СиНпатични прЪвописТни историЙ- 34

  • 23 641
  • 806
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 15 458
Цитат
ПЕРЕСПЕКТИВА - ЙОРДАНКА АТАНАСОВА ЕТ
Съвсем се обърках вече , я кажете как се пише точно?

http://bg.wikipedia.org/wiki/Перспектива  или  преспектива?

# 31
  • София
  • Мнения: 15 458
Цитат
изтрих ги понеже не можах да изляза с вас на глава,че всеки има право на мнение и не съм казала че се гаврите специално с хората заляти с киселина а ,че за мен е менорално да се обижда жената като неуспешен травестит,Туй чудовище ако ми е жена ши е утепам с мотката.и др.-----и всеки в наща държама има право на мнение и не мисля че е редно да не се зачита това ,бе мето а не да ме нападате......ааа общото с залятите с киселина е че ги ми е мъчно за тях и са обезобразени и тази жена ми напони просто..друг път ще знам по добре да си мълча отколкото да пиша за моята гледна точка--Не мисля че съм обидила някого и не мисля че е редно да ме нападате не съм казала кой знае какво а само моето мнениеее,ДРУГ ПЪТ ЩЕ ЗНАМ ДА НЕ СЕ ЗАХВАЩАМ
(писането с главни букви не е крещене а потчертаване)

# 32
  • Мнения: 492
Цитат
Не, само с бебешко олио отвреме навреме , което си използвам от самото начало , шампуана също не съм го сменяла отдавна. И с вода само да я мия пак си е същото newsm78.

# 33
  • Мнения: 347
Цитат
ПЕРЕСПЕКТИВА - ЙОРДАНКА АТАНАСОВА ЕТ
Съвсем се обърках вече , я кажете как се пише точно?

http://bg.wikipedia.org/wiki/Перспектива  или  преспектива?

Правилното е перспектива   Wink

# 34
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 864
Божкее, вече сте на трета страница, а аз нямам нахоТка...  Tired
Ами само ще се запиша тогава.  Embarassed

# 35
  • Мнения: 740
Правилно е перспектива

# 36
  • Мнения: 6 274
 
Цитат
За съжаление вашия тип сухо око се облекчава с изкуствени салзи но не е познат метод за трайно излекуване! Все пак при преглед може да се намери и друга причина за която не знаете!

Това е писано от лекар!  Shocked ooooh!
Моите уважения, но аз не бих си завела детето при такъв лекар.
Запетайките хич няма и да ги коментирам, но тези сАлзи ме разстреляха!  Shocked ooooh!
Безумно е да не може да пише (и то неща, които са точно от неговата специалност ooooh!), а в същото време да ми лекува детето.
  Crossing Arms

# 37
  • Мнения: 593
Цитат
не видях друг с такъв ник като моя...........изляха мойте пудликации .......и цветето IUKA

Сладуранка, бе!  Heart Eyes

# 38
  • Мнения: 4 195
бързам да го постна, че всеки момент ще мине Мод да пусне СтииймМода Laughing

--------------------------------------------------------------------------------

Потребителката Арбанашка кокона е една арогантна и изключително груба селска курва, на която мястото и не е тука! Не беше нужно да пращаш гнусни лични съобщения!
Не можеш да се държиш така просташки в този форум с другите майки! Там на село на това ли ви учат? А'де, хващай пътя сийке!

# 39
  • Мнения: 593
бързам да го постна, че всеки момент ще мине Мод да пусне СтииймМода Laughing

--------------------------------------------------------------------------------

Потребителката Арбанашка кокона е една арогантна и изключително груба селска курва, на която мястото и не е тука! Не беше нужно да пращаш гнусни лични съобщения!
Не можеш да се държиш така просташки в този форум с другите майки! Там на село на това ли ви учат? А'де, хващай пътя сийке!

Може ли линк към темата?
Отдавна не съм чела разправии в bg-mamma.

# 40
  • Мнения: 4 195
бързам да го постна, че всеки момент ще мине Мод да пусне СтииймМода Laughing

--------------------------------------------------------------------------------

Потребителката Арбанашка кокона е една арогантна и изключително груба селска курва, на която мястото и не е тука! Не беше нужно да пращаш гнусни лични съобщения!
Не можеш да се държиш така просташки в този форум с другите майки! Там на село на това ли ви учат? А'де, хващай пътя сийке!

Може ли линк към темата?
Отдавна не съм чела разправии в bg-mamma.
не, изтриха я...и темата беше само този постинг.....

# 41
  • Мнения: 750
изспитвах страх  Laughing

# 42
# 43
  • Мнения: 3 804
[quote link=topic=410912.msg11900103#msg11900103 date=1247844509]


акужерката казала....нищо-като нормално


Има две вериянта....един от само себе си
- да и направят секцио
.Но докторите решили И ....Тази Нощ да с чака
До сега обаче-само молка..силна и режеща-




[/quote]


Цитат на:  link=topic=410912.msg11892905#msg11892905 date=1247781461
на какво деридже са  и колкои води са останали .. става въпрос за нечйи живот

# 44
  • Бургас
  • Мнения: 5 679
Цитат
А за тази дамска ризка какво ще кажете? Изглажда много добре.
И аз искам ризка, дето сама гладииии  Crossing Arms Или пък да изглажда тлъстинките под нея  Crazy

Цитат
СЕРИОЗНО ВИ КАЗВАМ, АКО ГО НЯМА ТОЗИ ФОРУМ СЪМ УПРЯЛА ПРАВА!
Сериозно?

Общи условия

Активация на акаунт