз съм малко напреднала де, тя - в предучилищна група.

# 87
  • София
Аз съм за и на 3-ти и на 17 ще мога да дойда.

# 88
  • Страната на чудесата
Аз мога само на 17.10 от тези посочени дати, на 03.10 пътуваме да празнуваме юбилей-70 години на свекъра(да е жив и здрав още толкова) и 1 годинка на племенника(да хиляди Heart Eyes)

# 89
Благодаря ви, момичета  Hug

Ние през почвните дни се очертава да не сме тук, но ако има промяна ще пиша.

Днес Колибри има празник Simple Smile да ни е жива и здрава  Hug  bouquet

# 90
  • зад парка
  bouquet  bouquet  bouquet за Колибри!!

# 91
  • Варна
Никол, голяма сладурана е София, както и всички августинчета   bouquet
Пораснаха неусетно  Rolling Eyes Сега особено като гледам малкото и се сещам за времето като Йоан беше малък  Heart Eyes
Честит празник на Колибри!   bouquet

# 92
Голяма е чаровница София, да. Simple Smile Аз много я харесах на снимката, където е на фона на морето.  Simple Smile

Колибри, честито!   bouquet   bouquet   bouquet

# 93
  • Страната на чудесата
Честит празник на Колибри с ден закъснение EmbarassedДа е жива и здрава и зло да я забрави! Да е пълен домът и с щастие!

Обръщам се към вас с една молба-понеже се познаваме, макар и виртуално.Както писах по-назад, на 02.10 пътуваме при свекъра в село Малък Преславец.Там обаче има и дом за деца лишени от родителски грижи от 3 до 7 години. Всеки път нося малките дрешки на Цветка за тези дечица, които наистина имат нужда от дрешки и обувки, и понеже сега чак се сещам Embarassed ви предлагам, ако някоя мама има  детски дрешки, които няма намерение да пази и ползва занапред, да ги дарите-ако имате желание тези от София, мога да помоля мъжа ми да мине с колата и да събере или да пратите за моя сметка.Не е необходимо дрешките да са луксозни или нови, просто да стават за носене от още едно детенце и да са чисти.Ако пък не са, ще врътна една пералня, колко му е Laughing

# 94
Lucky Plam, днес съм си вкъщи, че нещо се разболявам и тъкмо използвах времето да снимам едни дрешки и да ги пусна в "Подарявам"  Simple Smile точно за деца 3-7 са Simple Smile имам и по един чифт ботушки, маратонки, гуменки, чехли и джапанки, ако има нужда от обувки  Simple Smile

# 95
  • Страната на чудесата
С удоволствие ще ги занеса, имат нужда от дрехи и обувки.Само да уговорим как да стане приемо-предаването? Как ти е удобно-пратка или да мине някой(дето още не знае какво съм му измислила Mr. Green) да ги вземе?

# 96
С удоволствие ще ги занеса, имат нужда от дрехи и обувки.Само да уговорим как да стане приемо-предаването? Как ти е удобно-пратка или да мине някой(дето още не знае какво съм му измислила Mr. Green) да ги вземе?

Пиша на лични  Simple Smile

# 97
Благодаря ви, за поздравленията и хубавите пожелания!!!  Hug Flutter Hug

Ето и една почерпка от мен, макар и виртуална!

Аз съм за среща! Искрено се надявам да мога да дойда! Макар че ще зная в последния момент!  Grinning

# 98
  • Sofia
Та кога казвате е срещата?  Hug  Flutter  bowuu

# 99
  • зад парка
Най-много хора подкрепиха 17, третата събота на октомври

# 100
  • Страната на чудесата
Може би с анкетка ще е по-лесно?
А къде да бъде-идеи имаше за сладкарницата на ЦУМ? Аз си мислех-колко сладко ще бъде, ако е там, като наредя в албума снимката-5 години по-късно LaughingПомните ли, там имахме среща с бебоците като бяха на около 2 месеца?

# 101
  • зад парка
Може би с анкетка ще е по-лесно?
А къде да бъде-идеи имаше за сладкарницата на ЦУМ? Аз си мислех-колко сладко ще бъде, ако е там, като наредя в албума снимката-5 години по-късно LaughingПомните ли, там имахме среща с бебоците като бяха на около 2 месеца?

Много малко хора влизат в темата, затова анкета не мисля, че ще помогне.
До момента са се записали по темата:  lo80 , Не се сърди, човече и ти

Предлагам към края на седмицата да кажем "17-ти" и да пратим покани на "лични"

За ЦУМ ми харесва, че срещата ще се "повтори". Аз тогава не ви "познавах"

# 102
  • Sofia
мдаааа, как да не помня  baby_neutral
17-ти ме устройва идеално  bowuu
ех как ми стана приятноооо  Hug

Последна редакция: пн, 28 сеп 2009, 15:29 от vihrogonche

# 103
  • Страната на чудесата
Хайде да сверим малко часовниците.Чета в едни други теми и се оказва, че част от наборчетата посещават подготвителни групи вече.Не знам дали това значи, че догодина са първокласници, но ако е така, мен това ме плаши(не съм готова психически за това, ама хич Embarassed) Цвети е в 3 група и искам да почне училище като навърши 7 годинки.При вас как е?

# 104
  • София
И Явор ще го пускам на 7 навършени. Т.е. сега е в 3-та група в детската градина, от следващата година ще е в предучилищна и от 2011 г. в първи клас. Първи клас ще започне на точно 7 г. и 1 месец навършени.

# 105
  • Страната на чудесата
Да, това е и нашето желание.Благодаря за инфото, че вече мислех да не ме сюрпризират че трябва от догодина да сме първокласници Confused

# 106
че част от наборчетата посещават подготвителни групи вече.Не знам дали това значи, че догодина са първокласници
При Маги е така, да. Тя сега е предучилищна в училище. Но ние не сме в България.

# 107
  • София
Спокойно Lucky Plam, то нали знаеш, всеки си решава. Аз познавам човек, който си пусна детето на 5 г. в първи клас, но си зависи и от самото дете. Аз моя ще го пускам след две години. Рано му е още.

# 108
  • зад парка
Предучилищна е нашето чаве. Догодина - първи клас.

Около 15% от групата в детската градина се преместиха от ІІ-ра група в предучилищна.

Причините са много - и лични и социални. Като цяло образованието в Бг е безумно, така че кога точно ще се сблъскаме с него, е без значение.

# 109
  • Sofia
Алекс е в трета група, първолак ще е живот и здраве чак след 2 години.  bowuu

# 110
И София е 3 група. Не бързам да порасне  Simple Smile има време  Wink
Мисля, че месецът им е идеален, тъкмо ще са навършили 7 г. Laughing

# 111
  • Страната на чудесата
Добро утро на всички!
Специално благодаря на Не се сърди, човече-за чудесните дрешки, обувки и пантофки, които дари!  bouquet

# 112
  • София
Здравейте момичета!На мен ми е малко неудобно да пиша тук, но не се сдържах. Радвам се за всички пораснали августинчета и нови бебета. Честито на всички за всички празници, които съм пропуснала!Наш Криси май се оказва най-дребния от всички, не се е метнал на майка си, само 109 см е.Но за сметка на това изключително щур.

Ето го, да го видите, защото майка му надали ще дойде на срещата.

http://media.snimka.bg/4425/015105154.jpg
http://media.snimka.bg/4425/015105141.jpg
http://media.snimka.bg/4425/015105152.jpg
http://media.snimka.bg/4425/015105180.jpg
Това е бабин Криси. Почти не ходи на градина, отиде ли веднага се разболява.А когато си е в къщи изобщо не боледува.Чакам с нетърпение предучилищната с надеждата,че там няма да боледува толкова.

# 113
  • Страната на чудесата
Тайна, голям ви е чаровник! Прилича ми на Весна - хубавец!
Да ви е жив и здрав и само да ви радва!

# 114
  • София
Тайна, голям ви е чаровник! Прилича ми на Весна - хубавец!
Да ви е жив и здрав и само да ви радва!
Благодаря ти!Аз не виждам да прилича на Весна.Нищо няма на майка си, копие е на баща си и по характер и по ръст, и по маниерите и стойките...

# 115
  • Sofia
Аз не съм виждала баща му, но прилича мноооооого на майка си, щастливо бабче! Поздрави малко коте от мен!   bouquet

# 116
Ооо, разписали сте се, а аз съм изпуснала. Blush

И моята Яна е 3-та група. , не бързам да ходи на училище. Stop Макар, че вчера на РС разбрах, че има деца от тяхната група минали от 2-ра , направо в подготвителна.

Като гледам снимките, наистина много са ни пораснали дечицата. Да са ни живи и здрави!!! Hug

# 117
аз за пръв път чувам, че можело да са сега в подготвителна. Ели си е 3та група. И ще си крета още 2 години в детската - няма да й крада от детството - нека се радва с децата  - плавно да си отиде в училище после. Както майка й и татко й навремето. Детството връщане няма. После цял живот ще се товари с учене до умопомрачение... Няма закъде да бързаме  Grinning Предпочитам да узрее добре. Grinning

# 118
  • Sofia
и аз мисля така, колибри  Simple Smile

# 119
  • Варна
Здравейте да се разпиша и аз Wink
Тайна, много е пораснал младежа, да е жив и здрав  Hug
Не мога да разбера някой родители защо бързат да си записват децата толкова рано на училище. Все едно е някакво състезание или ще изпуснат нещо важно. Йоан сега е 3-та група, догодина ще е предучилищна и чак тогава 1 клас.
Някой знае ли нещо за Терри дали роди вече?
Колибри ти как си, расте ли тумбака? Почти не остана и при теб  Wink

# 120
Eeeee, Радина, аз не бързам. Такива са разпоредбите в Канада. Пък и то тяхното едно училище...всичко им се представя под формата на игра. Аз съм доволна, хич не ги товарят.  Wink  Simple Smile

За Тери нищо не знам, трябва да попитам.

# 121
  • Sofia
17-ти идваааааа  Party  Party  Party

нали помните какво ще правим тогава, а?  Flutter  bowuu  baby_neutral

изгарям от нетърпение да ви видя, майки и 5-годишни `лапетии Hug

Колибри, как си, мила?   bouquet

# 122
  • Страната на чудесата
Помним, ама да преговорим-къде и в колко часа?Последно в кафето на ЦУМ ли, или имахте други предложения?
Извинете, че не съм в час, ама последните дни борих остра вирусна инфекция на фръцлата и не съм ви чела Confused

# 123
  • Sofia
и аз не помня подробностите  Embarassed (само съм си записала деня в служебния календар да не пропусна важното събитие)  Blush  Hug

# 124
  • София
Мацки, аз съм от несериознитците  Embarassed
Не съм забравила за 17-ти, но тогава кумата ми ще празнува рождения си ден и най-вероятно няма да мога да дойда. Но все пак дайте идея за час, пък ще видя дали ще може да цъфнеме, та поне и за малко да е.

# 125
Благодаря, че се интересувате  Grinning - добре съм! Ставам все по-голяма. Вече съм в 8ми. Остават ми 9 дни на работа преди отпуската и едва издържам на работа - направо нямам търпение да идва вече болничния. Правим си апартамента, бързаме да се пренасяме и целия ми мозък и време са ангажирани с това. Ели е добричка и миличка, поне не ми създава някакви затормозявания.
Тази ми бременност протича много по-различно от предната - сега съм много работеща и натоварена, нямам миг почивка и съм много активно подвижна напред назад. Пазя диета и ходя на спорт 3 пъти седмично. Дано всичко това се отрази добре на бебчо. Иначе съм качила досега само 7кг, което е добре, на фона на предните ми 17 за цялата бременност. Верно, че тепърва най-много ще се качва уж. Но с въпросната диетка не вярвам да са много. Съмнявам се за срещата в неделя - много сме заети с апартамента. Но на вас приятно изкарване и ще чакаме снимки! Hug

# 126
  • Варна
Вери, аз имах предвид тези тук в Бг. При все, че тук занятията не минават под формата на игра. И в първи клас децата са доста натоварени, както физически, така и психически  Confused
Колибри, аз и с тази бременност качих горе долу колкото предната. Но се възстанових значително по бързо Wink Хайде не остана  Hug

# 127
Тайна, ама той колело на 2 гуми ли кара  Shocked браво! Hug

Момичета, аз няма да съм тук на 17-ти, приятно изкарване на срещата и щракнете някоя снимка да ви видим  Simple Smile

# 128
  • Страната на чудесата
Ами то май оставаме съвсем камерен състав за срещата newsm78Пък и още не е ясно в колко часа, та по този повод си мислех-дали да не се присъединим на срещата на целия форум в Бейбипарк, на 25.10-това е следващата Неделя, поне има къде да поиграят децата и да се видим на спокойствие?А и шанса да сме повечко също вземам предвид? Пишете за кога искате, момичета, че време не остана. Hug

# 129
  • София
Тайна, ама той колело на 2 гуми ли кара  Shocked браво! Hug
Никол, щур е за десетина.Лятото му го купихме, за една седмица се научи да кара без помощни колела.Състезава се с големите батковци, заедно се гонят, кара като бесен. Не му пука дали има камъни, бордюри, стъпала, минава през всичко.Уж с най-малкото колело е, а изпреварва големите с големите колела.

Радина, Вихрогонче, благодаря ви Hug!

# 130
  • Sofia
лично аз съм навита за само наша си срещичка, не просто да се присъединим към общофорумната  Praynig

# 131
  • Страната на чудесата
Ама Деси, ако сме 3 броя се губи смисъла, а и час още не сме уточнили...

# 132
  • Sofia
ок, тогава сменяме датата и измисляме час  Hug

# 133
  • София
Аз съм за смяна на дата, че тази събота и неделя ни се очертават доста натоварени.

# 134
  • зад парка
Май нищо не става със срещата  newsm78

# 135
Хайде малко снимки от мен/нас Simple Smile. От рождения ден на Маги.

http://vvveri.snimka.bg/children/magi-5god.433930.15504308

# 136
  • зад парка
Вери,
Браво!

# 137
  • Sofia
Кога и къде ще е срещата???

# 138
  • Sofia
Усещам някакво затишие в темата, защо така, мацки?

Разкажете какво си правите вие, как са децата и мислите ли по въпроса за предстояща среща  Hug

# 139
  • зад парка
Не е затишие, зимен сън е  Joy

# 140
  • Sofia
Не е затишие, зимен сън е  Joy

Аааа, не така - още е Октомври, златна Есен, какъв зимен сън?!?  Crazy  #Cussing out  Sunglasses

# 141
  • зад парка
В събота ще е -2°С

# 142
  • Sofia
Ще поживеем - ще видим  Party
Какво си правиш, миличка ИнаДот, как си?   bouquet
Момичета, хайде да се видим някой ден скоро!  Flutter

# 143
  • зад парка
Много работа... започахме предколедната офанзива  Sunglasses

Тити има карнавал за Вси Светии утре. Не намерихме нищо подходящо в Джъмбо и ще вземем под наем рокля на принцеса.
Напредъкът й за последните седмици е , че започна да пише сама, сричайки. Само че всички думи са залепени една за друга и не може да разбере защо и как се отделят  Sunglasses Любимият й знак е "?" и го слага , където пожелае.
Например: "МАМО?ОБИЧАМТЕ"
През уикенда, като последен топъл такъв за сезона ходихме насам-натам : в събота - до Витоша, в неделя (в безумен порив за пръв път в живота ми) - до село Костенец и "Костенечкия" водопад.

Ама наистина сме несериозни . Хайде да се видим де?!

# 144
Здравейте момичета Hug
Извинявайте, че скоро не съм писала, но съм в центрофугата Crazy
И да се отчета- имаме си дъщеричка: София, роди се на 13.10 . Всичко мина много бързо и от 2 седмици сме си вкъщи. Естествено каката е на седмото небе от щастие, но имахме 2-3 въпроса, които ме навеждат на мисълта за ревност:((Дано бързо отмине този период. Иначе Софи е със зверски колики и реве почти денонощно, което ме изцежда, дано поне по-бързо да отминават коликите. Всикчи сме безумно щастливи с бебенцето. Сега с таткото много по-спокойно го гледаме с опит, не се шашкаме както беше с Миша.
Вери, успях само 1-2 странички да погледна и видях вашите снимки. Страхотни сте Hug
Момичета, ще се опитам скоро пак да пиша. Пожелавам ви спокоен уикенд и да се пазите здрави!!!

# 145
  • Sofia
Уау!!!   bouquet  Честита втора дъщеричка, миличка!!!  Звучиш много усмихнато и позитивно, браво на теб и само така!!!  Hug  Heart Eyes