ЗА ЗАВИСТТА...

  • 7 735
  • 94
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 204
Цитат на: Vache
Цитат на: Billy
Да за средата на август, точно за 15ти! Но тайно се надявам да си изпреваря термина с поне една седмица ppp

Еее, това е божа работа. Аз бях сигурна. че ще си родя на термин и ако не бяхме "побутнали" с моята гинеколожка раждането щях да си родя на 2 април (родих на 30 март)


Ха, и моята майка е родена на 30 март! Много хубави са хората родени на тази дата   Wink
А как точно "побутнахте" с твоята гинеколожка раждането? Ако не е тайна, де!!

# 91
  • София
  • Мнения: 13 204
Цитат на: Billy
Ха, и моята майка е родена на 30 март! Много хубави са хората родени на тази дата   Wink


Ааа, това ще го видим... Овен е все пак  Laughing  Laughing  Laughing , а аз Водолей  Grinning  Grinning  Grinning . Засега е добринко детенце (чук-чук)  Grinning


Цитат на: Billy
А как точно "побутнахте" с твоята гинеколожка раждането? Ако не е тайна, де!!


Ами аз качих 30 кг. и малко ми се повиши кръвното. Моята гинеколожка каза, че не трябва да преносвам. На последния преглед преди термина на 27 март тя ме пита "Ще правим ли оня преглед". Ставаше дума за гинекологичен преглед. Като ме прегледа каза, че шийката е мека и много добре изгладена. После с пръсти я разтваря, за да я раздразни и да предизвика контракции. Много внимава да не спука мехура разбира се... Тя е била 15 г. шеф на родилна зала, така, че си знае работата. Това по принцип е болезнено, но ако застанеш по особен начин на стола не боли толкова. Слагаш си стъпалата на мястото където трябва да лежат бедрата. Така боли по-малко.
После същия ден следобед започна да пада тапата, постепенно започнах да си правя разкритието. За 3 дни без никакви сериозни болки имах 5 см. Влязох да раждам и за още 8-9 часа бях с пълно разкритие като ме заболя сериозно чак на 8 см. Тогава ми лсожиха спинална упойка. Абе имах раждане като по учебник. нямах вътрешни разкъсвания, имам епизиотомия, но Александра се роди 3,900 кг. и с кръгла недеформирана глава. просто нямаше шанс да се измъкне без да ме цъфне. Та така... Grinning

# 92
  • Мнения: 204
Цитат на: Vache
Засега е добринко детенце (чук-чук)  Grinning


Точно това имах предвид! Е и други неща де, но и моята майка е била добринко детенце, тя и сега си е добричка! Баба ми не е имала никакъв проблем с майка, ама разбирай наистина никакъв - нито пубертет страшен я е гонил, нито е била разглезена и капризна, учила е сериозна, била е амбициозна и разбрана. Тя и сега си е така! И въпреки че е амбициозна не предава своите амбиций върху нас. .. абе въобще супер е! Дано и твоето момиченце излезе такова!

това с побутването - хич не е лоша идея,  и освен това ми изглежда почти естествено  Twisted Evil
а пък аз малко бързам... Twisted Evil  не ми се преносва!

# 93
  • София
  • Мнения: 13 204
Цитат на: Billy
Точно това имах предвид! Е и други неща де, но и моята майка е била добринко детенце, тя и сега си е добричка! Баба ми не е имала никакъв проблем с майка, ама разбирай наистина никакъв - нито пубертет страшен я е гонил, нито е била разглезена и капризна, учила е сериозна, била е амбициозна и разбрана. Тя и сега си е така! И въпреки че е амбициозна не предава своите амбиций върху нас. .. абе въобще супер е! Дано и твоето момиченце излезе такова!

това с побутването - хич не е лоша идея,  и освен това ми изглежда почти естествено  Twisted Evil
а пък аз малко бързам... Twisted Evil  не ми се преносва!


Благодаря! Grinning
А за побутването - имай предвид, че е удачно само ако родовите пътища са добре подготвени. Ако шийката ти е твърда и неизгладена няма да стане, най-много да се озориш. Моя приятелка преноси 13 дни (не беше сгрешен термин, детето си беше с всички признаци на преносване) и раждането започна с твърда шийка  Shocked  Embarassed, с много окситоцин и адски дълго. Това не го пиша да те плаша, ами за да кажа, че всичко е индивидуално. То по принцип около термина се прави гинекологичен преглед, за да се види какво става, така, че ще имаш представа. Аз мисля, че всичко ще мине леко. Я виж СИАНА, аз тамън пиша за тапата, пък тя раждала в този момент  Grinning .
Айде, леко доносване и леко раждане, ако има нещо питай! Grinning

# 94
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Не бива да се "впрягаш"! Иначе те разбирам и аз се дразня, когато ми видят бебчето и не кажат нещо хубаво, например, че е голям сладур (а той наистина е голям сладур  Rolling Eyes  ) или пък говоря с някого по телефона за нещо, а той не попита за бебчо дори от куртоазия... Прецених, че не трябва да се дразня (негативите си остават у мен  Rage ). Не знам завист ли е , какво е, има хора, които се дразнят от чуждата радост - не обръщай внимание, но си имай вече едно на ум за тези приятелки... Видях снимките ви, много са хубави  и бебока е като бонбон, а каква коса има, чак и къдрици, колко е голям?Не се ядосвай, бебето ти е страхотно, радвай му се  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт